Systém náhrady všetkých zubov „All on four“

Dôvod opäť sa usmievať: Kompletná náhrada chrupu

full mouth dental implants

Môžu iba štyri zubné implantáty nahradiť všetky zuby na hornej alebo dolnej časti úst? Vďaka pokrokom v technológii zubných implantátov je odpoveď: Jednoznačne áno.

Verte tomu alebo nie, u dospelých je strata zubov mimoriadne bežná, najmä čím sme starší. V skutočnosti viac ako 450 tisíc ľuďom na Slovensku chýbajú všetky horné a/alebo dolné zuby. Mnohí ľudia sa radšej rozhodnú pre Kompletnú náhradu chrupu pomocou zubných implantátov, než aby žili s nepohodlím a problémami spojenými s protézou.

Mostík zubov, štyri zubné implantáty

Aby ste úplne porozumeli tejto pozoruhodnej technike výmeny zubov, mali by ste najprv pochopiť, čo je zubný implantát. Implantát je malá titánová skrutka, ktorá sa vojde do čeľuste a nahrádza koreňovú časť chýbajúceho zuba. Na vloženie implantátov je potrebná menšia operácia. Akonáhle je implantát na svojom mieste, pripevní sa naň korunka, ktorá vám poskytne vysoko realistický a funkčný, umelý zub.

Teraz to bude naozaj zaujímavé: Nepotrebujete zubný implantát pre každý z vašich chýbajúcich zubov. Všetko, čo potrebujete, sú štyri presne umiestnené implantáty na hornej časti úst a štyri na spodnej časti, aby sa vám obnovil celý úsmev. To je krása mostíka. A pretože je implantát vyrobený z titánu, má jedinečnú schopnosť spojiť sa so živou kosťou a fungovať ako jej súčasť. Zubný implantát sa nakoniec stáva súčasťou čeľustnej kosti a slúži ako silný a dlhotrvajúci základ pre vaše nové zuby.

Okrem toho, že vaše implantáty sú natrvalo fixné, má táto kostná fúzia ďalšiu dôležitú výhodu: môže zabrániť úbytku kosti v čelusti. Pomáha to udržiavať mladšiu štruktúru tváre a zdravú ústnu dutinu. Ale asi najväčším prekvapením mostíka je to, ako rýchlo dokáže zmeniť váš život.

Áno, môžete mať žiarivo nový úsmev už za jeden deň

Kombináciou presnej technológie a expertízou našich implantológov vyvinula Implant Clinic spôsob, ako vám dať nový úsmev za jeden deň.

Tu je prečo „all-inclusive“ prístup našej Implant Clinic funguje pre ľudí, ktorým chýba väčšina zubov:

 • Váš tím doktorov, zubných technikov a všetky potrebné zariadenia sú na jednom mieste – všetko zamerané na vás
 • Dokážeme vám upevniť zubné implantáty a mostíky vašich nových zubov
 • Z našej kliniky odchádzate s prirodzene vyzerajúcou, plne funkčnou sadou zubov – všetko za jeden deň

Po dni strávenom na Implant Clinic bude váš nový úsmev vyzerať skvele, ale je iba dočasný. Istý čas trvá kým sa vaša čeľusť zahojí a spojí so zubnými implantátmi. Potom sa vrátite a nahradíme vaše dočasné zuby trvalým úsmevom navrhnutým na mieru pre vás.

Ako viete, či je pre vás Kompletná náhrada chrupu v Implant Clinic tou pravou voľbou?

Všetkým našim prvým pacientom ponúkame bezplatnú konzultáciu. Na základe ktorej sa spravý bezplatný 3D CT sken. To určí, či potrebujete implantáty a pomôže našim doktorom pri vytváraní vášho plánu ošetrenia. Takže ak sa chcete dozvedieť viac o zubných implantátoch a jedinečnom prístupe Implant Clinic, jednoducho si rezervujte bezplatnú online konzultáciu. Je to najlepší spôsob, ako zistiť, ako môžu zubné implantáty zmeniť váš život.

Pripravený spraviť zmenu?

Zarezervujte si bezplatnú online konzultáciu ešte dnes. Nemusíte sa rozhodnúť hneď.

Chcem si Rezervovať Bezplatnú Konzultáciu

Ľudia prichádzajú o svoje zuby z rôznych dôvodov. Jedným z najčastejšch dôvodov je strach z ošetrenia. Veľa ľudí odkladá návštevu u stomatológa a mnohokrát prídu až keď je neskoro a poškodenie zubov už je mnohokrát nezvratné. Zlá, alebo nesprávna ústna hygiena je dôvodom prečo trpíme ochoreniami parodontu. Keď ignorujeme príznaky parodontitídy a necháme toto ochorenie bez liečenia, zubné lôžko a ďasno sa natoľko poškodí, že nie je schopné udržať zub a nakoniec zub vypadne.

Úraz je tiež jedným z dôvodov prečo prichádzame o zuby. Existuje náhrada všetkých zubov nazývaná „All on four„. To znamená náhrada všetkých zubov pomocou zubných implantátov. Na štyri zubné implantáty sa nasadí 12 členný mostík vyrobený z keramických koruniek. V dnešnej dobe sú zubné implantáty považované za jednu z najlepších možností náhrady zubov. Počet potrebných zubných implantátov pri takejto forme náhrady zubov na jedno zuboradie sa môže u každého pacienta líšiť. Záleží na veľkosti, tvare čeľuste a na hustote kosti.

Ako prebieha celý proces náhrady zubov „All on four“?

Po nasadení mostíka
Po nasadení mostíka

Pri prvej návšteve / konzultácii, ktorá je zdarma sa urobí CT snímok. Náš hlavný implantológ MUDr. Salka bude skúmať či ste vhodný kandidát na zubné implantáty. Posudzuje sa Váš zdravotný stav, stav chrupu, stav kosti. Keď nám chýbajú zuby dlhší čas môže dôjsť k úbytku kosti. Korene zubov stimulujú a vyživujú kosť. Keď o zuby prídeme dochádza k resorpcii kosti.

Aj keď nám chýba len jeden zub naruší sa celé zuboradie. Susedné zuby a mäkké tkanivo sa začnú posúvať na miesto kde bol zub. Preto je dôležité aby sa nahradil zub hneď po vypadnutí alebo extrakcii.

Všeobecne platí, že takmer každý pacient je vhodný kandidát na zubné implantáty. Výnimkou by mohli byť pacienti s neliečenou cukrovkou, ťažkými ochoreniami srdca alebo rakovinou. Taktiež pacienti, ktorí užívajú bisfosfonáty (lieky ktoré sa užívajú na liečbu kostí) vnútrožilovo nie sú vhodnými kandidátmi na implantáciu. Počas konzultácie bude pacient oboznámený s postupom implantácie a urobí sa plán liečby. Dáme priestor pacientovi na to, aby sa opýtal prípadné otázky a dáme mu čas na rozmyslenie. Ak pacient súhlasí s plánom liečby naplánuje sa termín ošetrenia.

Ako prebieha implantácia?

12-členný keramický mostík
12-členný keramický mostík

Celý zákrok začína podaním lokálneho anestetika. Celé ošetrenie je bezbolestné a každý pacient je vnímaný individuálne. Ak pacient má akékoľvek obavy, alebo strach upozorní na to lekára alebo sestričku. Ak pacient ešte má zuby, ale tie nespĺňajú svoj účel budú extrahované. Po extrakcii zubov sa môže implantovať. Zubné implantáty (značky Straumann, Neodent, Ankylos) sa zavádzajú na miesta tak, aby ich optimálne rozmiestnenie zodpovedalo veľkosti a tvaru čeľuste, alebo sánky. U niektorých pacientov je potrebná dostavba (augmentácia) kosti. Je to menší chirurgický zákrok, ktorý sa vykoná počas implantácie. Aby zubný implantát mal čo najlepšiu stabilitu musí sa integrovať do kosti. Na dostavbu kosti používame umelý biokompatibilný materiál, ktorý sa bezproblémovo zrastá s našou kosťou.

Po zavedení zubných implantátov pacient neodíde domov bez zubov. V Implantclinic pacientovi nasadíme bezplatne vysokokvalitné titánom vystužené živicové dočasné zubné náhrady, ktoré  slúžia pacientovi počas doby hojenia. Bezprostredne po implantácii pacienti musia jesť len mäkké alebo tekuté jedlá, aby sa predišlo komplikáciam počas hojenia. Je dôležité nefajčiť, a dodržiavať správnu hygienu. Pacient dostane antibiotiká, ktoré sa užívajú preventívne, aby sa zabránilo prípadným zápalom. V prípade bolesti pacient môže užiť analgetiká. Po 10 dňoch od implantácie sa vyberajú stehy a skontroluje sa či hojenie prebieha v poriadku. Doba hojenia sa pohybuje od 8 do 12 týždňov.

Po zahojení sa pacient vráti na odtlačky a naši technici začnú vyrábať trvalý mostík pozostávajúci z 12 alebo 14  keramických koruniek. Používajú pri tom najmodernejšie dostupné technológie ako je CAD-CAM (Computer-Aided Design a Computer-Aided výroby), digitálny model vášho nového úsmev sa stáva realitou v našom zubnom laboratóriu. Moderné frézovacie zariadenia dokážu premeniť materiály na protetické zuby, ktoré sú tak realistické svojimi prirodzenými farbami, medzerami a leskom, že by ste mali problém rozoznať či sú to zuby prirodzené alebo nie. Posledným krokom k Vášmu dokonalému úsmevu je nasadenie Vášho trvalého mostíka alebo koruniek.

Snímok po
Snímok po
Snímok pred
Snímok pred

Page last reviewed: 27 máj 2020

471 replies on “Systém náhrady všetkých zubov „All on four“”

  Dobrý deň. Chcem sa spýtať, koľko by ma stáli horné aj dolné zuby- all on four.
  Vopred ďakujem za vašu odpoveď
  Romana

   Dobrý deň, pani Romana,

   Ďakujeme, že ste kontaktovali našu zubnú kliniku ohľadom ceny horných aj dolných zubov metódou All on 4. Odpovedali sme Vám e-mailom.

   S pozdravom
   Implant Clinic

   admin Administrator

  Dobry den,
  Chcel by som Vas poprosit o orientacnu cenu mostika na hornu celust
  Dakujem

   Ďakujeme pán Michal za zanechanie komentáru. Odpovedali sme aj na Váš e-mail, prosím, skontrolujte Vašu e-mailovú schránku, aby sme sa mohli dohodnúť na ďalšom postupe pri rekonštrukcii Vašej hornej čeľuste.

   Prajeme pekný deň
   Smile Clinic

   admin Administrator

  Dobrý deň,
  plánujem si dať do poriadku zuby a snažím sa zistiť rôzne možnosti (zatiaľ len na webe a som v tom absolútny laik). Zdá sa mi zaujímavá možnosť mostíkov na implantátoch, ako aj systém All-on-for. Neviem však, kde by som sa dostal k informáciám, ako sú takéto zubné náhrady „fyzicky“ funkčné (čo všetko sa dá s nimi uhrýzť bez nebezpečenstva ich poškodenia alebo „nepríjemných“ pocitov), a tiež aspoň orientačná cena (cca od – do), za jeden 12-členný keramický mostík.
  Stačí mi len krátky odkaz, ak je to možné.
  Ďakujem a prajem príjemný deň.

   Dobrý deň, pán Marián,
   ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Sme radi, že ste sa rozhodli pre rekonštrukciu Vašich zubov. E-mailom som Vám poslala link pomocou ktorého si naplánujete rýchly telefonát so mnou alebo mojou kolegyňou, počas ktorého Vám radi odpovieme na Vaše otázky a v prípade záujmu Vás objednáme na nezáväznú konzultáciu k lekárovi, ktorý pre Vás vypracuje presnú cenovú kalkuláciu ošetrenia chrupu.
   Prosím, skontrolujte Vašu e-mailovú schránku.

   Prajem pekný deň
   Petra – Smile Clini

   admin Administrator

  Dobrý deň, môžem poprosiť o cenu na zubné implantáty na hornej aj dolnej čelusti + oba mostiky ( horný aj spodný). Komplet cely chrup. Ďakujem

   Dobrý deň, pani Nikola

   Ďakujeme, že ste kontaktovali našu zubnú kliniku ohľadom rekonštrukcie celého chrupu. Odpovedali sme Vám e-mailom.

   S pozdravom
   Implant Clinic

   Reception Bratislava Editor

   Dobry den,tiez poprosim cenu na hornu celust systemom all on 4.dakujem

    Dobrý deň, pán Branislav.

    Ďakujeme, že ste sa rozhodli kontaktovať Smile clinic ohľadom náhrady hornej čeľuste systémom All on 4. Váš záujem si ceníme.
    Kontaktovali sme Vás emailom, v ktorom sme Vám poslali link na naplánovanie rýchleho telefonátu, počas ktorého Vám poskytneme bližšie informácie o konkrétnych ošetreniach. Prosím, skontrolujte Vašu e-mailovú schránku.

    S pozdravom
    Petra – Smile clinic

    admin Administrator

  Dobrý deň. Poprosím cenník, komplet zubov. Ďakujem

  Veronika

   Dobrý deň, pani Veronika,
   ďakujeme, že ste sa na nás obrátili. Prosím, naplánujte si s nami 5 min telefonický hovor, aby sme vám mohli podať presnejšie informácie ohľadom ceny ošetrenia komplet zubov.
   Tu je odkaz:
   https://smileclinic.as.me/local-quick-call

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   admin Administrator

  Dobrý deň chcel by som sa opytat na cenu a postup pri vytrhani zubov a nasledneho zakroku aplikacie vsetkych zubov aj hornych aj dolnych.

  Miroslav

  Dobry den,
  mohla by som poprosit orietacnu cenu na vyhotovenie all on four s 12 clennym keramickym mostikom na obidve celusti ? Dakujem

  Miroslava Slazinikova

   Dobrý deň, pani Miroslava,

   ďakujeme za zanechanie komentáru. Viac informácií o tomto ošetrení sme Vám zaslali e-mailom.

   V prípade otázok sme Vám k dispozícii.

   S pozdravom
   Implant Clinic

   admin Administrator

   Dobry den, mohol by som poprosit blizsie info o cenovej kategorii ? Dakujem

    Dobrý deň, pán Marek,

    ďakujeme za zanechanie komentára. Viac informácií o fixnom mostíku na implantátoch vrátane jeho ceny sme vám zaslali e-mailom.
    V prípade záujmu o ošetrenie je potrebná osobná konzultácia s lekárom. Radi Vás objednáme.

    S prianím pekného dňa
    Petra – Implant Clinic

    admin Administrator

    Dobrý deň, mal by som záujem o komplet nove zuby, vedeli by ste mi poslať aspoň orientačne cenník ? Prípadne informácie ohľadne možnosti splátok. Ďakujem.

     Dobrý deň, pán Igor,

     ďakujeme, že ste sa na nás obrátili ohľadom výmeny chrupu pomocou implantátov.
     Kontaktovali sme Vás e-mailom.

     Prajeme pekný deň
     Petra – Implant Clinic

     admin Administrator

    Dobry den,
    Chcel by som Vas poprosit o orientacnu cenu mostika na hornu celust

    Dakujem

     Dobrý deň, pán Marián,
     aby som vám mohla povedať presnejšie informácie o cene a vašom pláne ošetrenia, prosím, použite odkaz nižšie na naplánovanie 5-10 min hovoru so mnou alebo niekoho z nášho tímu ak by som nebola dostupná.

     https://smileclinic.as.me/local-quick-call

     Následne vám budem môcť poslať personalizovanú odpoveď emailom a naplánovať ďalší hovor v prípade akýchkoľvek otázok z vašej strany.

     S prianím pekného dňa
     Petra

     admin Administrator

     Aká je orientačná cena all in4 ďakujem za odpoved

      Dobrý deň, pani Pavla.

      Ďakujeme, že ste sa obrátili na našu kliniku. Kontaktovali sme Vás e-mailom. Potrebovali by sme od Vás isté informácie, aby sme Vám vypracovali presný plán ošetrenia s cenou ošetrenia.
      Prosím, skontrolujte si Vašu e-mailovú schránku.

      S pozdravom
      Petra – Smile Clinic

      admin Administrator

  Dobrý deň. Poprosim info o cene za celý chrup. Velmi pekne dakujem za odpoved.

   Dobrý deň, pani Martina,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Viac informácií o All on 4 ošetrení sme Vám zaslali e-mailom.
   V prípade otázok sme Vám k dispozícii.

   S pozdravom Implant Clinic

   admin Administrator

  Dobry Den,
  Chcela by som vediet priblizne kolko co stoji.Komplet novy usmev.

  Dakujem.

   Dobrý deň, pani Tatiana,

   ďakujeme, že ste sa na nás obrátili. Kontaktovali sme Vás e-mailom.

   S pozdravom
   Petra – Implant Clinic

   admin Administrator

  Dobrý deň, mala by som záujem o komplet nove zuby, vedeli by ste mi poslať aspoň orientačne cenník ? Prípadne informácie ohľadne možnosti splátok. Ďakujem.

   Dobrý deň, pani Monika,

   ďakujeme, že ste sa na nás obrátili. Kontaktovali sme Vás e-mailom.

   S pozdravom
   Petra – Implant Clinic

   admin Administrator

    Dobrý deň, taktiež by som poprosil cenovú ponuku All on 4. Ďakujem!

     Dobrý deň pán Gabriel,
     aby som vám mohol povedať presnejšie informácie o cene a vašom pláne ošetrenia, prosím použite odkaz nižšie na naplánovanie 5-10 min hovoru so mnou alebo niekoho z nášho tímu ak by som nebol dostupný.

     https://smileclinic.as.me/local-quick-call

     Následne vám budem môcť poslať personalizovanú odpoveď emailom a naplánovať ďalší hovor v prípade akýchkoľvek otázok z vašej strany.

     Alex

     admin Administrator

  Dobrý deň,
  poprosil by som Vás o cenník na komplet čelusť aj sánku.
  Ďakujem

   Dobrý deň, pán Roman,

   ďakujeme za zanechanie komentáru, kontaktovali sme Vás e-mailom.

   S pozdravom
   Implant Clinic

   admin Administrator

  Dobrý deň, aj ja by som poprosil cenu, dakujem

  Denis Krajňák

   Dobrý deň, pán Denis,

   samozrejme, približnú cenu tohto zákroku sme Vám zaslali e-mailom. Pre vystavenie presnej cenovej kalkulácie je potrebná osobná konzultácia s lekárom.
   Radi Vás objednáme.

   S pozdravom
   Implant Clinic

   admin Administrator

  Dobrý deň, prosím Vás koľko implantátov je potrebných pri náhrade všetkých zubov, je to vždy 6 hore 6 dole ako na obrázku? Koľko by vyšla náhrada celého chrupu, 12 alebo 14 členných mostíkoch?

   Dobrý deň, pán Michal,

   ďakujeme za otázku. Pre jedno zuboradie je zväčša potrebných 4 – 6 zubných implantátov – závisí od šírky čeľuste, stability kosti atď.
   Presný počet implantátov ako aj cenu komplexnej rekonštrukcie chrupu Vám vystaví lekár počas osobnej konzultácie.
   Radi Vás objednáme.

   S pozdravom
   Implant Clinic

   admin Administrator

  Dobry den
  Nebudem obsirny, to radsej do mailu, len v rychlosti…. All on 6 hore plus doplnenie celustnej kosti a dole All on 4…Kolko by ma to prosim stalo ? Plus ine vydaje, ako su antibiotika, extrakcia zubov, ktore este mam, atd.
  Dakujem za Vasu odpoved napred, ostavam s pozdravom

  Gabriel Trubka

   Dobrý deň, pán Gabriel,

   sme radi, že ste sa na nás obrátili.
   Cenník požadovaných ošetrení sme Vám zaslali e-mailom.
   V prípade otázok sme Vám k dispozícii.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   admin Administrator

  Dobry vecer.Poprosila by som o približnú orientačnú cenu kompletnej výmeny zubov .Je moznost aj upraviť, zmenšiť predkus ? Dakujem

   Dobrý deň, pani Anka,

   sme radi, že ste nás kontaktovali.
   Cenník komplexnej rekonštrukcie chrupu sme Vám zaslali e-mailom. Týmto ošetrením je možné upraviť zlý zhryz. V prípade záujmu o ošetrenie je potrebná osobná konzultácia s lekárom, ktorý pre Vás pripraví plán ošetrenia spolu s konečnou cenou ošetrenia. Pre rezerváciu termínu nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Implant Clinic

   admin Administrator

  Dobrý deň, mohli by ste mi prosím napísať cenu kompletného zákroku a pípadné alternatívne riešenia? Ďakujem.

   Dobrý deň,

   Ďakujeme vám že ste nám zanechali komentár. V minulosti sme vám už zasielali cenník ošetrenia na mail. Ak by ste ešte mali záujem o iné ošetrenia, dajte nám vedieť.

   S pozdravom Implant Clinic

   admin Administrator

  Dobrý deň, mohla by som poprosiť cennik?

   Dobrý deň,

   Ďakujeme vám že ste nám zanechali komentár. V minulosti sme vám už zasielali cenník ošetrenia na mail. Ak by ste ešte mali záujem o iné ošetrenia, dajte nám vedieť.

   S pozdravom Implant Clinic

   admin Administrator

  Dobrý deň chcel by som sa informovať o cene za komplexnu rekonštrukciu zubov
  za odpoveď ďakujem

   Dobrý deň, pán Rado,

   sme radi, že ste nás kontaktovali.
   Cenník komplexnej rekonštrukcie chrupu sme Vám zaslali e-mailom. V prípade záujmu o ošetrenie je potrebná osobná konzultácia s lekárom, ktorý pre Vás pripraví plán ošetrenia spolu s konečnou cenou ošetrenia. Pre rezerváciu termínu nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Implant Clinic

   admin Administrator

  Dobrý deň, pracujem v zahraničí a nemám žiadne poistenie na Slovensku a zaujímala by ma cena All on four metódy pre mňa, ďakujem

   Dobrý deň, pán Peter,

   sme radi, že ste sa na nás obrátili.
   Cenu All on 4 ošetrenia sme Vám zaslali na uvedený e-mail. V prípade otázok sme Vám k dispozícii.

   Prajeme pekný deň
   Petra – Implant Clinic

   admin Administrator

    Dobrý deň .Chcem sa spýtať,že koĺko by ma stál lompletný nový úsmev ,a za aký čas by to bolo a či pracujete aj vez výkend
    Ďakujem.

    František

     Dobrý deň, pán František,

     ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Odpovedali sme Vám emailom.

     S pozdravom
     Implant Clinic

     admin Administrator

  Dobry den
  Chcela by som sa informovat o cene opravy asi celeho chrupu. Mam paradentozu a nevyzera to prave ruzovo. Zijem v zahranici. Tak rada by som porovnala ceny. Co urcite sa mi asi oplati prist si osetrit zuby na slovensko. Dopredu dakujem

  Maria Pantiova

   Dobrý deň, pani Mária,

   sme radi, že ste nás kontaktovali.
   Cenník komplexnej rekonštrukcie chrupu sme Vám zaslali e-mailom. V prípade záujmu o ošetrenie je potrebná osobná konzultácia s lekárom, ktorý pre Vás pripraví plán ošetrenia spolu s konečnou cenou ošetrenia. Pre rezerváciu termínu nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Implant Clinic

   admin Administrator

  Dobrý deň chcela by som sa opytat na cenu a postup pri vytrhani zubov a nasledneho zakroku aplikacie vsetkych zubov aj hornych aj dolnych.

   Dobrý deň, pani Soňa,

   ďakujeme za zanechanie komentáru. Viac informácií o All on 4 ošetrení, kedy sa chrup pacienta nahrádza pomocou zubných implantátov a dvoch fixných keramických mostíkov, sme Vám zaslali na vašu e-mailovú adresu. Ak by ste k ošetreniu mali nejaké otázky, alebo ak by ste mali záujem o rezerváciu termínu na osobnú konzultáciu s implantológom, neváhajte nás kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Implant Clinic

   admin Administrator

  Dobrý deň. U dlhší čas sa rozhodujem pre trvalé zubné implantáty. O väčšinu zubov som prišla vďaka úrazu, spred viac ako 20r. Akútne potrebujem vymeniť to,čo mi zubárka spravila po uraze. Neviem,či som správne postrehla, ale implantáty nerobíte pre celý chrup? To zn.napr. 24 zubov, čiže 24 implantátov? Poprosim vás o cenník kompletnej nesnimatelnej náhrady ubov. Veľmi pekne ďakujem. Tiez má zaujíma,ako dlho sa od obj.,čaká u vás na termín.

  Angelika G.

   Dobrý deň, pani Angelika,

   sme radi, že ste sa na nás obrátili.
   Pri komplexnej rekonštrukcii chrupu sa pacientovi nezavádza 24 zubných implantátov (teda nenahrádza sa kadžý zub zvlášť) ale rekonštrukcia prebieha pomocou 4 – 6 implantátov na ktoré sa nasadí fixný 12-14 členný keramický mostík. Pokiaľ máte záujem o rekonštrukciu oboch zubných oblúkov, je potrebné vyššie uvedený postup aplikovať aj na druhé zuboradie.
   Viac informácií o takomto ošetrení som Vám pred maľou chvíľou zaslala na Váš e-mail.
   Ak by ste mali otázky, som Vám k dispozícii.

   S pozdravom
   Petra – Implant Clinic

   admin Administrator

  Dobrý deň prajem nakoľko má veľmi zaujala zubná náhrada all-on four rada by som sa poinfofmovala o cene mám 28 r. A kopec chýbajúcich zubov nakoľko som mala zubára ktorý namiesto liečby len trhal… Na hornej celusti mám od 1 po 3 aj práva aj ľavá strana kovokeramicke korunky ostatné vrchné zuby mám okrem 7 v pravo horšie je to však dolu v pravo dolu mám zuby od 1po 4. 5,6,8 chyba
  A vľavo dole mám od 1 po 4. A chýbajú 5,6,7 a 8mam neviem teda čo by bolo rozumnejšie či len implantáty alebo radšej vytrvať všetky zvyšné a nasadiť all-on four.
  Nakoľko chýbajúce zuby my dosť bránia aj v jedení nakoľko mi chýbajú práve žuvacie zuby tak by som to veľmi rada riešila nejakým spôsobom a preto by som vás chcela požiadať o cenník all-on four aj s vytrhnutie zvyšných zubov a s anesteziou (celková suma ) a taktiež o cenník na zubné implantáty ďakujem vám veľmi pekne .
  Prajem príjemný deň s pozdravom Martina

   Dobrý deň, pani Martina,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Viac informácií o All on 4 ošetrení vrátane ceny sme Vám zaslali e-mailom.
   V prípade záujmu o ošetrenie je potrebné absolvovať osobnú konzultáciu s lekárom, ktorý pre Vás vytvorí presný plán ošetrenia spolu s finálnou cenou ošetrenia.
   Radi Vás objednáme.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   admin Administrator

  Dobry den volam sa Viliam som diabetik Uz 26 rokov mam paradentozu a postupne prichadzam o zuby naspodnej celusti este mam 11 zubou +1 koren a na hornej celusti mi zostali Uz Iba 4 zuby ale aj o tie asi pridem lebo sa mi kyvu . Chcel by som vediet ci by sa dalo nieco s tym urobit a kolko by ma stalo za hornu kompletnu celust . Prosim zaslite mi na moj e-mail. Dakujem.

   Dobrý deň, pán Viliam,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Cenu rekonštruckie chrupu som Vám pred malou chvíľou zaslala na Váš e-mail.
   V prípade otázok ohľadom ošetrenia alebo našej kliniky som Vám k dispozícii.

   V mene celého tímu prajem pekný deň
   Petra – Implant Clinic

   admin Administrator

  Dobrý deň, môžem poprosiť cenník kompletného chrupu? A ešte by som vás chcela poprosiť mam zhruba 5zubov pod dasnom čiže len korene ako by sa to dalo poriesit a koľko by to stalo? Ďakujem vám za odpoveď.

   Dobrý deň, pani Adriana,

   sme radi, že ste sa na nás obrátili.
   Korene zubov, ktoré máte pod ďasnom, bude potrebné pred implantáciou extrahovať. Následne je možné zaviesť zubné implantáty do kosti.
   Viac informácií o komplexnej rekonštrukcii zubov sme Vám zaslali na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín konzultácie s chirurgom nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Implant Clinic

   admin Administrator

  Dobrý deň,
  Rad by som sa informoval o cenu kompletného chrupu( sánka, čeľusť ) A orientačné poplatky s tím spojene.
  Ďakujem.

   Dobrý deň, pán Paťo,

   sme radi, že ste sa na nás obrátili. Viac informácií o All on 4 ošetrení vrátane ceny som Vám pred malou chvíľou zaslala na uvedený e-mail.
   V prípade otázok alebo záujmu o termín konzultácie nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Implant Clinic

   admin Administrator

  Dobry den, budem mat zaujem o absolvovanie zakroku All-on-4. Prosim poslite mi podrobnejsie aktualne informacie, hlavne cena, moznost platby na splatky.
  Dakujem

  Maria Arnoldova

   Dobrý deň, pani Mária,

   ďakujeme, že ste sa na nás obrátili.
   Podrobnejšie informácie o All on 4 ošetrení sme Vám pred malou chvíľou zaslali na Váš e-mail.
   V prípade otázok sme tu pre Vás, neváhajte nás kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Implant Clinic

   admin Administrator

  Dobrý deň. Mal by som záujem o vyhotovenie komplet celého chrupu. Mohli by ste mi prosím poslať koľko by ma to stálo a aké sú možnosti platby, materiál a iné podmienky. Veľmi pekne vám ďakujem. Viktor

  Viktor Križma

   Dobrý deň, pán Viktor,

   ďakujeme za zanechanie komentáru. Viac informácií o All on 4 ošetrení sme Vám zaslali e-mailom.
   V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Implant Clinic

   admin Administrator

  Dobry den mohol by som poprosit orietacnu cenu na vyhotovenie all ou flor s 12 clennym keramickym mostikom na obidve celusti ? V hornej celusti mam 7 zubov a v spodnej 8 zubov.Dakujem

   Dobrý deň, pán Marián,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Cenník výmeny celého zubného oblúka pomocou ošetrenia All on four sme Vám zaslali na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín konzultácie s chirurgom nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Implant clinic

   admin Administrator

  Dobrý deň,poprosim Vás orientačnú sumu na horný a dolný chrup,dakujem

   Dobrý deň, pani Adena,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Orientačnú cenu ošetrenia All on four sme Vám zaslali e-mailom.
   V prípade záujmu o ošetrenie je potrebné absolvovať osobnú konzultáciu s lekárom, ktorý stanový plán ošetrenia a presnú cenu ošetrenia.
   Kontaktujte nás ohľadom rezervácie termínu.

   S pozdravom
   Petra – Implant clinic

   admin Administrator

  Zdravím môžem vás poprosiť cenník, ďakujem.

   Dobrý deň, pán Tomáš,

   ďakujeme za Váš komentár.
   Cenník All on four ošetrenia sme Vám zaslali e-mailom.
   V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Implant Clinic

   admin Administrator

   Zdravím poprosil by som aj ja o cenník za službu all on four.

    Dobrý deň, pán Jakub,

    samozrejme, cenník All on 4 ošetrenia sme Vám zaslali e-mailom. V prípade otázok sme Vám k dispozícii.

    S pozdravom
    Petra – Implant clinic

    admin Administrator

  Dobrý deň chcela by som sa informovať o cene komplet celého chrupu so všetkým. Ďakujem

   Dobrý deň, pani Barbora,

   ďakujeme za zanechanie komentára.
   Cenu výmeny celého zubného oblúka sme Vám zaslali na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o ošetrenie je potrebné najprv prísť na osobnú konzultáciu s lekárom, ktorý vypracuje plán ošetrenia.
   Radi Vás objednáme.

   S pozdravom
   Petra – Implant Clinic

   admin Administrator

  Dobrý deň, mám záujem o fixnú náhradu všetkých zubov /horných aj dolných/ pomocou zubných implantátov „All on four“. Rada by som poznala cenu. Prosím o zaslanie na e-mailova adresa : chromcakova.iveta@gmail.com Vopred ďakujem, I. Ch.

  Iveta Chromčáková

   Dobrý deň, pani Anna,

   ďakujeme za Váš komentár.
   Orientačnú cenu náhrady celého chrupu sme Vám zaslali na Váš e-mail.
   Pre vypracovanie presnej cenovej kalkulácie je potrebná osobná konzultácia s lekárom. V prípade záujmu Vás radi objednáme.

   S pozdravom
   Petra – Implant Clinic

   admin Administrator

  Dobrý deň, mám záujem o fixnú náhradu všetkých zubov /horných aj dolných/ pomocou zubných implantátov „All on four“. Rada by som poznala cenu. Prosím o zaslanie na e-mailovú adresu vieradvorakova@hotmail.com. Vopred ďakujem, V. Dvořáková

  Viera Dvořáková

   Dobrý deň, pani Viera,

   ďakujeme za Váš komentár. Cenu náhrady všetkých zubov sme Vám zaslali na Váš e-mail.
   V prípade otázok sme Vám k dispozícii.

   S pozdravom
   Petra – Implant Clinic

   admin Administrator

  Dobrý večer poprosil by som vás o cenník o výmenu celého chrupu. Ďakujem

   Dobrý deň, pán Peter,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Cenník výmeny celého zubného oblúka sme Vám zaslali e-mailom.

   Ak budete mať akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   admin Administrator

  Dobry den chcela by som sa opytat o kompletnú výmenu horného a dolného chrupu v celkovej narkoze dakujem

   Dobrý deň, Lea,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Viac informácií o all on 4 procedúre sme Vám zaslali na uvedený e-mail,

   S pozdravom
   Implant clinic

   admin Administrator

  Dobrý deň . Mohly by ste mi prosím poslať cenovú ponuku na all on four na obydve čeľuste . Vopred ďakujem

   Dobrý deň, Ján,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali.

   Viac informácií o all on 4 procedúre sme Vým zaslali na uvedený e-mail,

   S pozdravom
   Implant clinic

   admin Administrator

  Dobry den. Mohli by ste mi prosim poslat cenu all on 4 komplet horny aj dolny chrup v narkoze?dakujem

   Dobrý deň, pani Vronika,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Viac informácií o All on 4 procedúre sme Vám zaslali na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o bezplatnú konzultáciu nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   admin Administrator

  Dobrý deň. Mám 37 rokov a bohužiaľ dosť nepekne zuby. V hornej čeľusti mi chýba 9 zubov a v dolnej mi chýbajú 4 zuby. Bohužiaľ aj tie, čo ich ešte mam nevyzerajú najlepšie. Chcela by som ich preto dať preč. Chcela by som Vás poprosiť o cenník za komplet horný aj Dolný chrup v all on four procedúre. Veľmi pekne ďakujem. S pozdravom. Bella

   Dobrý deň, pani Izabela,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Viac informácií o all on 4 procedúre sme Vým zaslali na uvedený e-mail, no e-mailová adresa nie je funkčná.
   Budeme radi, ak nás budete kontaktovať prostredníctvom kontaktného formuláru: http://www.implantclinic.sk/kontakt/

   S pozdravom
   Petra – Implant clinic

   admin Administrator

  Dobrý den poprosila by som cenník za vaše služby. Horný i dolný chrup. Ďakujem za info.

   Dobrý deň, pani Zuzana,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Viac informácií o All on 4 procedúre sme Vám zaslali na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o bezplatnú konzultáciu nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   admin Administrator

  Dobrý den, mohli by ste mi poslať cennik za all-on-four na obidve čeľusti. Ďakujem

   Dobrý deň, Matúš.

   Samozrejme, viac informácií o All on 4 procedúre vrátane ceny sme Vám zaslali na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín na bezplatnú konzultáciu nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Implant clinic

   admin Administrator

  Dobrý deň
  Mal by som záujem o cenu keramických implantátov pre hornú aj spodnú čeľusť a zároveň postup celého zákroku vopred dakujem

  Miroslav marko

   Dobrý deň, Miroslav.

   Ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Viac informácií o výmene celého zubného oblúka pomocou implantátov vrátane ceny zákroku sme Vám zaslali na uvedený e-mail.
   S pozdravom

   Petra – Implant Clinic

   admin Administrator

  Dobry den mohol by som poprosit orietacnu cenu na vyhotovenie all ou flor s 12 clennym keramickym mostikom na obidve celusti ? Dakujem

   Dobrý deň, pán David.

   Ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Cenník výmeny celého zubného oblúka sme Vám pred malou chvíľou zaslali e-mailom.
   V prípade ďalších otázok či záujmu o osobnú konzultáciu nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Implant Clinic

   admin Administrator

  dobry den
  mohli by ste mi prosim poslat konečnú cenu ak chcem takyto all in four. aka je na to záruka ? kolko by to malo vydrzat ? potrebujem nové zuby. dakujem

   Dobrý deň, Maťo.

   Ďakujeme za Váš komentár. Na implantáty ponúkame našim pacientom celoživotnú záruku, na korunky je záruka 5 rokov. Viac informácií o All on 4 procedúre sme Vám zaslali na uvedený e-mail.
   Ak by ste mali ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Implant Clinic

   admin Administrator

  Dobry den,chcel by som vas poprosit o zaslanie cennika na horne aj dolne zuby all on 4.dakujem velmi pekne.

   Dobrý deň, René.

   Ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Cenník výmeny celého zubného oblúka sme Vám zaslali na uvedený e-mail.

   S pozdravom
   Petra – Implant Clinic

   admin Administrator

  Dobrý deň chcem požiadať cenu na vyhotovenie all ou flor s 12 členným keramickým mostíkom na obidve čeluste.
  Komplet cenu aj s extrakciou pôvodných zubov.
  Ďakujem

   Dobrý deň, Lukáš.

   Ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Cenu výmeny celého zubného oblúka All on 4 sme Vám zaslali na uvedený e-mail.

   S pozdravom
   Smile Clinic – Petra

   admin Administrator

  Dobrý deň, ja by som sa chcel opytat na cenu celeho chrupu. Ďakujem

   Dobrý deň, pán Martin.

   Ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Cenník výmeny celého zubného oblúku sme Vám zaslali e-mailom.

   S pozdravom
   Smile Clinic

   admin Administrator

  Dobry den poprosit si cenu na vyhotovenie all ou flor s 12 clennym keramickym mostikom na obidve celusti ? Dakujem

   Dobrý deň p. Janka

   ďakujeme za Váš komentár.

   Cenník som Vám poslala na email.

   S pozdravom Implant Clinic

   admin Administrator

  Dobry den rada by som sa spytala na cenu vsetkych stoliciek na jednej strane a cenu za výmenu celeho chrupu. Za odpoveď vopred ďakujem

  Katarína

   Dobrý deň p. Katarína

   ďakujeme za Váš komentár.

   Cenník som Vám poslala na email.

   S pozdravom Implant Clinic

   admin Administrator

  Dobrý deň. Mohli by ste mi poslať cenník na kompletný celokeramický mostík vrchný?

  Scholze Peter

   Dobrý deň p. Peter

   ďakujeme za Váš komentár.

   Cenník som Vám poslala na email.

   S pozdravom Implant Clinic

   admin Administrator

  Dobry den, Chcel by som Vas poprosit o zaslanie ceny pre All on four metodu pre hornu aj dolnu celust. Dakujem

   Dobrý deň p. Lýdia

   ďakujeme za Váš komentár.

   Cenník som Vám poslala na email.

   S pozdravom Implant Clinic

   admin Administrator

  Dobrý deň chcel by som sa spýtať na celkovú cenu All on four potrebujem všetky zuby nové stare vytrvať a ako dlho to bude trvať

   Dobrý deň p. James

   ďakujeme za Váš komentár.

   Cenník som Vám poslala na email.

   S pozdravom Implant Clinic

   admin Administrator

  Dobrý deň,chcem sa informovať na orientačnú cenu hornej fixnej protézy na 4 implantátoch. Obávam sa, že pod terajším mostíkom mám už zle zuby.bude treba aj dostavba kosti na dvoch miestach, vpravo aj vľavo.rada by som sa tiež spýtala na čakaciu dobu,nakoľko mám vážny záujem prosím o bližšie info. Ďakujem.s pozdravom Elena Barancova.

  Elena Barancová

   Dobrý deň p. Elena

   ďakujeme za Váš komentár.

   Cenník som Vám poslala na email.

   S pozdravom Implant Clinic

   admin Administrator

  Dobrý deň,
  Rád by som sa informoval o cene celkovej výmeny chrupu za implantáty. Taktiež ma zaujíma, či robíte zákrok i v celkovej anestézii.
  Za informácie vopred ďakujem.

   Dobrý deň p. Martin

   ďakujeme za Váš komentár.

   Cenník som Vám poslala na email.

   S pozdravom Implant Clinic

   admin Administrator

  Dobrý deň, chcela by som sa spytať na cenník fixnej náhrady na hornú aj dolnú čeľusť. Mám čiastočné protézky,ale chcela by som si dať všetky zuby vytrhnúť,lebo sa kývajú.

   Dobrý deň p. Oľga

   ďakujeme za Váš komentár.

   Cenník som Vám poslala na email.

   S pozdravom Implant Clinic

   admin Administrator

  Dobrý deň chcel by som sa opýtať koľko by ma vyšla oprava celého chrupu. Väčšinu zubov mám zanedbaných z množstvom kazov. Chcel by som ich vymeniť za implantáty. Ďakujem

   Dobrý deň p. Tomáš

   ďakujeme za Váš komentár.

   Cenník som Vám poslala na email.

   S pozdravom Implant Clinic

   admin Administrator

  Dobry den .Mohli by ste mi prosim povedat kolko by stala inplantacia zubov?na lavej strane mi chybaju
  štyri posledne a na pravej 4a6.Mam poistovnu dôveru.vopred ďakujem

   Dobrý deň p. Mili,

   ďakujeme za Váš komentár.

   Cenník som Vám poslala na email.

   S pozdravom Implant Clinic

   admin Administrator

  Dobrý deň, môžem Vás poprosiť o cenník?

   Ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Prosím dajte nám vedieť aké konkrétne otázky alebo problémy máte, aby sme mohli Vašu situáciu individuálne riešiť.
   Ak máte k dispozícii fotografiu alebo OPG snímok vášho chrupu môžete nám ho poslať.

   Natalia Drgova Administrator

  Dobrý deň, chcela by som sa spýtať na cenu kompletne celých zubov aj horných aj dolných bez vytrhávania zubov.

  Jaroslava

   Dobrý deň p. Jaroslava, ďakujeme za Váš komentár. Pokial by ste mali záujem o zubné korunky, ktoré sa nasádzajú na Vaše zuby, tak cena za jednu zirkónovú korunku je 327€.

   Natalia Drgova Administrator

  zdravím chcel vy som sa spýtať mám ešte všetky svoje zuby. kolko by stálo všetky vytrhaťa nové ?

   Dobrý deň Romco

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu a postup ošetrenia sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobrý deň chcel by som sa opýtať koľko by ma vyšla oprava celého chrupu. Väčšinu zubov mám zanedbaných z množstvom kazov. Chcel by som ich vymeniť za implantáty. Ďakujem

   Dobrý deň Juraj,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu a postup ošetrenia sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobrý den. Chcel by som sa informovat na cenu za kompletný chrup aj hornej a aj spodnej čeluste . Ďakujem.

   Dobrý deň Marián,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu a postup ošetrenia sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobry deň, Tiež by som rad vedel cenu celeho chrupu Dakujem

   Dobrý deň Paťo,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu a postup ošetrenia sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobrý deň vedeli by ste mi poradiť? Chcel by som si dať vytrhať všetky vrchné zuby a nahradiť inými. A približnú cenu za to všetko ? Ďakujem za odpoveď

   Dobry den p. Mino, pokial je potrebna extrakcia zostatkoveho chrupu, tak vam mozme ponuknut zubne implantaty.
   Prosím o zaslanie emailu aj s fotografiou Vasho uasmevu na recepcia@smileclinic.sk a my Vam posleme predbeznu kalkulaciu

   Natalia Drgova Administrator

  Dobrý den mal by som zaujme o cenu kompletného chrupu. Poprosim este raz nezobrazuje sa mi mail.Dakujem

  Dobrý den mal by som zaujme o cenu kompletního chrupu. Dakujem

   Dobrý deň Tibor,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu a postup ošetrenia sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  dobry den, prosim o cenu all on four na 12 x celokeramicky mostik dakujem petra

  Dobrý môžem vás poprosiť o cenník?

   Dobrý deň Zuzana,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu a postup ošetrenia sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobry den mohol by som poprosit orietacnu cenu na vyhotovenie all ou flor s 12 clennym keramickym mostikom na obidve celusti ? Dakujem

   Dobrý deň Igor,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu a postup ošetrenia sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobrý deň, Chcel by som sa spýtať koľko by asi stál zákrok za hornú aj dolnú výmenu zubov za fixné + vytrhnutie celého chrupu. Ďakujem.

   Dobrý deň Tomáš

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu a postup ošetrenia sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobrý deň. Mám paradentózu a postupne prichádzam o zuby. Chcem sa spýtať na cenu pevnéj protézy na spodnú čeľusť s implantátmi. Ďakujem

   Dobrý deň Kamila,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu a postup ošetrenia sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobrý deň poprosil by som o približnú cenu za horný aj dolný 12 členný mostík vrátane vytrhnutia zvyškov zubov Ďakujem s pozdravom Rasťo

   Dobrý deň Rasťo,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu a postup ošetrenia sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobry den chcel by som sa informovat ohladom ceny rekonštrukcie chrupu v narkoze. A ci je to mozne. Som z ke tak preto by som sa chcel.aj informovat kolko dni mi nato treba vyclenit. Dakujem

   Dobrý deň Roman,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu a postup ošetrenia sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobry den mohla by som poprosit orietacnu cenu na vyhotovenie all ou flor s 12 clennym keramickym mostikom na vrchnú časť ?

   Dobrý deň Mart,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu a postup ošetrenia sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobrý den. Chcel by som sa informovat na cenu za kompletný chrup aj hornej a aj spodnej čeluste a tiež na možnost splácania. .Moc dakujem.

   Dobrý deň Ladislav,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu a postup ošetrenia sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobrý deň,
  poprosila by som o cenník na 7 zubných implantovaním na rôznych miestach.
  Ďakujem veľmi pekne.

   Dobrý deň Petra

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu a postup ošetrenia sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobrý den, chcel by som sa informovat o cene vymene zubov, chybaju mi dost po krajoch,
  spodne mam krive, vrchne celkom, aka by bola cena vymeny vsetkych zubov? alebo nieco podobne? dakujem.

   Dobrý deň Maty,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobrý deň, poprosím cenník za úplne nové zuby.

  Ďakujem

   Dobrý deň,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   Natalia Madunicka

  Dobrý deň.
  Chcem sa informovať na cenu implantátov celej hornej čeluste

  Boris Maco

   Dobrý deň,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   Natalia Madunicka

  Dobrý deň.ked chcem nove zuby aj hore aj dole tak aká je cena?

   Dobrý deň,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   Natalia Madunicka

  Dobrý večer. Chcem sa informovať ohľadne cenníka za zubné implantaty. Konkrétne o 10 keramických na obe čeľuste?? Dakujem za odpoveď

  Dobry den.. Mala by som zaujem o vyhotovenie all ou flor keramicky mostik na obidve celusti.. (vlastne manzel) .. Dal by sa poslat cennik na email?.. Dakujem.. Prajem prijemny den. Barbora

   Dobrý deň p. Barbora

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobrý den chcel by som sa informovať či sa zdravé zuby rovnako všetky vytrhajú pri celkovej výmene. A či je možne cenu splácať Ďakujem

   Dobrý deň Peter,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Zdravé zuby sa nevytrhávajú ak sú v dobrom stave.

   Platby sa rozdelia na počet návštev.

   S pozdravom ImplantClinic

   admin Administrator

  Dobry den poslite mi cenik na celu hornu celust. Za ponuku vopred dakujem.

   Dobrý deň p. Milan,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu za rekonštrukciu chrupu sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobry den.
  Kvoli dlhodobej neliecenej cukrovke mi vyrazne ustupili dasna a zuby sa mi rozostupili. Je aj v tomto pripade mozne nasadit zuby nove? Cukrovku kompenzujem, mam iba 24 rokov, este by som chcela zuby opravit, velmi….odpiste mi na mail prosim, dakujem, mam velky zaujem.

   Dobrý deň Izabela,

   Je potrebná konzultácia na klinike na určenie či je možné vo vašom prípade ošetrenie na našej klinike.
   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   S pozdravom Implantclinic

   admin Administrator

  Dobrý deň pošlete mi prosim cenník? Ďakujem

   Dobrý deň Andrej,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

   Ak by ste mali záujem kontaktujte nás.

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobry den, mel bych take zajem o cennik. Osetreni v Bratislave. Dekuji. Preji hezky den. Petr

   Dobrý deň Petr,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

   Ak by ste mali záujem kontaktujte nás.

   S pozdravom Implant Clinic tím

   admin Administrator

  Pekny den ,tiez som jeden s tych ,co som sa nedocital/nic / o cene zubov,je mi jasne ,ze je to individualne ,ale ani od do,myslim ,za komplet vymenu,lebo menit jeden zub sa oplati hokejistom,,ale uz ked investovat ,tak komplet,a nie je to len o nespravnej hygiene ,ked ako deti sme z mesta si umyvali zuby stale ,a bratranec z dediny mozno raz za mesiac a ked mal 32 nemal ani kaz,ja som mal 14 a uz mi museli menit predne dva.Tak ak by som mohol poprosit o cenu ,komplet vymenu vsetkych zubov.Dakujem

   Dobrý deň Stefan,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

   Ak by ste mali záujem kontaktujte nás.

   S pozdravom Implant Clinic tím

   admin Administrator

  Dobry den poprosil by som o pribliznu cenu za horny 12 členny mostik vratane vytrhnutia zvyskov zubov a korenov…. bakujem

   Dobrý deň Adrián,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

   Ak by ste mali záujem kontaktujte nás.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   admin Administrator

  Dobry den mam dost pokazene zuby a chcela by som ich kompletne odstranit a dat pevnu zubnu protezu ako na spodne tak na vrchne zuby ale pod uplnou narkozou kolko by trval proces k novym zubom a aka by bola cena dakujem pekne

   Dobrý deň Zuzana,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

   Ak by ste mali záujem kontaktujte nás.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   admin Administrator

  Zdravim,poprosim cenu hornych a spodnych zubov..Hornych 8 aj dolnych vdaka

   Dobrý deň Monika

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

   Ak by ste mali záujem kontaktujte nás.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   admin Administrator

  Dobrý deň . Chcel by som sa sa informovat o cene hornej a dolnej kompletnej zubnej nahrady. Dakujem pekne.

  Ladislav Mach

   Dobrý deň Ladislav,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

   Ak by ste mali záujem kontaktujte nás.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   admin Administrator

  Pekny den chcem vas poprosit o cennik pravdepodobne vsetkych novych zubov dakujem

   Dobrý deň Andrej,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

   Ak by ste mali záujem kontaktujte nás.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   admin Administrator

  Dobrý deň. Chcela by som sa informovať o cene celého chrupu aj s vtrhanim ostatných zubov.dakujem

   Dobrý deň Andrea

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

   Ak by ste mali záujem kontaktujte nás.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   admin Administrator

  Dobry den mohla by som poprosit orietacnu cenu na vyhotovenie all ou flor s 12 clennym keramickym mostikom na obidve celusti ? Dakujem

   Dobrý deň Michaela,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Kontaktovali sme vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  dobry den poprosila by som pribliznu sumu za horny 12clenny mostik s vytrhnutim zvyskov zubov a korenov. dakujem za odpoved

  magdalena batkova

   Dobrý deň Magdaléna,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Kontaktovali sme vás na uvedený e-mail.

   Platby formou splátok neponúkame.

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobry den mohla by som poprosit orietacnu cenu na vyhotovenie all on four na 10, resp 12 hornych zubov?
  Dakujem, Jana

   Dobrý deň Jana,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Kontaktovali sme vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobrý deň . Mohla by som poprosiť cenu na vyhotovenie all ou flor s 12- členným keramickým mostíkom na obidve čeľustí ?? Ďakujem za odpoveď , s pozdravom Barbora

   Dobrý deň Barbora,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Kontaktovali sme vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobrý deň, chcel by som Vás poprosiť o orientačný cenník – All on four. Zároveň prosím o informáciu, či sa celá sumy hradí naraz, alebo po každom ošetrení, prípadne na splátky. Ďakujem a prajem pekný deň.

   Dobrý deň,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Kontaktovali sme vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobry den
  Poprosil by som Vas o zaslanie orientacnej ceny mostíka All in four na hornú čeľusť.dakujem

   Dobrý deň,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Kontaktovali sme vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobrý deň, chcem Vám poprosiť o zaslanie orientačnej ceny na vyhotovenie all on four s 12 členným keramickým mostíkom na hornú aj dolnú čeľusť. Ďakujem

   Dobrý deň,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Kontaktovali sme vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobrý deň vám prajem.poprosil by som vás o cenu mostíka All in four na hornú aj spodnu čeľusť.dakujem

   Dobrý deň Marek,

   Ďakujeme vám za komentár.
   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail
   V prípade záujmu o konzultáciu na klinike nám dajte vedieť.

   S pozdravom Implantclinic

   admin Administrator

    Dobry den. Chcela by som vas poprosit o zaslanie vasho cennika. Vopred vam dakujem.

     Dobrý deň Eva,

     Ďakujeme vám za váš komentár.

     Kontaktovali sme vás na uvedený e-mail.

     S pozdravom Implantclinic tím

     admin Administrator

  Dobrý deň, chcem Vám poprosiť o zaslanie orientačnej ceny na vyhotovenie all on four s 12 členným keramickým mostíkom na hornú aj dolnú čeľusť. Ďakujem

   Dobrý deň Ivana,

   Ďakujeme vám za komentár.
   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail
   V prípade záujmu o konzultáciu na klinike nám dajte vedieť.

   S pozdravom Implantclinic

   admin Administrator

  Dobry den, chcela by som sa vas opytat na cenu hornej aj dolnej celuste all on four. Dokazu 4 dole a 4 hore udrzat mostik?Niekde doporucuju viac implantatov do hornej aj dolnej celuste. Vopred dakujem za odpoved a prajem este krasny den.

   Dobrý deň Lucia,

   Ďakujeme vám za komentár.
   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail
   V prípade záujmu o konzultáciu na klinike nám dajte vedieť.

   S pozdravom Implantclinic

   admin Administrator

  dobry den chcel by som vas poprosit o zaslanie cenniku za all on four hornej celuste

  Dobrý deň, od detstva som zanedbal starostlivosť o chrup, Na hornej čeľusti chyba 6 zubov, korene ostali, Na dolnej čeľusti mi chyba stolička koreň ostal, Prosím o cenovú ponuku a pripadne ak nemám potrebnú hotovosť je možne zákrok doplatiť splátkami?

   Dobrý deň Milan,

   Ďakujeme vám za komentár.
   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail
   V prípade záujmu o konzultáciu na klinike nám dajte vedieť.

   S pozdravom Implantclinic

   admin Administrator

  Dobrý den. Chcem sa spýtať. Na hornej celusti mi chýba 5 zubov korene mi zostali. Dá sa s vami dohodnúť na splátkovom kalendári ak si to nemôžem dovoliť zaplatiť naraz? Ďakujem za skorú odpoveď.

   Dobrý deň Lubka,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   V prípade záujmu o konzultáciu nás kontaktujte.

   S pozdravom Implantclinic

   admin Administrator

  Dobrý deň prosím o cenovú ponuku a máte pobočku aj na východe dakujem

   Dobrý deň Eja,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   V prípade záujmu o konzultáciu nás kontaktujte.

   S pozdravom Implantclinic

   admin Administrator

  Dobrý deň, mohla by som poprosiť cenu zákroku pri obnove všetkých zubov čiže all on four ? Ďakujem 🙂

   Dobrý deň Laura,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   V prípade záujmu o konzultáciu nás kontaktujte.

   S pozdravom Implantclinic

   admin Administrator

  Dobrý deň, chcela by som sa spýtať na výslednú sumu nuhrady celého chrupu. Ďakujem

   Dobrý deň,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.
   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   S pozdravom Implantclinic

   admin Administrator

  dobry den aka by bola cena kompletneho mostika na dolnej aj hornej celusti…

   Dobrý deň Lucia,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.

   Cenník a odpoveď sme vám zaslali na váš e-mail.

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobrý deň,prosím o zaslanie cenovej ponuky na e-mail a zároveň či sa dá u Vás dohodnúť na splátky ďakujem

   Dobrý deň Zuzana,

   ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   Platby na splátky na našej klinike neponúkame.

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobry den, poprosim zaslat cennik na mail. Dakujem

  Maria Arnoldova

   Dobrý deň Mária,

   ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobry den , mam 6 kazov , 5na zadnych a jeden na prednych , velmi sa bojim zubara a chcela by som si dat zuby opravit chcela by som vediet cenu kolko by ma to stalo a hlavne bezbolestne

   Dobrý deň p. Majka,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   Mali by ste záujem o termín v Bratislave alebo v Piešťanoch?

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

    Dobrý deň chcem sa opýtať koľko by stalo spraviť 4 predné vrchné zuby za keramické ďakujem.

     Dobrý deň, pán Juraj,

     Ďakujeme za zanechanie komentáru, kontaktovali sme Vás e-mailom.

     S pozdravom
     Petra – Implant Clinic

     admin Administrator

  Dobrý deň, prosím Vás o zaslanie cenníku a tiež nejaké podrobnosti ako zhruba trvá zákrok od zahájenia liečby po hotové zuby.
  Dakujem

   Dobrý deň p. Peter,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   Mali by ste záujem o termín v Bratislave alebo v Piešťanoch?

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobry den, mohol by som vas poprosit o orientacnu cenu na hornu celust pre implantaty ,,all on four“ pre 12 alebo 14 zubov?

  Dakujem

  martin mikolaj

   Dobrý deň p. Martin,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   Mali by ste záujem o termín v Bratislave alebo v Piešťanoch?

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobry den ,chcem sa spytat kedze som diabetik lieceny na inzuline a mam poskodeny chrup na cenu a liecbu pri vymene celeho chrupu.dakujem

  PETER KADLECIK

   Dobrý deň p. Peter,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   Mali by ste záujem o termín v Bratislave alebo v Piešťanoch?

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Mohol by som vas poprosit o oprietacnu sumu aku by stalo aj s pracou

   Dobrý deň p. Marian,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   Mali by ste záujem o termín v Bratislave alebo v Piešťanoch?

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Chcel by som sa opýtať aká by bola orientačná cena pri výmene všetkých zubov…

   Dobrý deň p. Juraj,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   Mali by ste záujem o termín v Bratislave alebo v Piešťanoch?

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobry den
  Rada by som sa informovala na oriantačnúbcenu ošetrenia All on four s 12 členným keramickým mostíkom, viete mi polat cennik na mail? Ďakujem

  Odpovedať

  Veronika

   Dobrý deň p. Veronika,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   Mali by ste záujem o termín v Bratislave alebo v Piešťanoch?

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Poprosim blizsie info o cene,ked sa jedna o cely chrup… A ci su aj moznosti splatok… Dakujem:)

   Dobrý deň p. Maria,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   Mali by ste záujem o termín v Bratislave alebo v Piešťanoch?

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobry den, chcel by som sa spytat na all on four s 12clennym mostikom namiesto vrchnych aj spodnych zubov? Aka je prosim Vas cena pri celkovej narkoze? Dakujem, Matej

   Dobrý deň p. Matej,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   Mali by ste záujem o termín v Bratislave alebo v Piešťanoch?

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

    Dobrý deň. Poprosim info o cene za celý chrup. Velmi pekne dakujem za odpoved.

    Dobrodenka Milan

     Dobrý deň, pán Milan,

     Viac informácií o komplexnej rekonštrukcii chrupu vrátane ceny ošetrenia som Vám pred malou chvíľou zaslala na uvedený e-mail.
     V prípade otázok sme Vám k dispozícii, neváhajte nás kontaktovať.

     S pozdravom
     Petra – Implant Clinic

     admin Administrator

  Dobrý deň
  Mohla by som poprosiť o zaslanie vášho cenníka?
  Ďakujem

  Dobrý deň, mohol by som poprosiť o cenník all on 4 na obe čeluste s 12clennym mostikom? ďakujem

   Dobrý deň p. Matúš,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   Mali by ste záujem o termín v Bratislave alebo v Piešťanoch?

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobry den. Mozem poprosit cennik? Dakujem

   Dobrý deň,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   Mali by ste záujem o termín v Bratislave alebo v Piešťanoch?

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobry den mohol by som poprosit orietacnu cenu na vyhotovenie all ou flor s 12 clennym keramickym mostikom na obidve celusti ? Dakujem

   Dobrý deň Patrik,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   Mali by ste záujem o termín v Bratislave alebo v Piešťanoch?

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobry den, mam 43 rokov a silne poskodeny chrup. dole mam 6 zubov z ktorych su 2-3 pokazene, hore mam 12 zubov z ktorych je asi 5 pokazenych. Mal by som zaujem o system all on 4, chcel by som sa tymto opytat aka je orientacna cena za tento system komplet hore aj dole a v neposlednom rade by som sa chcel opytat ci sa da vytrhnut naraz 12 zubov, resp. aky je postup ked mam relativne dost zubov/horna celust/ ale vacsina je zlych.

  Peter Psota

   Dobrý deň Peter,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   Mali by ste záujem o termín v Bratislave alebo v Piešťanoch?

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobri den mam problemi zo zubami sami mi vipadavaju chcela bi som sa spitatkolko bi som platila za vsetki vimenene zubi

   Dobrý deň Renata,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   Mali by ste záujem o termín v Bratislave alebo v Piešťanoch?

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobry den mohol by som poprosit orietacnu cenu na vyhotovenie all ou flor s 12 clennym keramickym mostikom na obidve celusti ? Dakujem
  Prípadne osobitne. Na horný a samostatne na dolny?

   Dobrý deň Miroslav,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   Mali by ste záujem o termín v Bratislave alebo v Piešťanoch?

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobry deň chcel by som sa informovať ohľadom vášho cenníka.dakujem

   Dobrý deň Miro,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   Mali by ste záujem o termín v Bratislave alebo v Piešťanoch?

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobry den
  Dobrý deň.. Chcel by som sa informovať o cene celej náhrady zubov all on four.., a tiež iba časti chýbajúceho chrupu (3-4 zuby)
  Dakujem

  Dobry den, poslete mi cennik prosim?
  dakujem Vam velmi pelne

   Dobrý deň Sisa,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   Mali by ste záujem o termín v Bratislave alebo v Piešťanoch?

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

    Dobrý deň.Prosím Vás mohli by ste mi poslať cenník na zubný mostík All on four.Ďakujem.

    Jana Bednárová

     Dobrý deň p. Jana

     ďakujeme za Váš komentár.

     Cenník som Vám poslala na email.

     S pozdravom Implant Clinic

     admin Administrator

  Dobrý deň.. Chcel by som za informovať ohľadom cenníka celej náhrady zubov all on four..

   Dobrý deň Peter,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   Mali by ste záujem o termín v Bratislave alebo v Piešťanoch?

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobry den mohla by som poprosit orietacnu cenu na vyhotovenie all ou flor s 12 clennym keramickym mostikom na obidve celusti ? Dakujem
  Prípadne osobitne. Na horný a samostatne na dolny?

   Dobrý deň Lukáš,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   Mali by ste záujem o termín v Bratislave alebo v Piešťanoch?

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobrý deň.. Chcel by som za informovať ohľadom cenníka celej náhrady zubov all on four.. Ďakujem

   Dobrý deň Michal,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   Mali by ste záujem o termín v Bratislave alebo v Piešťanoch?

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobrý deň,
  Doobry den chcel by som sa opytat na cenu all on four vrchný chrup v celkovej narkoze, a ako dlho to trva. Dakujem

  Jozef Kostka

   Dobrý deň p. Jozef,

   Ďakujeme vám za váš komentár.
   Odpoveď sme vám zaslali na váš e-mail.
   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobry den. Moj partner by potreboval vacsinu zubov doplnit, vedeli by ste mi zaslat aspon daku orientacnu cenu, kolko by ho to mohlo stat? Ma 28 rokov a uz je zufaly. Bohvie, ci aj tie, co ma, ci su este ok. Ked tak aj cena vsetkych zubov by ma zaujimala. Dakujem vam.

   Dobrý deň,

   Ďakujeme vám za váš komentár.
   Nie je možné určiť aké ošetrenie bude potrebné pre vášho priateľa. Je potrebná osobná konzultácia na klinike na vypracovanie plánu ošetrenia a cenovú kalkuláciu.
   Mali by ste záujem o termín?
   S pozdravom Smile Clinic tím

   admin Administrator

  Dobry den, este by som sa chcel opytat na dlzku trvania produktu ALl on four… pretoze mam 21 a chcel by som si to dat spravit no neviem ci mi to vydrzi cely zivot…. mohli by ste mi dat v tejto veci viac informacii ? 🙂 dakujem vam

   Dobrý deň,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.
   Na zubné implantáty ponúkame doživotnú záruku a na mostíky 5 rokov záruku. Samozrejme pri dobrej starostlivosti vám vydržia mostíky o mnoho viac. Je potrebné navštevovať lekára pravidelne dva krát za rok a dentálnu hygieničku dva krát za rok.
   Ak by ste mali záujem o konzultáciu na našej klinike radi vás objednáme.
   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobry den mohla by som poprosit orietacnu cenu na vyhotovenie all ou flor s 12 clennym keramickym mostikom na obidve celusti ? Dakujem

   Dobrý deň p. Helen,

   Ďakujeme vám za váš komentár.
   Odpoveď sme vám zaslali na váš e-mail.
   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobrý deň poprosila by som poprosiť o orientačnú cenu all on four vrchný chrup v celkovej narkoze a dĺžka ? Dakujem

   Dobrý deň p. Monika,

   Ďakujeme vám za váš komentár.
   Odpoveď sme vám zaslali na váš e-mail.
   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobrý deň, ‚mohol by som vás poprosiť taktiež o vás cenník ? Ďakujem pekne.

   Dobrý deň p. Lukáš,

   Ďakujeme vám za váš komentár.
   Odpoveď sme vám zaslali na váš e-mail.
   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobrý deň!
  Ako asi všetci, ktorí písali komentár k tejto metóde, rád by som sa opýtal na cenovú úroveň zubnej náhrady tohoto typu ale aj časový horizont – objednanie, začiatok úkonu, ukončenie úkonu.
  Ďakujem pekne a prajem krásny deň!

  Leoš

  Leoš Heumann

   Dobrý deň p. Leoš,

   Ďakujeme vám za váš komentár.
   Odpoveď sme vám zaslali na váš e-mail.
   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobrý den, chcel by som Vás poprosiť o zaslanie orientačnej predbežnej cenovej ponuky na kompletnú zubnú rekonštrukciu.
  Chcel by som sa este spytat, ci je možné tento zakrok vykonat v celkovej anestéze a aka je najkratsia možná doba výmeny chrupu.
  Existuje prosim Vás nieco, ako napriklad, ze v pondelok prídem a v utorok odchádzam s kompletným novým úsmevom domov ? V akých cenách sa tieto úkony pohybuju.
  Je mi jasne ze presná cena sa urcit neda nakolko to závysi od vela faktorov, ale aspon orientacne hladiny. Dakujem

  Dobry den. Poprosim cennik. Dakujem

   Dobrý deň p. Sylvia,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.
   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.
   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobrý deň. Prosím vás, mohla by som poprosiť o cenník výmený všetkých zubov? Velmi pekne ďakujem

   Dobrý deň p. Miroslava,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.
   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.
   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobrý deň, môžem Vás poprosiť o zaslanie aspoň orientačnej ceny?
  Chcela by som pod narkózou všetky zuby vytrhať a nasadit komplet nové.
  Ďakujem

  Poprosim o cennik.Dakujem

   Dobrý deň p. Antónia,

   Ďakujeme vám za váš komentár.
   Odpoveď sme vám zaslali na váš e-mail.
   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Poprosil by som Vás o orientačnú cenu za all on four pre hornú čelusť. Ďakujem

  Ján Miklóssy

   Dobrý deň p. Ján,

   Ďakujeme vám za váš komentár.
   Odpoveď sme vám zaslali na váš e-mail.
   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobry den.
  Mohol by som sa opytat na orientacnu cenu all on 4 pre obe celuste. Dakujem

  pavol hruby

  Dobry den mohol by som poprosit orietacnu cenu na vyhotovenie all on 4 s 12 clennym keramickym mostikom na obidve celuste? Dakujem

  pavol hruby

   Dobrý deň p. Pavol,

   Ďakujeme vám za váš komentár.
   Odpoveď sme vám zaslali na váš e-mail.
   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

   Rozmyšlam aj ja.chcem sa orientovať

    Dobrý deň p. Švercel,

    Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.
    Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.
    S pozdravom Implantclinic tím

    admin Administrator

  Dobry den.
  Mohla by som sa opytat na orientacnu cenu all on 4 pre obe celuste. Dakujem

   Dobrý deň p. Mirka,

   Ďakujeme vám za váš komentár.
   Odpoveď sme vám zaslali na váš e-mail.
   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobry den, chtel bych vymenit cely chrup ,v co nejkratší době ,penize nehrajou roli a určitě v celkove narkoze…. Můžete mi zaslat ceník a také nějaké info….dekuju

   Dobrý deň p. Jaroslav,

   Ďakujeme vám za váš komentár.
   Odpoveď sme vám zaslali na váš e-mail.
   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator

  Dobry den
  Rad by som sa opytal na oriantacnu cenu osetrenia All on four s 12 clennym keramickym mostikom hore aj dolu? , viete mi polat cennik na mail? Dakujem

   Dobrý deň Adam,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.
   Odpoveď sme vám zaslali na váš e-mail.

   S pozdravom Implant Clinic tím

   admin Administrator

  Dobrý den chcel by som sa informovať aká je celková cena hornej i dolnej čeľustí zubou(all ou four)?ďakujem za odpoveď a pekný deň,,,

  Rastislav Mifkovič

   Dobrý deň,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   My sme vlastne Smile Clinic a už sme si písali cez e-mail.

   S pozdravom Implant Clinic tím

   admin Administrator

  Dobrý den chcela by som sa informovať aká je celková cena hornej i dolnej čeľustí zubou(all ou four)?ďakujem za odpoveď

  Veronika

   Dobrý deň Veronika,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.
   Odpoveď sme vám zaslali na váš e-mail.

   S pozdravom Implant Clinic tím

   admin Administrator

   Dobrý deň chcem sa opýtať koľko stojí zubná náhrada horná aj dolná mám ešte 6 zubov z toho sa mi dva hýbu a či sa dá aj na splátky za odpoveď vopred ďakujem

    Dobrý deň, pán Pavel,

    sme radi, že ste sa na nás obrátili. Viac informácií o ošetrení chrupu na našej klinike sme Vám zaslali e-mailom.
    V prípade záujmu Vás rada objednám na osobnú konzultáciu s lekárom, ktorý pre Vás vystaví plán ošetrenia spolu s cenou ošetrenia.

    S pozdravom
    Petra – Implant Clinic

    admin Administrator

  Dobrý deň, chcem poprosiť o orientačný cenník – ide mi o hornú čelusť. Zároveň prosím o informáciu, či sa celá sumy hradí naraz, alebo po každom ošetrení, prípadne na splátky. Ďakujem a prajem pekný deň.

   Dobrý deň Lenka,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.
   Odpoveď sme vám zaslali na váš e-mail.

   S pozdravom Implant Clinic tím

   admin Administrator

  Dobrý den.chcela by som sa informovať aká je celková cena hornej aj dolnej čelusti zubov. (All ou four) ? A či sa zdravé zuby rovnako všetky vytrhajú pricelkovej výmene. Ďakujem

  Natália vors

   Dobrý deň Natália,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.
   Odpoveď sme vám zaslali na váš e-mail.

   S pozdravom Implant Clinic tím

   admin Administrator

  Dobry den
  Rad by som sa opytal na oriantacnu cenu osetrenia All on four s 12 clennym keramickym mostikom, dakujem

   Dobrý deň Tomáš,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.
   Odpoveď sme vám zaslali na váš e-mail.

   S pozdravom Implant Clinic tím

   admin Administrator

  Dobrý deň,mohla by som poprosiť orientačný cennik na mail? Ďakujem.

   Dobrý deň Nikola,
   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.
   Odpoveď sme vám zaslali na váš e-mail.

   S pozdravom Implant Clinic tím

   admin Administrator

  Dobrý večer, mohol by som poprosit cennik? Mam 23 rokov a potrebujem implantaty kvoly urazu z detstva. Ďakujem.

   Dobrý deň Erik,
   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.
   Odpoveď sme vám zaslali na váš e-mail.

   S pozdravom Implant Clinic tím

   admin Administrator

  Dobry den. Dlho mi trvalo odvazit sa len informovat. Mam paniku uz ked idem len okolo ambulancie zubara. Stratila som predny horny zub kde mi ostal len odhnity koren v nutry dasna. Pokrivil sa mi aj vedlajsi zub pri chybajucej jednotke ktory sa toci smerom hore. Musim to zacat riesit teda uz som mala davno a nezaslo by to tak daleko. No potrebovala by som to dat do kopy v jeden den ked sa odvazim nech to je richlo za mnou. Je to vsetko mozne? Samozrejme by ma zaujimala aj cena takehoto zakroku.

   Dobrý deň Lenka,
   Ďakujeme vám za komentár.
   Odpoveď sme vám zaslali na váš e-mail.
   S pozdravom
   Implant Clinic tím

   admin Administrator

  Dobry deň,
  V prvom rade by som sa chcel opýtať na cenovú ponuku All-on-4.
  Za ďalšie mam už 3 mesiace po extrakcii všetkých zubov a ďasna mám už zahojené. Je možne aj v tomto prípade použiť implantáty All-on-4 ?

  A ešte jedna otázka: nemám poistenie na SKK ale v zahraničí kvôli dlhodobej pracovnej ponuke kde si platím aj poistenie a mam európsky zdravotnícky preukaz. Je možne si aj v tomto prípade u Vás spraviť zubné implantáty a aká by bola predbežne cena?

  Vopred ďakujem za odpoveď.

   Dobrý deň p. Rado,
   Ďakujeme vám za komentár.
   Cenník za toto ošetrenie sme vám zaslali na e-mail.
   Naša klinika je súkromná a nespolupracujeme s poisťovňami.

   Ak by ste mali záujem o termín na našej klinike radi vás objednáme.

   S pozdravom
   Implant Clinic tím

   admin Administrator

  Dobry den mohla by som poprosit orietacnu cenu na vyhotovenie all ou flor s 12 clennym keramickym mostikom na obidve celusti ? Dakujem

   Dobrý deň Katka,
   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.
   Odpoveď sme vám zaslali na váš e-mail.
   S pozdravom
   Implant Clinic tím

   admin Administrator

  Dobry den chcela by som sa opytat kolko by stalo 6 zubov all on four hornej casti celusti..

   Dobrý deň p. Julia,
   Ošetrenie pomocou zubných implantátov („All-on-4″)
   Náhrada celého chrupu:
   Pri tomto ošetrení nahrádzame celé zuboradie pomocou 4-6 zubných implantátov a fixným 12-členným keramickým mostíkom, pričom počet implantátov je stanovený individuálne na základe stability Vašej čeľustnej kosti a posúdenia lekárom. Toto ošetrenie na našej klinike vykonáva MUDr. Marek Salka, náš hlavný implantológ a “All-on-4“ špecialista.
   Podrobný popis ošetrenia pomocou zubných implantátov môžete nájsť na našich internetových stránkach http://www.smileclinic.sk/zubny-implantat/ a http://www.smileclinic.sk/celkova-rekonstrukcia-chrupu/
   Pred konzultáciou s MUDr. Marekom Salkom Vám vyhotovíme OPG snímok a CT scan pre kontrolu hustoty a štruktúry vašej čeľustnej kosti. Nasledovne budete môcť prediskutovať presný postup Vašej navrhnutej liečby s MUDr. Salkom, ako aj prípadné potreby a obavy, a odborne Vám zodpovie na všetky Vaše otázky.
   Ak je všetko v poriadku, ošetrenie pomocou zubných implantátov môžete podstúpiť hneď v najbližší voľný termín, ktorý si u nás rezervujete.
   Postup ošetrenia:
   1. návšteva:
   Zavedenie zubných implantátov bude trvať 4 – 6 hodín, preto si prosím rezervujte na takéto ošetrenie dostatok času a niektorý z našich ranných termínov. Ak je potrebná extrakcia, augmentácia čeľustnej kosti alebo sinus lift, tieto ošetrenia sa vykonávajú zároveň počas zákroku zavedenia implantátov.
   Ešte v ten istý deň zákroku Vám v laboratóriu vyrobíme ​​dočasný zubný mostík a fixne ho pripevníme k implantátom, takže sa nemusíte obávať o estetiku a funkčnosť Vášho chrupu počas doby hojenia implantátov. V niektorých prípadoch môžeme upraviť Vašu existujúcu zubnú protézu tak, aby sa nasadila na zubné implantáty a slúžila ako dočasná zubná náhrada. Liečivé nadstavby na zubné implantáty Vám poskytujeme zdarma.

   Samotná implantácia nie je bolestivá. U niektorých pacientov sa môže vyskytnúť opuch alebo mierna bolesť po zákroku. Užívanie liekov proti bolesti počas niekoľkých dní by malo byť viac ako postačujúce a po pár dňoch sa budete opäť usmievať.
   2. návšteva: o 2 – 3 mesiace po zahojení implantátov lekár skontroluje stav vašich implantátov a vezme odtlačky na korunky a mostíky, ktoré pre vás vyrobíme. Počas tejto návštevy sa taktiež dohodnete s lekárom na odtieni a vzhľade Vašich finálnych koruniek s mostíkov.
   3. návšteva: o 2 – 3 týždne po 2. návšteve prídete na nasadenie finálneho mostíka s korunkami, ktorý fixne nasadíme na zahojené implantáty.
   Cena ošetrenia:
   Žiadne skryté náklady alebo sumy „od“ nie sú spojené s ošetrením na našej klinike a to sa vzťahuje aj na toto ošetrenie. Jediné možné ďalšie náklady, ktoré sa môžu vyskytnúť sú poplatky za prípadnú potrebnú dostavbu kosti/sinus lift a ubytovanie, ak nie ste z blízkeho okolia, kde sa naša klinika nachádza a náklady za vašu dopravu do/z kliniky.
   Vstupná konzultácia je bezplatná, ako aj kontrolný OPG snímok alebo CT scan a liečivé nadstavby na zubné implantáty.
   V prípade, že toto ošetrenie bude vyžadovať extrakcie zubov, cena za extrakciu jedného zuba je 46 EUR.

   Celková cena ošetrenia pomocou zubných implantátov, pri zavedení 5 zubných implantátov:
   6 x (445 EUR) zubné implantáty a 6 x (228 EUR) titánové implantátové nadstavby = 4 038 EUR
   12 x (327 EUR) keramické implantátové korunky = 3.924 EUR
   SPOLU = 7 962 EUR
   V prípade záujmu o konzultáciu na našej klinike nás prosím kontaktujte
   Implant Clinic tím

   admin Administrator

  Dobry den mohla by som poprosit orietacnu cenu na vyhotovenie ,,all on four,, s 12 clennym keramickym mostikom na obidve celusti? Je možné vyhotoviť iba na jednu dolnú čelusť? a aká je cena v prípade iba jednej dolnej čelusti? Dakujem, prajem pekný deň.

  Alexandra Čerňanská Pindejová

   Dobrý deň Ivana,
   Ďakujeme vám za váš komentár.
   Celková cena ošetrenia pomocou zubných implantátov, pri zavedení 5 zubných implantátov:
   5 x (445 EUR) zubné implantáty a 5 x (228 EUR) titánové implantátové nadstavby = 3.365 EUR
   12 x (327 EUR) keramické implantátové korunky = 3.924 EUR
   SPOLU = 7289 EUR – jedna čeľusť

   ImplantClinic

   admin Administrator

  Dobry den chcel by som poprosit orietacnu cenu za vyhotovenie celeho chrupu metodou all ou flor s 12 clennym keramickym mostikom na obidve celusti. Dakujem

  Dobry den, Chcel by som Vas poprosit o zaslanie orientacnej ceny pre All on four metodu. Dakujem!

  Dobrý den, chcel by som Vás poprosiť o zaslanie orientačnej predbežnej cenovej ponuky na kompletnú zubnú rekonštrukciu.
  Chcel by som sa este spytat, ci je možné tento zakrok vykonat v celkovej anestéze a aka je najkratsia možná doba výmeny chrupu.
  Existuje prosim Vás nieco, ako napriklad, ze v pondelok prídem a v utorok odchádzam s kompletným novým úsmevom domov ? V akých cenách sa tieto úkony pohybuju.
  Je mi jasne ze presná cena sa urcit neda nakolko to závysi od vela faktorov, ale aspon orientacne hladiny. Dakujem

   Dobrý deň,
   Ďakujeme vám za váš komentár.
   Odpoveď sme vám zaslali na váš e-mail.
   S pozdravom
   ImplantClinic

   admin Administrator

    Dobrý deň táto otázka zaujíma aj mna

     Dobrý deň Tomáš,

     Ďakujeme vám za komentár.

     Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

     Mali by ste záujem o termín v Bratislave alebo v Piešťanoch?

     S pozdravom Implantclinic tím

     admin Administrator

   Aj mna zaujima odpoved na otazky ake sa pytal Martin, hlavne s celkoviu narkozou, a dlzkou procesu

    Dobrý deň, pán Michal,

    ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
    Cenník výmeny celého zubného oblúka sme Vám zaslali e-mailom.

    Ak budete mať akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.

    S pozdravom
    Implant Clinic

    admin Administrator

  Dobrý deň, chcem poprosiť o orientačný cenník – ide mi o hornú čelusť. Zároveň prosím o informáciu, či sa celá sumy hradí naraz, alebo po každom ošetrení, prípadne na splátky. Ďakujem a prajem pekný deň.

  Soňa Zmeková

   Dobrý deň p. Zmeková,
   Ďakujeme vám za komentár.
   Odpoveď sme vám zaslali na váš e-mail
   Implant Clinic tím

   admin Administrator

  Dobry den, Chcel by som Vas poprosit o zaslanie orientacnej ceny pre All on four metodu. Dakujem

   Dobrý deň p. Bedecz,
   Ďakujeme vám za komentár.
   Odpoveď sme vám zaslali na váš e-mail
   Implant Clinic tím

   admin Administrator

  Dobry den chcel by som vas poprosit o orientacny cennik.
  Vopred dakujem

   Dobrý deň Dušan,
   Ďakujeme vám za komentár.
   Odpoveď sme vám zaslali na váš e-mail
   Implant Clinic tím

   admin Administrator

  Dobry den
  Rad by som sa opytal na oriantacnu cenu osetrenia All on four s 12 clennym keramickym mostikom, viete mi polat cennik na mail? Dakujem

  Peter Puller

   Dobrý deň Peter,
   Ďakujeme vám za komentár.
   Odpoveď sme vám zaslali na váš e-mail
   Implant Clinic tím

   admin Administrator

    Dobrý deň,
    Chcela by som sa opytať kolko by stal horny mostik a či postačuje ak mám hore 6 zubov, mam aj snimok z rengenu a kolko by to stalo,
    Dakujem

   Dobrý deň ..mám záujem o cenové podmienky u vás ..dakujem

   Frantisek orlik

    Dobrý deň, pán František,
    ďakujeme za Váš komentár. Kontaktovali sme Vás e-mailom.

    S pozdravom
    Petra – Implant clinic

    admin Administrator

    Dobrý deň Nikola,

    Platbu za ošetrenie je možné rozdeliť na počet návštev. Zvyčajne však účtujeme 70 % z celkovej sumy za ošetrenie. Akceptujeme platbu v hotovosti, platobnou kartou alebo bankovým prevodom.

    S pozdravom Implantclinic tím

    admin Administrator

   Dobrý deň,
   Chcela by som sa opytať kolko by stal horny mostik a či postačuje ak mám hore 6 zubov, mam aj snimok z rengenu a kolko by to stalo,
   Dakujem

    Dobrý deň, Mirka

    sme radi, že ste sa na nás obrátili. Viac informácií o danom ošetrení vrátane jeho ceny sme Vám zaslali e-mailom.
    V prípade otázok sme Vám k dispozícii.

    S pozdravom
    Implant Clinic

    admin Administrator

  Dobry den mohla by som poprosit orietacnu cenu na vyhotovenie all ou flor s 12 clennym keramickym mostikom na obidve celusti ? Dakujem

  Juraskova lucia

   Dobrý deň Lucia,
   Ďakujeme vám za komentár.
   Odpoveď sme vám zaslali na váš e-mail
   Implant Clinic tím

   admin Administrator

    na dobry fen. pekne poprosim aj ja cenu za hornu celust s vytrhnutim 8 zubou. dakujem Kristina

     Dobrý deň p. Kristína,

     Ďakujeme vám za komentár.

     Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

     Mali by ste záujem o termín v Bratislave alebo v Piešťanoch?

     S pozdravom Implantclinic tím

     admin Administrator

      Dobry den poprosit si cenu na vyhotovenie all ou flor s 12 clennym keramickym mostikom na obidve celusti ? Dakujem BEA.

      Beata Kyselova

      Dobrý deň Bea,

      Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.

      Cenník a odpoveď sme vám zaslali na váš e-mail.

      S pozdravom Implantclinic tím

      admin Administrator

      Dobrý deň,pracujem v zahraničí
      Na SVK nemám žiadne poistenie,takzv neplatím si poistenie
      Napriek tomu chcem vedieť čo by má stali nové zuby na vlastne náklady
      Môžte mi prosím vás zaslať možné ponuky s cenami ?
      Vďaka

      Dobrý deň Tomáš,

      Ďakujeme vám za váš komentár.

      Kontaktovali sme vás na uvedený e-mail.

      S pozdravom Implantclinic tím

      admin Administrator

      Dobrý deň môžem poprosiť cenu za komplet nové zuby čo sa týka tých 8implantatov a dvoch mostíkov dakujem

      Dobrý deň,

      Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali. Cenník sme vám zaslali na mail

      V prípade otázok nás nevhajte kontaktovať.

      Implant Clinic

      admin Administrator

      Dobrý deň môžte aj mne zastať cenik 12 koruniek obidva mostíky ? Vdaka .

      Dobrý deň, pán Patrik,

      samozrejme, kontaktovali sme Vás e-mailom.

      S pozdravom
      Petra – Smile Clinic

      admin Administrator

      Dobrý deň …poprosil by som cenník . Chcel by som si dať odstrániť cca 25 zubov /väčšinou korene / a samozrejme nový chrup ….ďakujem za info.

      Dobrý deň, pán Zoltán,

      ďakujeme, že ste sa na nás obrátili. Kontaktovali sme Vás e-mailom.

      S pozdravom
      Petra – Implant Clinic

      admin Administrator

      Dobrý deň chcel bi som sa opýtať aká bi bola cena za náhradu všetkých zubov za umelé .ďakujem

      Dobrý deň, pán Štefan,
      samozrejme, približnú cenu ošetrenia pomocou implantátov sme Vám zaslali e-mailom. Pre vypracovanie presnej cenovej kalkulácie je potrebná osobná konzultácia s chirurgom. Radi Vás objednáme.

      S pozdravom
      Petra – Implant Clinic

      admin Administrator

     Dobrý deň, mala by som záujem o komplet nové zuby. Aká by bola orientačná cena a ako je to s platením? Či sa platí všetko naraz alebo sa dá aj „na splátky“. Za odpoveď ďakujem a prajem pekný deň.

      Dobrý deň, pani Jana,

      ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Platbu za ošetrenie je možné rozdeliť na počet návštev. Pri prvej návšteve (pri implantácii) požadujeme úhradu zálohy 70% z celkovej ceny ošetrenia.
      Tieto a ďalšie informácie som Vám zaslala aj na uvedený e-mail, v prípade otázok sme vám k dispozícii.

      S pozdravom
      Petra – Implant Clinic

      admin Administrator

      Dobrý deň chcela by som vás poprosiť o cenník na všetky nové zuby, aj vrchné aj spodné. Ďakujem za odpoveď

      Dobrý deň, pani Martina,

      ďakujeme za komentár. Kontaktovali sme vás e-mailom.

      S pozdravom
      Petra – Implant Clinic

      admin Administrator

      Dobrý deň,
      poprosila by som Vas o cennik v pripade riesenia vymeny hornej a dolnej casti.
      Dakujem pekne

      Dobrý deň, pani Silvia,

      ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Odpovedali sme vám e-mailom.

      S pozdravom
      Petra – Implant clinic

      admin Administrator

      Dobrý deň chcem sa spýtať koľko by stálo vytrhnutie horných aj dolných zostávajúcich zubov a nahradenie
      mostikmi.Dakujem veľmi pekne za odpoveď

      Dobrý deň, pán Radoslav.

      Ďakujeme vám, že ste nás kontaktovali. Kontaktovali sme vás na váš e-mail.

      S pozdravom Implantclinic

      admin Administrator

     Dobry den poprosim cenu kompet chrup. Zakrok je mozne uskutocnit v uplnej anesteze?dakujem.

      Dobrý deň, pani Helena,

      ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Áno, zákrok je možné vykonať aj v celkovej anestéze. Viac informácii o ošetrení ako aj cenník sme Vám zaslali e-mailom.
      V prípade otázok sme Vám k dispozícii.

      S pozdravom
      Petra – Implant Clinic

      admin Administrator

      Dobry večer. Aká je orientačná cena za komplet nové zuby? Za odpoved vopred dakujem.

     Dobry den mohla by som poprosit o oriantacny cennik implantatov s,mostikom na vrchnu bezzubu čeľusť? Dakujem

     Verinika oravcova

      Dobrý deň, pani Veronika,

      samozrejme, cenník celokeramického mostíka na implantátoch sme Vám zaslali e-mailom.
      V prípade otázok sme Vám k dispozícii.

      S pozdravom
      Petra – Implant Clinic

      admin Administrator

     Dobry den mohol by som poprosit orietacnu cenu na vyhotovenie all-for-4 s 12 clennym keramickym mostikom na obidve celusti ? Dakujem

     Marian Satko

      Dobrý deň, pán Marián,

      ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Viac informácií o All on 4 ošetrení sme Vám zaslali e-mailom.
      V prípade otázok sme Vám k dispozícii.

      S pozdravom
      Petra – Implant Clinic

      admin Administrator

     Dobri mohli bi ste mi poslat cennik
     Prosim . marika.tancosova@gmail.com
     Dakujem

     Maria Tancosova

      Dobrý deň,

      Ďakujeme vám, že ste nás kontaktovali. Kontaktovali sme vás na váš e-mail.

      S pozdravom Implantclinic

      admin Administrator

     Dobry den, mozem vas poprosit o cenu za all on four? Dakujem
     S pozdravom Anita

      Dobrý deň, pani Anita,
      ďakujeme za Váš komentár. Orientačnú cenu ošetrenia spolu s ďalšími informáciami o ošetrení sme Vám zaslali e-mailom.
      V prípade otázok sme Vám k dispozícii.

      S pozdravom
      Petra – Implant Clinic

      admin Administrator

    Dobri den,

    Ja tiez zijem v zahranici a tiez si neplatim poistne kolko by stali keramicke nahrady/mostiky. Poprosim o cennink s tym ze by som vsetko musel uhradit sam.

    Dakujem
    Lukas

     Dobrý deň p. Lukaš,

     ďakujeme za Váš komentár.
     Cenu aj s plánom ošetrenia som Vám odoslala na Váš email.
     S pozdravom Smile Clinic

     admin Administrator

      jsem podobny pripad prosim muzete me poslat taky mail? moc dekuji za odpoved

      Dobrý deň, pán Róbert,

      ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
      Viac informácií o tomto ošetrení sme Vám zaslali e-mailom.
      V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

      S pozdravom
      Petra – Implant clinic

      admin Administrator

     Dobrý deň mám záujem o vrchné aj spodné zuby.Spodok mám len ľavú 1,2,3 a pravú 1,2,3,4,5,6,8.
     Vrchné mám všetky no 2ky a 3ky zbrusene 16 rokov do zadu a dorábané,stoličky oblámané.
     Neviem sa poriadne najesť a ďasna mám zodraté.
     Ďakujem za cenovú ponuku.

      Dobrý deň, pán Miro,

      ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Viac informácií o All on 4 ošetrení sme Vám zaslali e-mailom.
      V prípade otázok sme Vám k dispozícii.

      S pozdravom
      Petra – Implant Clinic

      admin Administrator

    Pekny den prajem,chcem sa opytat kolko stoji orientacne vyhotovenie all ou flor s 12 clennym keramickym mostikom na obidve celusti,ale poprosim vas zhruba o celkove naklady kolko,by to stalo…dakujem pekne za odpoved….Jano

     Dobrý deň, pán Ján,

     ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Cenu All on four, teda výmeny celého zubného oblúka sme Vám zaslali na uvedený e-mail.
     V prípade záujmu Vás radi objednáme na konzultáciu s lekárom.

     S pozdravom
     Petra – Implant Clinic

     admin Administrator

    Dobrý deň, zaujímala by ma cena tohto celého zákroku. Ďakujem.

     Dobrý deň, pán Patrik,

     sme radi, že ste sa na nás obrátili.
     Cenu takéhoto zubného ošetrenia sme Vám zaslali e-mailom. V prípade záujmu o ošetrenie je potrebná osobná konzultácia s lekárom, radi Vás objednáme.

     S pozdravom
     Petra – Implant Clinic

     admin Administrator

      Dobrý den mam záujem o all ou flór s 12 clennym ker.mostikom a to čim skôr.Ďakujem poprosim o cenu .

      Dobrý deň, pán Tibor,

      ďakujeme, že ste sa na nás obrátili. Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

      S pozdravom
      Implant Clinic

      admin Administrator

    Dobrý deň , chcel by som Vás poprosím o cenu ale ou flor 12 členným. Ďakujem.

     Dobrý deň, pán Ján,

     sme radi, že ste sa na nás obrátili. Viac informácií o danom ošetrení vrátane jeho ceny sme Vám zaslali e-mailom.
     V prípade otázok sme Vám k dispozícii.

     S pozdravom
     Petra – Implant Clinic

     admin Administrator

    Dobry den, chcel by som Vas poziadat o prinliznu cenu all in 6 hornej celuste .
    Dakujem velmi pekne

    Ladislav Findura

     Dobrý deň, pán Ladislav,

     ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Cenu fixnej hornej náhrady sme Vám zaslali e-mailom.

     S pozdravom
     Implant Clinic

     admin Administrator

    Dobrý deň,
    Bývam v zahraničí a chcela môj partner by si chcel dať implantáty. Jeho zuby sú v katastofalnom stave.
    Mobilný ste prosím poslať cenník aj mne ? Bolo by to ako samoplatca.
    Ďakujem,
    Alena

     Dobrý deň, pani Alena,

     ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Viac informácií o All on 4 ošetrení sme Vám zaslali e-mailom.
     V prípade otázok sme Vám k dispozícii.

     S pozdravom
     Petra – Implant Clinic

     admin Administrator

    Dobry den mohol by som poprosit orietacnu cenu na vyhotovenie all ou flor s 12 clennym keramickym mostikom na obidve celusti ?

     Dobrý deň, pán Mário,
     samozrejme, približnú cenu sme Vám zaslali e-mailom.
     Pre vypracovanie presnej cenovej kalkulácie je potrebná osobná konzultácia s chirurgom.
     Radi Vás objednáme.

     S pozdravom
     Petra – Implant Clinic

     admin Administrator

    Chcel by som sa spýtať na cenu za komplet vyhotovenie all ou flor s 12 clennym keramickym mostikom na obidve celusti.
    Ďakujem

     Dobrý deň, pán Marek,

     ďakujeme za zanechanie komentáru, kontaktovali sme Vás e-mailom.

     S pozdravom
     Petra – Implant Clinic

     admin Administrator

    Dobrý deň prečítal som si článok a podľa toho keď som onkologický pacient tak sa to neodporúča robiť zuby mám zničené od chemoterapie. Za odpoveď vopred ďakujem a ak môžem podstúpiť zákrok koľko to stojí som invalidný dôchodca mám 47rokou.

    Marek Ješko

     Dobrý deň, pán Marek,

     ďakujeme, že ste sa na nás obrátili.
     Odporúčam osobnú konzultáciu s jedným z našich implantológov, ktorý posúdi, či ste vhodným kandidátom na komplexnú rekonštrukciu chrupu.
     V prípade záujmu vás radi objednáme.

     Želáme pekný deň
     Implant Clinic

     admin Administrator

   Dobry den. Niekolko rokov som zanedbaval svoj chrup. Momentalne riesim navstevy zubnej ambulancie a postupne mi vytrhavaju uz len korene . Chcem sa opytat ci je na trhu snimatelna zubna nahrada ktora vyzera ako zdrave zuby a za aku cenu . Za odpoved vopred dakukem . Boris

    Dobrý deň Boris,
    Na našej klinike robíme ako náhradu chrupu fixný mostík na zubných implantátoch. Výrobou snímateľných protéz sa na našej klinike nezaoberáme.

    S pozdravom Implantclinic

    admin Administrator

   Dobry den, poprosila by som zaslat vas cennik na mail, dakujem

    Dobrý deň Zuzana,

    Ďakujeme vám za komentár.

    Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

    Mali by ste záujem o termín v Bratislave alebo v Piešťanoch?

    S pozdravom Implantclinic tím

    admin Administrator

    Dobrý deň prajem.obraciam sa na Vás s veľkou prosbou stala sa mi dnes 27.4 jedna nepríjemná vec vypadol mi zub na ktorom mi držala zubná nahrada(spodná) držala mi len na jednom zube-vlastnom tým pádom mi vypadla cela náhrada a nedrží mi,potrebujem súrne pomôcť prosím vás takisto vrchná časť na nej mám mostík už asi 12 rokov a tam mi “vypadla” farba z dvoch zubov posielam všetkého foto a chcem vás poprosiť o predbežnú cenu a akým spôsobom by sa toto všetko dalo ešte opraviť??citala som aj o miniimplamtatoch len sa mi to zdá dosť drahé…pracujem denne s ľudmi a naozaj mám komplex ani nemôžem ísť v takomto stave do prace…prosím Vás pomôžte mi dakujem Štefáková

    Marianna Štefakova

     Dobrý deň, pani Marianna,
     sme radi, že ste sa na nás obrátili.
     Už spolu komunikujeme e-mailom. Verím, že spoločne nájdeme riešenie Vášho problému.

     S pozdravom
     Petra – Implant Clinic

     admin Administrator

      Dobrý deň uvažujem o výmene chrupu a tiež ma zaujíma orientačná cena. Ďakujem za odpoveď. Jezo

      Lukas jezo

      Dobrý deň, pán Lukáš,

      sme radi, že ste nás kontaktovali.
      Cenník komplexnej rekonštrukcie chrupu sme Vám zaslali e-mailom. V prípade záujmu o ošetrenie je potrebná osobná konzultácia s lekárom, ktorý pre Vás pripraví plán ošetrenia spolu s konečnou cenou ošetrenia. Pre rezerváciu termínu nás neváhajte kontaktovať.

      S pozdravom
      Petra – Implant Clinic

      admin Administrator

      Dobry den,
      Prisla som pred 2 rokmi paradentozou o vsetky zuby(resp.4 mi zostali) zvazujem nahradu formou all on four obe celuste,mohla by som poprosit o imformativny-orientacny cennik?
      Dakujem

      Samozrejme, pani Michaela, viac informácií o tomto ošetrení vrátane jeho orientačnej ceny som Vám zaslala e-mailom.
      V prípade záujmu o ošetrenie je potrebná osobná konzultácia s lekárom, ktorý pre Vás vypracuje presný plán ošetrenia spolu s konečnou cenou za ošetrenie.
      Radi Vás objednáme, neváhajte nás kontaktovať.

      S pozdravom
      Petra – Implant Clinic

      admin Administrator

   Dobrý den mam záujem o all ou flór s 12 clennym ker.mostikom a to čim skôr.Ďakujem poprosim o cenu .

    Dobrý deň Lucia,

    ďakujeme vám za váš komentár.

    Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

    S pozdravom Implantclinic tím

    admin Administrator

    Pekný deň , mohli by ste mi zaslať cennik na kompletnú rekonštrukciu chrupu systemom all ou flour s 12 člennÿm keramickým mostikom na oboch celustiach. Dakujem Iva

     Dobrý deň, pani Iva,

     ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Cenník komplexnej rekonštrukcie chrupu sme Vám zaslali e-mailom.
     V prípade otázok sme Vám k dispozícii.

     S pozdravom
     Petra – Implant Clinic

     admin Administrator

   Dobrý deň mal by som záujem o trvalý mostík celej čeľuste .. viete mi povedať približnú cenu ? Ďakujem

   Miroslav

    Dobrý deň,

    Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.
    Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.
    V prípade záujmu o konzultáciu nás kontaktujte.

    S pozdravom Implantclinic

    admin Administrator

   Dobrý den malá by som zaujme o cenu kompletního chrupu. Dakujem

    Dobrý deň Natalia,

    Ďakujeme vám za váš komentár.

    Kontaktovali sme vás na uvedený e-mail.

    S pozdravom Implantclinic tím

    admin Administrator

    Dobrý deň, chcem poprosiť o orientačný cenník. Zároveň prosím o informáciu, či sa celá sumy hradí naraz, alebo po každom ošetrení, prípadne na splátky.

   Dobrý deň,
   chcela by som zubnú náhradu na pevno hornú aj dolnú.
   Momentálny stav u mňa je taký, že 4 roky nosím protézky.
   Hore mám vytrhané všetky zuby a dole mám 4 zuby, ktoré
   mi držia spodnú protézu. Som diabetička II.typu.
   Chcela by som vedieť, či sa to dá urobiť u mňa a sumu.
   Ďakujem a prajem pekný deň.

   Mária Kubová

   Mária Kubová

    Dobrý deň p. Mária

    Ďakujeme vám za váš komentár.

    Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

    S pozdravom Implantclinic tím

    admin Administrator

    dobry den poprosila by som vas o cenu kompletneho chrupu.
    ďakujem,
    Petra0

     Dobrý deň, pani Petra,

     samozrejme, cenník celokeramického mostíka na implantátoch sme Vám zaslali e-mailom.
     V prípade otázok sme Vám k dispozícii.

     S pozdravom
     Petra – Implant Clinic

     admin Administrator

     Dobrý deň chcem vás poprosiť o cenu komplet náhrady na vrchnej aj spodnej čeľustí /hore 8 implantátom a dole 5/a či doporučujete porcelánové zuby hore aj dole alebo dole musia ísť živicové ?Ake sú možnosti?
     Ďakujem Stanislav

     Stanislav Sekelsky

      Dobrý deň, pán Stanislav,

      ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
      Našu odpoveď sme Vám zaslali na uvedenú e-mailovú adresu. V prípade otázok sme Vám k dispozícii.

      S pozdravom
      Petra – Smile Clinic

      admin Administrator

   Dobrý deň. Mohla by som poprosiť cenník? A je rozdiel v cene kde bude zákrok či v Piešťanoch alebo BA?
   Doba hojenia je celkom dlhá. Je možné celý zákrok stihnúť do 3 týždňov? Keďže som zo zahraničia..
   Možno by sa nejednalo o celý chrup.. ďakujem za skorú odpoved

    Dobrý deň p. Denisa

    ďakujeme za Váš komentár.

    Cenník som Vám poslala na email.

    Ceny zákrokov sú na oboch klinikách rovnaké

    S pozdravom Implant Clinic

    admin Administrator

    Dobrý deň, chcela by som sa informovať o približnej cene kompletnej zubnej náhrady na implantatoch, t.z..vrchnej aj spodnej. Nateraz mam vrchné zuby nahradené protézou a na spodnej čeľusti mam mostík aj vlastné zuby, tých mam vpredu 5.
    Dakujem.

    Sylvia Odstrčilová Kňůrová

     Dobrý deň, pani Sylvia,

     ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Viac informácií o komplexnej rekonštrukcii chrupu vrátane jej približnej ceny sme Vám zaslali e-mailom.
     Pre vypracovanie presného plánu ošetrenia je potrebná osobná konzultácia s lekárom. Radi Vás objednáme.

     S pozdravom
     Implant Clinic

     admin Administrator

    Zdravim..mozem poprosit cennik? dakujem

     Dobrý deň, pán Pavol,

     ďakujeme za zanechanie komentára. Kontaktovali sme Vás e-mailom.

     S pozdravom
     Implant Clinic

     admin Administrator

   Dobrý deň cena ALL-ON-4-6 konečná pekný deň Iveta

    Dobrý deň, pani Iveta,

    sme radi, že ste sa na nás obrátili. Viac informácií o All on 4 – 6 ošetrení vrátane jeho približnej ceny sme Vám zaslali e-mailom.
    Pre vypracovanie presnej cenovej kalkulácie je potrebná osobná konzultácia s jedným z našich implantológov. Radi Vás objednáme.

    S pozdravom
    Implant Clinic

    admin Administrator

   Dobrý deň, môžem poprosiť o cenu na zubné implantáty na hornej aj dolnej čelusti + oba mostiky ( horný aj spodný). Komplet cely chrup. Ďakujem

    Dobrý deň, Bohuslav,

    ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Viac informácií o All on 4 ošetrení sme Vám zaslali e-mailom.
    V prípade otázok sme Vám k dispozícii.

    S pozdravom Implant Clinic

    admin Administrator

   Zdravim mam 40 rokov a zuby v dezolatnom stave by som chcel komplet chrup kolko by to stálo??? Su mozne aj splatky???

   Marian Hesko

    Dobrý deň, pán Marián,
    ďakujeme za Váš komentár. Orientačnú cenu ošetrenia celého chrupu spolu s ďalšími informáciami o ošetrení sme Vám zaslali e-mailom.
    V prípade otázok sme Vám k dispozícii.

    S pozdravom
    Petra – Implant Clinic

    admin Administrator

   Dobrý deň. Rád by som vás poprosil o orientačnú cenu výmeny celého chrupu.
   Ďakujem a prajem pekný deň.

    Dobrý deň, pán Michal,
    ďakujeme za zanechanie komentáru, cenu ošetrenia pomocou implantátov sme Vám zaslali e-mailom. Pre vypracovanie presnej cenovej kalkulácie je potrebná osobná konzultácia s chirurgom. Radi Vás objednáme.

    S pozdravom
    Petra – Implant Clinic

    admin Administrator

     Dobrý deň,
     Chcela by som Vás poprosiť o predbežnú cenovú kalkuláciu za výmenu horného chrupu za implantáty. A či je možný zákrok pod celkovou anestézou.
     Ďakujem

      Dorbý deň, pani Zuzana

      Ďakujeme, že ste sa nás obrátili.
      Prosím, naplánujte si s nami 5 min telefonický hovor, aby sme vám mohli podať presnejšie informácie ohľadom ceny ošetrenia komplet zubov.
      Tu je odkaz:
      https://smileclinic.as.me/local-quick-call

      S pozdravom
      Andrea – Smile clinic

      Reception Bratislava Editor

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *