cena zubných implantátov

cena zubných implantátov

V Implant Clinic je obnovenie vášho úsmevu proces, ktorý je osobný a veľmi presný – preto sa náklady na zubné implantáty líšia.

Vysoko Špecializované Ošetrenie

Od chirurgických požiadaviek až po individuálny dizajn úsmevu existuje mnoho faktorov, ktoré ovplyvňujú cenu, napríklad:

 • Koľko chýbajúcich alebo poškodených zubov treba vymeniť
 • Aké sú vaše ciele a potreby liečby
 • Materiály použité pri zubnej rekonštrukcii
 • Chirurgické požiadavky a kroky potrebné pri liečbe

Najlepší spôsob, ako získať presnú cenu, je naplánovať bezplatnú online konzultáciu s jedným z členov tímu. Uvádzanie ceny bez podrobného vyhodnotenia všetkých týchto faktorov by mohlo byť zavádzajúce – čo by pre vás mohla byť zlá skúsenosť.

Fixná Cena, Žiadne Skryté Poplatky

Pri vašej bezplatnej konzultácii urobíme 3D CT sken a prediskutujeme vaše ciele a možnosti liečby. To nám umožňuje vypracovať predbežný liečebný plán pre vaše konkrétne potreby a poskytnúť vám presnú, fixnú cenu. Žiadne skryté poplatky a žiadne iné faktúry od rôznych dodávateľov. Cena zahŕňa všetko od A po Z, na premenu vášho úsmevu, vrátane:

 • Vstupné ošetrenie
 • Zákrok na umiestnenie implantátov a dočasných koruniek
 • Výroba koruniek na mieru
 • Kontrola po zákroku a prispôsobenie vaším zubom

Plány platieb

Chápeme, aké dôležité je byť schopní obnoviť vaše zubné zdravie a vaše sebavedomie pomocou dlhodobého riešenia. Preto vám ponúkame plány platieb podľa vášho rozpočtu. Počas bezplatnej konzultácie preskúmame všetky dostupné možnosti.

Výhody Zubných Implantátov

Zubné implantáty ponúkajú mnoho výhod, ktoré vám pomôžu znovu získať funkciu, obnoviť vzhľad a užívať si dlhodobú hodnotu.

Celoživotné riešenie: Zubné implantáty môžu vydržať celý život s náležitou starostlivosťou. Naopak, krátkodobé riešenia, ako sú mostíky a protézy, zvyčajne trvajú iba 5 až 10 rokov a tieto opakujúce sa náklady začnete po chvíli cítiť.

Ako skutočné zuby: Zubné implantáty vyzerajú a fungujú ako vaše zuby. Môžete pohodlne jesť, hovoriť bez toho, aby sa pohybovali vo vašich ústach a nemusíte sa obávať každodenného vyberania protézy.

Zabráňte strate kostí: Čeľuste sa začínajú zhoršovať po strate zubov, ktoré postupom času vytvárajú zapadnutý vzhľad, kvôli ktorému môžete vyzerať staršie. Zubné implantáty môžu pomôcť zachovať vašu čeľusť.

Prečo Implant Clinic

Implant Clinic pomohla viac ako 10 000 ľuďom zo Slovenska a Anglicka získať späť svoju schopnosť jesť, hovoriť a pohodlne sa usmievať prostredníctvom dlhodobého riešenia zubnými implantátmi.

Prečo tisíce ľudí dôverovali Implant Clinic s premenou úsmevu?

 • Odbornosť: Doktori Implant Clinic sa zameriavajú na zubné implantáty a ponúkajú špičkovú úroveň odbornosti, či už potrebujete vymeniť viac zubov alebo iba jeden.
 • Všetko pod jednou strechou: Ponúkame zvýšené pohodlie pretože klinický personál a technológie potrebné na vašu liečbu sú všetky pod jednou strechou.
 • Dedikovaný tím: Súčasťou vášho ošetrovacieho tímu je stomatologický lekár a ústny a maxilofaciálny chirurg, ktorý pracujú spoločne na vašej starostlivosti.

Dlžíte to sebe, aby ste sa dozvedeli viac. Rezervujte si bezplatnú online konzultáciu ešte dnes, aby ste sa mohli rozhodnúť, či sú pre vás zubné implantáty tá správna voľba.

Chcem si Rezervovať Bezplatnú Konzultáciu

Page last reviewed: 29 mája, 2020

14 replies on “cena zubných implantátov”

  Dobrý deň chcel by som sa spýtať aká je cena zubných implantátov povedzme celé horné zuby all on four.. Momentálne mám zubné keramické korunky na horných a asi tam mam kaz pod nimi a boli ma to tak ci by sa to dalo dat dole a dat na novo all on four ďakujem približnú cenu.. A ešte ci sa dá aj na splátky alebo tak nejako ďakujem

   Ďakujeme pán Michal za zanechanie komentáru. Odpovedali sme aj na Váš e-mail, prosím, skontrolujte Vašu e-mailovú schránku, aby sme sa mohli dohodnúť na ďalšom postupe pri rekonštrukcii Vašich zubov.

   Prajeme pekný zbytok víkendu
   Smile Clinic

   admin Administrator

  dobry den mohli by ste mi zaslat cenik , na trhanie zubov v celkovej anestezii ? dakujem

   Dobrý deň, pán Lukáš,
   ďakujeme, že ste nás kontaktovali ohľadom trhania zubov v celkovej anestézii, odpovedali sme Vám e-mailom.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   admin Administrator

  Dobrý deň. Chcel by som sa spýtať na cenník celkovej rekonštrukcie hornej a aj dolnej čeľusti,

   Dobrý deň, pán Mário,
   ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Sme radi, že ste sa rozhodli pre rekonštrukciu hornej aj dolnej čeľusti. E-mailom som Vám poslala link pomocou ktorého si naplánujete rýchly telefonát so mnou alebo mojou kolegyňou, počas ktorého Vám radi odpovieme na Vaše otázky a v prípade záujmu Vás objednáme na nezáväznú konzultáciu k lekárovi, ktorý pre Vás vypracuje presnú cenovú kalkuláciu ošetrenia chrupu.
   Prosím, skontrolujte Vašu e-mailovú schránku.

   Prajem pekný deň
   Petra – Smile Clinic

   admin Administrator

  Dobrý večer.
  Chcel by som sa spýtať na cenu celkovej rekonštrukcie hornej a dolnej čeluste celkovo 24 inplantatov. A ešte ci by bola možná konzultácia aj zákrok absolvovať v Piešťanoch. Za odpoveď vopred ďakujem.

  Miroslav Marko

   Dobrý deň, pán Miroslav.

   Ďakujeme, že ste sa rozhodli kontaktovať Smile clinic ohľadom celkovej rekonštrukcie hornej aj dolnej čeľuste. Váš záujem si ceníme. Konzultáciu aj zákrok môžeme samozrejme vykonať na klinike v Piešťanoch.
   Kontaktovali sme Vás emailom, v ktorom sme Vám poslali link na naplánovanie rýchleho telefonátu, počas ktorého Vám poskytneme bližšie informácie o konkrétnych ošetreniach. Prosím, skontrolujte Vašu e-mailovú schránku.

   S pozdravom
   Petra – Smile clinic

   admin Administrator

  Dobrý deň môžem poprosiť o cenník implantátov mam veľmi zanedbané zuby a panicky strach
  Ďakujem

  Veronika

   Dobrý deň, pani Veronika.

   Ďakujeme, že ste sa obrátili na našu kliniku. Kontaktovali sme Vás e-mailom. Potrebovali by sme od Vás isté informácie, aby sme Vám vypracovali presný plán ošetrenia s cenou ošetrenia.
   Prosím, skontrolujte si Vašu e-mailovú schránku.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   admin Administrator

  Dobrý deň,mohla by som vás poprosiť o cenník inplantátov horného chrupu komplet?

   Dobrý deň, pani Janka,
   ďakujeme, že ste sa na nás obrátili. Kontaktovali sme Vás e-mailom, aby sme zistili presnejší stav Vášho chrupu a mohli Vám tak dať plán Vášho ošetrenia na našej klinike spolu s cenou ošetrenia.
   Prosím, skontrolujte Vašu e-mailovú schránku.

   Prajeme pekný víkend
   Petra – Smile Clinic

   admin Administrator

  Dobrý deň,
  poprosil by som Vás o cenník na komplet čelusť aj sánku.
  Ďakujem

   Dobrý deň, pán Štefan

   ďakujeme za Vášu správu. Kontaktvali sme Vás e-mailom.

   S pozdravom
   Andrea – Smile clinic

   admin Administrator

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *