Moja nová zubná náhrada je dokonalá.

Moja nová zubná náhrada je dokonalá! Vrelo odporúčam Implant Clinic všetkým.

Toto sú slová nášho spokojného pacienta Filipa. Rozhodol sa pre radikálnu zmenu. Ako sa sám vyjadril, táto zmena mu pomohla k plnohodnotnejšiemu životu. Spoločenský život Filipa a jeho manželky bol veľmi nudný. No teraz je všetko inak. Chodia viac medzi ľudí a užívajú si život naplno. Predtým sa hanbiil, a vyhýbali sa spoločenským akciám a oslavám. Čo všetko podstúpil Filip?

Filip po nasadení koruniek
Filip po nasadení koruniek

Horná čeľusť:

Spodná čeľusť:

  • Extrakcia 4 zubov
  • 6 zubných implantátov
  • 12 implantátových koruniek

Počas prvej konzultácie, ktorá je zdarma v Implant Clinic sa urobí OPG a 3D snímok. Na základe snímkov potom implantológ vyhotoví plán ošetrenia a cenovú kalkuláciu. Vysvetlí Vám všetky detaily a odpovie na Vaše prípadne otázky ohľadne ošetrenia. Kladieme dôraz na to, aby pacient rozumel plánu ošetrenia. Dohodne sa termín prvého zákroku.

Počas prvého ošetrenia sa extrahujú zuby a môže sa implantovať. Pri tomto ošetrení stačí lokálna anestéza. Implant Clinic ponúka aj ošetrenie aj v celkovej narkóze pre tých, ktorý majú strach z ošetrenia. Pacient sa zvyčajne môže vrátiť do práce po 24 hodinách od zavedenia implantátov. Približne po týždni sa pacient vráti na kliniku na vybratie stehov a kontrolu. Hojenie zubných implantátov v kosti zvyčajne trvá 8-12 týždňov.

Počas doby hojenia pacientovi  nasadíme dočasný zubný mostík. Táto dočasná zubná náhrada je vysoko kvalitná, titánom vystúžena. V Implantclinic je poskytovaná zdarma.

Posledným krokom je zhotovenie odtlačkov. V zubnom laboratóriu sa začnú vyrábať mostíky. To zvyčajne trvá 7 – 14 dní.

Philip Broomfield ic
Snímok pred ošetrením
Broomfield_Philip_15102013_160330
Snímok po ošetrení

Page last reviewed: 29 máj 2020

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *