cena zubných implantátov

cena zubných implantátov

V Implant Clinic je obnovenie vášho úsmevu proces, ktorý je osobný a veľmi presný – preto sa náklady na zubné implantáty líšia.

Vysoko Špecializované Ošetrenie

Od chirurgických požiadaviek až po individuálny dizajn úsmevu existuje mnoho faktorov, ktoré ovplyvňujú cenu, napríklad:

 • Koľko chýbajúcich alebo poškodených zubov treba vymeniť
 • Aké sú vaše ciele a potreby liečby
 • Materiály použité pri zubnej rekonštrukcii
 • Chirurgické požiadavky a kroky potrebné pri liečbe

Najlepší spôsob, ako získať presnú cenu, je naplánovať bezplatnú online konzultáciu s jedným z členov tímu. Uvádzanie ceny bez podrobného vyhodnotenia všetkých týchto faktorov by mohlo byť zavádzajúce – čo by pre vás mohla byť zlá skúsenosť.

Fixná Cena, Žiadne Skryté Poplatky

Pri vašej bezplatnej konzultácii urobíme 3D CT sken a prediskutujeme vaše ciele a možnosti liečby. To nám umožňuje vypracovať predbežný liečebný plán pre vaše konkrétne potreby a poskytnúť vám presnú, fixnú cenu. Žiadne skryté poplatky a žiadne iné faktúry od rôznych dodávateľov. Cena zahŕňa všetko od A po Z, na premenu vášho úsmevu, vrátane:

 • Vstupné ošetrenie
 • Zákrok na umiestnenie implantátov a dočasných koruniek
 • Výroba koruniek na mieru
 • Kontrola po zákroku a prispôsobenie vaším zubom

Plány platieb

Chápeme, aké dôležité je byť schopní obnoviť vaše zubné zdravie a vaše sebavedomie pomocou dlhodobého riešenia. Preto vám ponúkame plány platieb podľa vášho rozpočtu. Počas bezplatnej konzultácie preskúmame všetky dostupné možnosti.

Výhody Zubných Implantátov

Zubné implantáty ponúkajú mnoho výhod, ktoré vám pomôžu znovu získať funkciu, obnoviť vzhľad a užívať si dlhodobú hodnotu.

Celoživotné riešenie: Zubné implantáty môžu vydržať celý život s náležitou starostlivosťou. Naopak, krátkodobé riešenia, ako sú mostíky a protézy, zvyčajne trvajú iba 5 až 10 rokov a tieto opakujúce sa náklady začnete po chvíli cítiť.

Ako skutočné zuby: Zubné implantáty vyzerajú a fungujú ako vaše zuby. Môžete pohodlne jesť, hovoriť bez toho, aby sa pohybovali vo vašich ústach a nemusíte sa obávať každodenného vyberania protézy.

Zabráňte strate kostí: Čeľuste sa začínajú zhoršovať po strate zubov, ktoré postupom času vytvárajú zapadnutý vzhľad, kvôli ktorému môžete vyzerať staršie. Zubné implantáty môžu pomôcť zachovať vašu čeľusť.

Prečo Implant Clinic

Implant Clinic pomohla viac ako 10 000 ľuďom zo Slovenska a Anglicka získať späť svoju schopnosť jesť, hovoriť a pohodlne sa usmievať prostredníctvom dlhodobého riešenia zubnými implantátmi.

Prečo tisíce ľudí dôverovali Implant Clinic s premenou úsmevu?

 • Odbornosť: Doktori Implant Clinic sa zameriavajú na zubné implantáty a ponúkajú špičkovú úroveň odbornosti, či už potrebujete vymeniť viac zubov alebo iba jeden.
 • Všetko pod jednou strechou: Ponúkame zvýšené pohodlie pretože klinický personál a technológie potrebné na vašu liečbu sú všetky pod jednou strechou.
 • Dedikovaný tím: Súčasťou vášho ošetrovacieho tímu je stomatologický lekár a ústny a maxilofaciálny chirurg, ktorý pracujú spoločne na vašej starostlivosti.

Dlžíte to sebe, aby ste sa dozvedeli viac. Rezervujte si bezplatnú online konzultáciu ešte dnes, aby ste sa mohli rozhodnúť, či sú pre vás zubné implantáty tá správna voľba.

Chcem si Rezervovať Bezplatnú Konzultáciu

Page last reviewed: 9 februára, 2021

56 replies on “cena zubných implantátov”

 • Dobrý deň. Mám zlomený zub – dolná stolička – ľavá „šestka“. Zub sa nedá zachrániť, riešením je iba implantát (alebo mostík). Chcela by som sa informovať, koľko približne stojí vytrhnutie zbytku zubu a komplet nasadenie implantátu . Ďakujem.

  • Dobrý deň,
   cena za komplet prácu teda extrakciu, implantát, nadstavu a korunku sa pohybuje od 1200-1500Eur.

   Kedy by ste mali záujem o vstupnú konzultáciu ?
   Natália

   admin Administrator
 • Dobrý poprosila by som cenník. Potrebovala by som horne aj dolne implantaty a potrebovala by som vediet cenu cca kolko by to stálo.(3000€ či 5000€)

  • Dobrý deň p. Alžbeta,
   cena záleží od počtu chýbajúcich zubov, množstva potrebných implantátov, stavu kosti, a pod.
   Ideálne by bolo, ak by sa Vám podarilo prísť k nám na kliniku do Bratislavy alebo Piešťan na konzultáciu, aby sme Vám vedeli vypočítať presnú cenu za ošetrenie.
   Poprípade by nám pomohlo, ak by ste nám poslali aspoň Vašu OPG rontgenovú snímku emailom.
   Ako by Vám to najviac vyhovovalo?

   S pozdravom,

   Smile Clinic

   admin Administrator
  • Dobrý večer.Prosim Vás robite pevnú protezu.Pripadne implantáty už nemám vrchné
   zuby.

   Sivanova Maria
   • Dobrý deň, pani Mária

    Ďakujeme, že ste nás kontaktovali ohľadom zubných implantátov.
    Áno, na našej klinike sa špecializujeme na zubné implantáty. Radi Vám poskytneme informácie o postupe a taktiež o cenách. Prosím, neváhajte a využite možnosť rýchleho rozhovoru, ktorý si môžete naplánovať po rozkliknutí tohto linku: https://smileclinic.as.me/local-quick-call

    Budeme sa tešiť na rozhovor.

    S pozdravom
    Tím Smile clinic

    Reception Bratislava Editor
 • Dobrý deň,

  mohol by som poprosiť, mám zuby v katastrofálnom stave, chcel by som vedieť, celkovú cenu vytrhania starých a nasadenia nových a v akom časovom intervale by to bolo realizovateľné.

  Ďakujem

  • Dobrý deň, pán Marián,
   ďakujeme za zanechanie komentáru. Ceníme si váš záujem o rekonštrukciu chrupu na našej zubnej klinike. E-mailom som Vám zaslala informácie o ďalšom postupe.
   Prosím, skontrolujte Vašu e-mailovú schránku.

   S prianím pekného dňa
   Petra – Smile Clinic

   admin Administrator
 • Dobrý deň prajem.
  Chcem sa opýtať na celkovú cenu jedného implantátu, ide o predný zub.
  Vopred ďakujem.

  • Dobrý deň p. Peter,
   cena za jeden zubný implantát, spolu s nadstavbou, a keramickou zubnou korunkou sa pohybuje okolo 1500Eur.
   V cene je zahrnutá aj lokálna anestéza, odtlačky, provizórna korunka.

   Termín na vstupnú konzultáciu si môžete naplánovať cez náš kontaktný formulár na stránke.

   Tešíme sa na Vašu návštevu.

   admin Administrator
 • Dobry den!mozem sa opytat kde by aom nasla na vas tel.cislo?a kde sidli vasa klinika?dakujeem

  • Dobrý deň, pani Andrea,
   ďakujeme, že ste sa na nás obrátili. Naše kliniky sa nachádzajú v Piešťanoch a v Bratislave. Pomocou tohto linku si môžete rezervovať telefonát v presný čas, vtedy, kedy Vám to vyhovuje najviac.
   https://smileclinic.as.me/local-quick-call

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   admin Administrator
   • Dobrý podvečer
    Mam 38 rokov a už ako teeneger som prišla o chrup behom pár dní.. Koli nehode.. Odvtedy nosím protézy.. No je to hrozné.. Kto ich má vie o čom hovorím.. Chcela by som sa opytat čo by ma stala komplet celá rekonštrukcia chrupu.. Ďakujem veľmi pekne

    • Dobrý deň, pani Denisa,
     ďakujeme, že ste sa na nás obrátili ohľadom Vašich zubných problémov. Radi sa s vami porozprávame o fixnej náhrade chrupu. Kontaktovali sme Vás e-mailom, prosím, skontrolujte Vašu e-mailovú schránku.

     S pozdravom
     Petra – Smile Clinic

     admin Administrator
 • Dobry vecer

 • Dobrý deň, prosím o návrh cenovej ponuky na hornú fixnú protézu. Zuby mám všetky odstránené. Ďakujem!

  Marta Roncová
  • Dobrý deň,

   Ďakujeme vám za váš komentár

   Odpoveď sme vám zaslali do mailu.

   S pozdravom

   admin Administrator
 • Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, koľko by stáli implantáty 3 horných zubov, vrátane extrakcie.
  Ďakujem

  • Dobrý deň, pani Jana,
   ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   E-mailom som Vám zaslala link na rezervovanie telefonickej konzultácie ohľadom implantátov troch horných zubov, prosím, skontrolujte Vašu e-mailovú schránku.

   Verím, že sa budeme čoskoro počuť a neskôr aj osobne vidieť u nás na klinike.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   admin Administrator
   • Dobry den, chcela by som sa opytat kolko by ma zhruba stalo nove zuby za jeden den? Tych mojich mam asi este polku ale aj tie uz treba vytrhat. Dakujem za vasu odpoved

    • Dobrý deň p. Barbora,
     cena za komplet nové zuby záleží od počtu nových zubov a počtu implantátov.
     Ideálne by bolo, ak by sa Vám podarilo prísť na konzultáciu, aby se Vám vedeli cenu presne vypočítať.
     Kedy by Vám termín vyhovoval ?

     S pozdravom,

     Natália

     admin Administrator
  • Dobrý večer.Rada by som sa informovala ohľadom implantátov, celý chrup,cena.Mam 30,hore mám čiastočnú protézu 3 zuby,ostatné plombované,a dolu mi polovica chýba.

   • Dobrý deň pani Kristína,
    ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
    Kontaktovala som Vás emailom a rada by som si s Vami zatelefonovala, aby sme spoločne naplánovali vhodné riešenie pre Vás. Prosím, skontrolujte Vašu e-mailovú schránku.

    S pozdravom
    Petra – Smile Clinic

    admin Administrator
 • Dobrý deň zaujímala by ma cena zákroku. Potreboval by som novú hornú časť chrupu mám tam ešte 7 zubov čiže vrátane ich extrakcie. Dakujem

  • Dobrý deň, pán Tomáš

   ďakujeme, že ste kontaktovali našu zubnú kliniku ohľadom zubných implantátov. Prosím, skontrolujte Vašu e-mailovú schránku. Kontaktovali sme Vás e-mailom, aby sme Vám mohli poskytnúť viac informácií o Vašom ošetrení.
   S pozdravom,
   Smile Clinic

   Reception Bratislava Editor
 • Dobrý deň chcela by som sa spýtať či sa dajú nahradiť všetky zuby zubnými implantátmi a poprosila by som aj cenu už aj s komplet všetkým čo to zahŕňa či už výrobu implantátov vytrhanie zubov narkózu a všetky poplatky okolo zákroku ďakujem

  • Dobrý deň, pani Alexandra

   ďakujeme, že ste kontaktovali našu zubnú kliniku ohľadom zubných implantátov. Prosím, skontrolujte Vašu e-mailovú schránku. Kontaktovali sme Vás e-mailom, aby sme Vám mohli poskytnúť viac informácií o Vašom ošetrení.
   S pozdravom,
   Smile Clinic

   Reception Bratislava Editor
  • Dobrý deň chcem sa spýtať na cenu za keramický implantát. Chýba mi 5 zubov od hornej trojky po dvojku. Koľko by bolo potrebných implantátov a aká cena by bola za implantáty a následne zirkonovy mostík. Ďakujem

   • Dobrý deň, pán Radoslav,

    ďakujeme, že ste kontaktovali našu zubnú kliniku ohľadom zubného implantátu.
    Kontaktovali sme Vás e-mailom, aby sme Vám mohli poskytnúť viac informácií o Vašom ošetrení.

    S pozdravom,
    Smile Clinic

    Reception Bratislava Editor
  • Dobry den chcel by som sa spytat aka je orientacna cena hornej aj dolnej casti chrupu dakujem:)

   • Dobrý deň p. Tomáš,
    cena záleží od veľmi veľa faktorov, ako napr : či by sa zuby vedeli dať zachrániť a koľko implantátov by ste potrebovali. Pomohlo by nám, ak by ste nám poslali fotku Vašich zubov, alebo RTG snímku.
    Kontaktovala som Vás aj emailom.
    S pozdravom,

    Natália

    admin Administrator
 • Dobry den

  chcela by som vediet orientacne co by stala horna celust dat vytrhat a nasadit docasny chrup. 10 zubov 2 korunky to budu stare korene ktore treba odstranit .

  Dakujem vopred za odpoved

  • Dobrý deň, pani Margita,

   Ďakujeme, že ste nás kontaktovali ohľadom náhrady Vášho chrupu.
   Kontaktovali sme Vás e-mailom.

   S pozdravom,
   Smile Clinic

   admin Administrator
 • Dobrý deň môžem poprosiť o cenník implantátov

  • Dobrý deň, pán Oleksandr

   ďakujeme za Vašu správu. Odpovedali sme na Váš e-mail, prosím, skontrolujte Vašu e-mailovú schránku, aby sme sa Vám mohli poskytnúť presné informácie.

   S pozdravom
   Implant Clinic

   Reception Bratislava Editor
   • Dobrý deň. Mohli by ste mi prosím zaslať cenník pri mostíku a implantátoch a hornej aj dolnej celusti?ďakujem

    • Dobrý deň, pán Samuel,
     Ďakujeme za Vašu správu. Kontaktovali sme Vás e-mailom, aby sme Vám mohli poskytnúť viac informácií o Vašom ošetrení.
     S pozdravom,
     Smile Clinic

     admin Administrator
 • Dobrý deň chcel by som sa spýtať aká je cena zubných implantátov povedzme celé horné zuby all on four.. Momentálne mám zubné keramické korunky na horných a asi tam mam kaz pod nimi a boli ma to tak ci by sa to dalo dat dole a dat na novo all on four ďakujem približnú cenu.. A ešte ci sa dá aj na splátky alebo tak nejako ďakujem

  • Ďakujeme pán Michal za zanechanie komentáru. Odpovedali sme aj na Váš e-mail, prosím, skontrolujte Vašu e-mailovú schránku, aby sme sa mohli dohodnúť na ďalšom postupe pri rekonštrukcii Vašich zubov.

   Prajeme pekný zbytok víkendu
   Smile Clinic

   admin Administrator
 • dobry den mohli by ste mi zaslat cenik , na trhanie zubov v celkovej anestezii ? dakujem

  • Dobrý deň, pán Lukáš,
   ďakujeme, že ste nás kontaktovali ohľadom trhania zubov v celkovej anestézii, odpovedali sme Vám e-mailom.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   admin Administrator
   • Dobry den.
    Potreboval by som vediet źe kolko by ma to stalo 8 horne zubni implntat ?
    Dakujem

    Perla kanalasova
    • Dobrý deň, pani Perla,
     ďakujeme za zanechanie komentáru. Ceníme si váš záujem o implantáciu horných zubov. E-mailom som Vám zaslala informácie o ďalšom postupe.
     Prosím, skontrolujte Vašu e-mailovú schránku.

     S prianím pekného dňa
     Petra – Implant Clinic

     admin Administrator
 • Dobrý deň. Chcel by som sa spýtať na cenník celkovej rekonštrukcie hornej a aj dolnej čeľusti,

  • Dobrý deň, pán Mário,
   ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Sme radi, že ste sa rozhodli pre rekonštrukciu hornej aj dolnej čeľusti. E-mailom som Vám poslala link pomocou ktorého si naplánujete rýchly telefonát so mnou alebo mojou kolegyňou, počas ktorého Vám radi odpovieme na Vaše otázky a v prípade záujmu Vás objednáme na nezáväznú konzultáciu k lekárovi, ktorý pre Vás vypracuje presnú cenovú kalkuláciu ošetrenia chrupu.
   Prosím, skontrolujte Vašu e-mailovú schránku.

   Prajem pekný deň
   Petra – Smile Clinic

   admin Administrator
 • Dobrý večer.
  Chcel by som sa spýtať na cenu celkovej rekonštrukcie hornej a dolnej čeluste celkovo 24 inplantatov. A ešte ci by bola možná konzultácia aj zákrok absolvovať v Piešťanoch. Za odpoveď vopred ďakujem.

  Miroslav Marko
  • Dobrý deň, pán Miroslav.

   Ďakujeme, že ste sa rozhodli kontaktovať Smile clinic ohľadom celkovej rekonštrukcie hornej aj dolnej čeľuste. Váš záujem si ceníme. Konzultáciu aj zákrok môžeme samozrejme vykonať na klinike v Piešťanoch.
   Kontaktovali sme Vás emailom, v ktorom sme Vám poslali link na naplánovanie rýchleho telefonátu, počas ktorého Vám poskytneme bližšie informácie o konkrétnych ošetreniach. Prosím, skontrolujte Vašu e-mailovú schránku.

   S pozdravom
   Petra – Smile clinic

   admin Administrator
 • Dobrý deň môžem poprosiť o cenník implantátov mam veľmi zanedbané zuby a panicky strach
  Ďakujem

  Veronika
  • Dobrý deň, pani Veronika.

   Ďakujeme, že ste sa obrátili na našu kliniku. Kontaktovali sme Vás e-mailom. Potrebovali by sme od Vás isté informácie, aby sme Vám vypracovali presný plán ošetrenia s cenou ošetrenia.
   Prosím, skontrolujte si Vašu e-mailovú schránku.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   admin Administrator
 • Dobrý deň,mohla by som vás poprosiť o cenník inplantátov horného chrupu komplet?

  • Dobrý deň, pani Janka,
   ďakujeme, že ste sa na nás obrátili. Kontaktovali sme Vás e-mailom, aby sme zistili presnejší stav Vášho chrupu a mohli Vám tak dať plán Vášho ošetrenia na našej klinike spolu s cenou ošetrenia.
   Prosím, skontrolujte Vašu e-mailovú schránku.

   Prajeme pekný víkend
   Petra – Smile Clinic

   admin Administrator
  • Dobrý deň.
   Mohol by som poprosiť cenník implantátov?
   Ďakujem

   • Dobrý deň, pán Pavol

    ďakujeme, že ste kontaktovali našu zubnú kliniku ohľadom cenníka. Prosím, skontrolujte Vašu e-mailovú schránku. Kontaktovali sme Vás e-mailom, aby sme Vám mohli poskytnúť viac informácií o Vašom ošetrení.
    S pozdravom,
    Smile Clinic

    Reception Bratislava Editor
 • Dobrý deň,
  poprosil by som Vás o cenník na komplet čelusť aj sánku.
  Ďakujem

  • Dobrý deň, pán Štefan

   ďakujeme za Vášu správu. Kontaktvali sme Vás e-mailom.

   S pozdravom
   Andrea – Smile clinic

   admin Administrator

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *