Zavolajte nám Rezervovať bezplatnú konzultáciu

Prečo Implant Clinic?

Popri snahe o úspech doma i v zahraničí nám predovšetkým záleží na zlepšovaní životov našich pacientov k lepšiemu robením toho, čo vieme najlepšie. A to sú kompletné rekonštrukcie chrupu.
Naším cieľom je sprístupniť toto ošetrenie čo najväčšiemu počtu ľudí na Slovensku, ale aj mimo neho.

Naša filozofia je založená na 4 pilieroch starostlivosti:

 1. Skúsenosti
  Skúsený implantologický tím s 13+ rokov skúsenosťami zo zahraničia a špecialisti na celkovú rekonštrukciu chrupu pomocou zubných implantátov – všetci sme tu pre Vás, aby ste si boli istý, že ste v rukách tých najlepších z najlepších.
 2. Vybavenie
  Najmodernejšie zobrazovacie a diagnostické metódy, kvalitné materiály a protetika vyrobená v našom vlastnom digitálnom zubnom laboratóriu Vám zaručia správnu diagnostiku problému a ten najlepší výsledok pre Vás.
 3. Služby
  Vďaka našim vyškoleným koordinátorom ošetrenia, jednoduchému a prehľadnému cenníku, garancii materiálov a technológií a nadštandartnej starostlivosti v cene štandardu sa budete počas celej doby ošetrenia cítiť u zubára ako v bavlnke.
 4. Výsledky
  Dohromady viac ako 13,000+ úsmevov na tvárach našich pacientov hovorí za všetko. Recenzie na Google, Facebooku a vlastnoručne písané odporúčania Vám zaručujú, že Váš úsmev je v správnych rukách.

Čo robíme?

Špecializáciou našich zubných lekárov je zubná implantológia. Do čoho sa zaraďuje nahradenie jedného zuba, viacerých zubov alebo úplných horných a dolných oblúkov. Naš tím špecialistov ponúka pacientom prvotriednu úroveň odbornosti a starostlivosti.

Liečebný proces je prispôsobený individuálnym potrebám klientov. S vysoko vyškoleným tímom zubných lekárov, sestier a zubných technikov so špeciálne vybaveným laboratórnym zariadením a profesionálnymi koordinátormi ošetrení – to všetko na jednom mieste – sme jedinečne vybavený na poskytnutie ošetrenia zubnými implantátmi a tým poskytnúť najlepšie možné výsledky našim klientom.

Ponúkané služby v Implant Clinic zahŕňajú:

 • 3D CT snímok zubov a čeľuste
 • Chirurgické odstránenie nezdravého zuba alebo zubov a presné umiestnenie zubného implantátu (implantátov) do kosti
 • Odporúčaná starostlivosť po zubnom ošetrení
 • Dizajn a tvorba keramických zubov v našom stomatologickom laboratóriu
 • Jedinečné poradenstvo a podpora počas celého procesu
 • Možnosť rozložiť si finančné náklady
 • Chirurgické zákroky v celkovej anestéze

Keďže ošetrenie zubným implantátom je chirurgická procedúra, je najlepšie mať v tíme maxilofaciálnych chirurgov. Naši stomatochirurgovia majú rozsiahle skúsenosti s augumentáciou kosti a výberom správneho typu zubného implantátu, aby optimalizovali výsledky liečby.

Naši stomatológovia úzko spolupracujú so stomatochirurgami pri vytváraní protéz nerozlíšiteľných od Vašich vlastných zubov. Títo stomatológovia majú špeciálne vedomosti o dynamike úsmevu a všetkých aspektoch orálneho zdravia.

Prečo “All-inclusive” prístup funguje?

V Implant Clinic nájdete všetko pod jednou strechou: váš zubný tím, laboratórium a personál, ktorý vám je vždy k dispozícii. Tento integrovaný prístup je nielen vysoko efektívny, ale umožňuje aj bezproblémovú spoluprácu medzi všetkými zúčastnenými. Výsledok? Lepší liečebný plán pre vás, ktorý je šitý na mieru vašim individuálnym potrebám.

Výhoda Implant Clinic

S inovatívnou zubnou technológiou, vysoko kvalifikovanými lekármi a All-in-One prístupom k vášmu ošetreniu sa našim doktorom darí pomáhať stále viac ľuďom. Či už je to úľava od bolesti alebo chýbajúca odvaha kvôli chronickým zubným problémom.

Ako sa zubné implantáty stali preferovaným riešením chýbajúcich alebo nezdravých zubov, tak si Implant Clinic svojimi kvalitnými službami a vynikajúcimi výsledkami získala reputáciu preferovaného poskytovateľa liečby zubnými implantátmi.

Tu sú tri dôležité dôvody prečo je tomu tak:

Kvalita

Naši doktori Implant Clinic vynikajú kvalifikáciou, certifikáciou a skúsenosťami. Materiály používané na zubné implantáty a korunky, ako napríklad titán a zirkón, sú vysoko kvalitné pre maximálnu odolnosť a dobrý vzhľad.

Pohodlnosť

V minulosti bolo ošetrenie zubných implantátov dlhý, viacstupňový proces. Bol komplikovaný, nepohodlný a dosť nákladný. Implant Clinic to zmenila tým, že je to všetko na jednej zubnej klinike. Pacienti vhodní na implantáciu môžu teraz podstúpiť zákrok na jednom mieste a odísť s novými zubami v rámci jedného dňa! **

Hodnota

Prístup ošetrenia All-in-One v Implant Clinic predstavuje ďalší obrovský prínos: menej položiek a menej odhadov, koľko to nakoniec bude stáť. Na Implant Clinic dostanete za svoju procedúru jednu fixnú cenu – za laboratórne služby alebo dodávky sa neúčtujú žiadne poplatky. Presná diagnostická technológia navyše umožňuje ošetrenie, ako je kompletná výmena chrupu, čo si často vyžaduje menej implantátov a menšie dostavby kostí.

Už viac ako 10 000 ľudí získalo úsmev podľa vlastných predstáv a nadobudlo sebavedomie vďaka Implant Clinic.

**Pacienti vhodní na zákrok môžu absolvovať ošetrenie zubnými implantátmi v jedeň deň vrátene dodatočnej dostavby kosti. Celý proces ošetrenia trvá viac ako jeden deň.

Porovnajte aké je mať zubné implantáty u nás oproti inej zubnej klinike

Získanie zubných implantátov kedysi znamenalo veľa behania a čakania. Návštevy u rôznych odborníkov, čakanie na röntgenové snímky, prenášanie záznamov a čakať, kým si to všetci doktori a kliniky odkomunikujú medzi sebou.

Tento proces zvyčajne zahŕňa tieto kroky:

PRVÁ NÁVŠTEVA

Dohodnite si stretnutie so zubným lekárom na vstupnú konzultáciu. Priamo na klinike Vám bude zhotovená OPG snímka a 3D CAT snímok.

Po konzultácii so špecialistom Vám bude pripravený plán ošetrenia, vysvetlený postup liečby a presný finančný plán.

DRUHÁ NÁVŠTEVA

Deň ošetrenia. Implantácia podľa navrhnutého plánu ošetrenia. Doba hojenia po implantácii je obvykle 8-10 týždňov. Fixné zubné provizórium (dočasné zuby) na dobu hojenia je nasadené v deň implantácie.

TRETIA NÁVŠTEVA

Kontrola hojenia implantátov, odtlačky na implantátové zubné korunky a výber správneho odtieňa nových zubov – zubných koruniek. Na výrobu Vašich zubných koruniek potrebujeme 5-10 pracovných dní.

ŠTVRTÁ NÁVŠTEVA

Finálna a najkratšia návšteva! Nasadenie nových zubných koruniek ( zubných koruniek / mostíkov )

Kontrolný snímok.

A život plný úsmevu a dobrého jedla 🙂

Ako vidíte, ak si vyberiete túto cestu, budete musieť urobiť niekoľko zastávok na rôznych miestach. To vás stojí čas a peniaze. Preto sme v Implant Clinic našli lepšiu cestu.

Porovnajte Implant Clinic

Všetko na jednom mieste

Keď sa stanete našim pacientom, budete počas celého procesu pracovať s rovnakým tímom odborníkov na zubné implantáty.

Najprv budete mať virtuálnu konzultáciu s jedným z členov našich tímov z pohodlia vášho domova. Potom prídete k nám na kliniku ,kde spravíme 3D CAT sken a prebehne konzultácia s implantológom, s cieľom určiť najlepšiu možnú liečbu. Ihneď po konzultácii vám vypracujeme kompletný plán zubného ošetrenia, ktorý zahŕňa finálnu sumu celého ošetrenia.

Ak ste pripravení pokračovať, môžeme začať okamžite po konzultácii. Ten istý implantológ vás bude aj ošetrovať. Operácia je zvyčajne hotová do jedného dňa – a môžete odísť s plne funkčnými zubami. Pri nasledujúcom stretnutí sa znova stretnete s rovnakým tímom.

Samozrejme, ak vám to nevyhovuje môžete začať liečbu v nasledujúcom voľnom termíne.

8 thoughts on “Prečo Implant Clinic?”

 1. Dobrý deň. Mal by som záujem o horný chrup. Chcel by som sa teda opýtať ohľadom finančného plánu a či ste zazmluvnený s nejakou poisťovňou. Dakujem

  Reply
  • Dobrý deň, pán Michal

   Ďakujeme, že ste nás kontaktovali ohľadom horného chrupu.
   Kontaktovali sme Vás emailom.

   S pozdravom
   Implant Clinic tím

   Reply
 2. Koľko by u vás stalo konzultácia a cena .a kde sídlite?ohľadne tej žaby čo som písala….

  Reply
  • Dobrý deň, pani Zuzana

   Konzultácia u nás v Smile Clinic je nezáväzná a bezplatná, zaplatíte iba za OPG snímok, ktorého cena je 35 EUR. 
   Po príchode na kliniku vám urobíme potrebné OPG snímky, prípadne CT scan a následne v priateľskej a bezprostrednej atmosfére našej kliniky Vás lekár vyšetrí. Nemusíte sa obávať, ku každému pacientovi pristupujeme individuálne podľa jeho potrieb a pocitov z ošetrenia a rešpektujeme prípadné želania pacienta.
   Smile clinic sídli na ulici Teplická 84 v Piešťanoch a na ulici Pribinova 25 v Bratislave.
   Mali by ste záujem o konzultáciu?

   S pozdravom
   Tím Smile clinic

   Reply
 3. Dobry den. Mohla by som sa informovat ohladne ceny iplantatov. Konkretne ma zaujima cely chrup alebo aj zvlast len horny na zaciatok. A cena v narkoze, kedze mam strasny strach. Dakujem

  Reply
  • Dobrý deň, pani Agi,
   ďakujeme, že ste nás kontaktovali ohľadom Vášho chrupu. Odpovedali sme Vám e-mailom.

   S pozdravom
   Smile Clinic

   Reply
 4. Pekný deň , chcel by som sa opýtať či by bol voľný termín na konzultáciu 3 augusta ak by to bolo možné . ?

  Reply
  • Dobrý deň, pán Henrich

   ďakujeme za Vášu správu. Kontaktvali sme Vás e-mailom.

   S pozdravom
   Andrea – Smile clinic

   Reply

Leave a Comment