Zavolajte nám Rezervovať bezplatnú konzultáciu

Vymeňte svoju snímateľnú protézu za fixnú

Ak vás trápia chýbajúce zuby alebo nosíte zubnú protézu, je možné, že ste už sa niekedy pristihli pri tom, že svoj úsmev schovávate. Fixné zubné protézy môžu byť pre mnohých ľudí nepraktické, pretože sa pri rozprávaní či jedení zvyknú pohybovať a v ústach často pôsobia neprirodzene. Ak je vám pomyslenie na to, že by ste mali zubnú protézu nosiť po zvyšok svojho života nepríjemné, máme pre vás riešenie. V súčasnosti čoraz viac ľudí volí zubné implantáty ako vhodné riešenie na obnovu ich úsmevu.

Zubné implantáty:

Zubný implantát je v súčasnosti najpopulárnejšou a najúčinnejšou alternatívou pre ľudí, ktorí z nejakého dôvodu prišli o svoj zub. Jedná sa o malú skrutku, ktorá sa vloží do čeľustnej kosti a plní tak funkciu zubného koreňa, na ktorý sa potom nasadí nová zubná korunka. Vyrába sa z titánu alebo iných materiálov vhodných na použitie v ľudskom tele, a preto nevyvoláva žiadne alergické reakcie. Na rozdiel od fixnej protézy je zubný implantát trvalým riešením pri náhrade jedného alebo viacerých chýbajúcich zubov. Okrem toho pôsobia veľmi prirodzene a plnia funkciu vašich vlastných zubov.

Výhody zubných implantátov:

 • Sú odolné a nákladovo efektívne
 • Poskytujú vám slobodu jesť čokoľvek, čo máte radi
 • Sú stabilné, nahrádzajú koreň zuba
 • Pomáhajú predchádzať úbytku kostnej hmoty vyplnením miest po chýbajúcich zuboch
 • Prijímanie potravy a pocit pri jedení je prirodzený ako pri vlastných zuboch
 • Sú fixné, nemusia sa vyberať a lepiť ako snímateľné zubné protézy
 • Implantátové korunky vyzerajú ako vaše vlastné zuby (niekedy aj lepšie)
 • Zlepšujú štruktúru tváre, tvár pôsobí plnšie, keďže sú chýbajúce zuby nahradené zubnými implantátmi
 • Čistenie zubov je prirodzené ako v prípade vašich vlastných zubov 


Zubné protézy

Zubná protéza slúži ako pomôcka nahrádzajúca chýbajúce zuby, ktorá je snímateľná a v ústach nedrží nastálo. Je to ekonomicky prístupnejšie riešenie pri väčšom počte chýbajúcich zubov.

Nevýhody zubných protéz:

 • Protézy často pôsobia umelo a neprirodzene
 • Zníženie kvality kosti po strate tvrdého zubného tkaniva (zuba) môže viesť k ďalšiemu zhoršeniu štruktúry tváre
 • Pri jedení, alebo rozprávaní sa často hýbu a spôsobujú tak pacientom diskomfort
 • Často sú potrebné fixačné lepidlá aby zabránili pohybu protézy / vyberateľnej zubnej náhrady
 • Je obmedzená schopnosť žuvania potravy, často si treba dávať pozor pri jedení určitých druhov potravín ako sú napr. tvrdá zelenina, ovocie, mäso
 • Zubná protéza musí byť často modifikovaná zubným laborantom
 • Pred spánkom sa zubné protézy z úst vyberajú do pohára s vodou
 • Zubné protézy sú lacnejšie v porovnaní so zubnými implantátmi, ale často neefektívne a nefunkčné


Porovnanie finančných nákladov na zubné implantáty a zubné protézy

Zubné protézy, vyberateľné náhrady zubov môžu byť cenovo dostupnejšou náhradou zubov v porovnaní so zubnými implantátmi. K zubnej protéze treba ale pripočítať aj špeciálne čistiace prostriedky, kefky, fixačné lepidlá a krémy, prípadné opravy a úpravy zubných technikom. Zubné protézy nazývané tiež ako žaby sa zvyčajne musia vymieňať každých 7 až 15 rokov, v porovnaní s priemernou životnosťou zubných implantátov cca 25 rokov. Preto sú zubné implantáty považované za dlhodobú investíciu do svojho zdravia.

Ak hľadáte dlhodobo fixné riešenie náhrady prirodzených zubov, tak  zubné implantáty sú tou pravou investíciou, ktorá stojí za to. Zubné protézy jednoducho nezodpovedajú pohodliu, sebavedomiu a pokoju v duši, ktoré poskytujú zubné implantáty. Inovatívne ošetrenia, precízna technológia a univerzálny prístup zubnej kliniky Implant Clinic pomáhajú zvyšovať dostupnosť zubných implantátov na Slovensku.

Naplánujte si Vašu konzultáciu >>>


Viac o zubných implantátoch sa dozviete tu >>>


Prevencia úbytku kosti v čeľusti

Snáď najvýznamnejšou výhodou dentálnych implantátov v porovnaní so zubnou protézou je, že môžu chrániť kosť v čeľusti. Implantáty nahradia koreň zuba a stimulujú kosť v čeľusti, čo pomáha udržiavať jej hustotu. To tiež môže zabrániť zmenšovanie čeľuste, takže integrita štruktúry tváre zostáva rovnaká. 

Pohodlie, funkcia a sloboda

Z hľadiska pohodlia a funkcie zubné implantáty ďaleko zatieňujú zubné protézy. Snímateľné zubné protézy sa môžu pri jedle alebo rozprávaní pošmyknúť a pohybovať sa, čo spôsobuje nepohodlie a niekedy dokonca aj nepríjemné rozpaky. 

Zubné protézy môžu dráždiť ďasná a môžu viesť k bolestiam v ústach na ďasnách, alebo kandidózam v dutine ústnej. Treba myslieť na ich  údržbu a dôkladné čistenie protézy hlavne po aplikácii lepiacich krémov. 

Zubné implantáty fungujú ako vaše prirodzené zuby. Čistenie a starostlivosť je ako pri Vašich vlastných zuboch. Bez strachu alebo starostí môžete konzumovať všetky jedlá, prirodzene sa usmievať bez toho aby ste mysleli na nepríjemné situácie, ktoré sa Vám so zubnou protézou môžu stať. Zubné implantáty prinášajú úroveň slobody a istoty, ktorú si pri vyberatelných protézach len ťažko vieme predstaviť. 

Ak sa chcete dozvedieť viac o výhodách zubných implantátov, naplánujte si dnes bezplatnú online konzultáciu bez záväzkov.


Už sa nemusíte trápiť so snímateľnou protézou. Vymeňte svoju snímateľnú protézu za fixnú. Existuje spôsob náhrady všetkých zubov, ktorý vám pomôže zabezpečiť plnohodnotný, pohodlný život bez trápnych situácií, ktoré vám môže vyberateľná protéza priniesť. Veľa pacientov si chváli fixné protézy nasadené na zubných implantátoch. Výhoda týchto náhrad nespočíva len v pohodlnosti, ale aj vo funkčnosti. Implantáty pomáhajú pri zachovaní kosti, hryzenie a žutie je pohodlnejšie a jednoduchšie. V neposlednom rade veľkou výhodou je trvácnosť implantátov. V mnohých prípadoch vydržia aj doživotne.

Implantová fixná protéza
Implantová fixná protéza

Veľa pacientov hovorí, že s fixnou protézou sa cítia oveľa mladšie. A je to pravda. Celkový výzor tváre sa zmení. Je to hlavne preto, že keď prídeme o zuby, po čase nastáva úbytok kosti. Aj naša tvár sa potom mení a prepadnuté líca nás robia staršími a neatraktívnymi. Ak sú zuby pekné a zdravé, tak sa aj viac usmievame a sme šťastnejší.

Veľa pacientov vraví, že s fixnou protézou môžu jesť jedlá, ktoré so snímateľnou protézou jesť nemohli. Jednou z našich pacientiek, ktorá sa rozhodla pre fixnú náhradu upevnenú na implantátoch, je aj p. Iveta. Rozhodla sa vymeniť svoju čiastočne snímateľnú náhradu za fixný mostík upevnený na zubných implantátoch.

Skvelý prístup celého tímu.

– Iveta

Iveta bola veľmi spokojná s prácou nášho implantologického tímu a zubných technikov, ktorí odviedli vynikajúcu prácu. Korunky sú vyrobené z vysokokvalitnej keramiky a jadro implantovej korunky je vyrobené z titánu. Zubné implantáty Ankylos používané v Implantclinic sú vyrábané z veľmi odolného kvalitného titánu. Je to kov bežne používaný v zdravotníctve. Je biokompatibilný a dlhodobo odskúšaný.

Erdelyiova_Iveta_19072013_155219
Snímok pred ošetrením
Erdelyiova_Iveta_29012014_110131
Snímok po ošetrení
Iveta po nasadení implantovej protézy
Iveta po nasadení implantovej protézy

Implantová protéza sa upevní na 4 – 5 implantátoch na ktorých drží fixne. Aj o Vašu protézu sa musíte strať ako o vlastné zuby. Vyžaduje si to ale dôkladnejšie čistenie v ťažko dostupných miestach, aby sa predišlo nahromadeniu povlaku v okolí implantátov. Váš hygienik Vám ukáže, ako sa správne starať o Vašu zubnú náhradu a aké pomôcky používať.

Na korunke sa Vám kaz nevytvorí. Ale povlak sa môže hromadiť pod ňou. A zvyčajne vo väčšom množstve ako na prirodzených zuboch! Pri nedostatočnej ústnej hygiene sa do povlaku zamiešajú minerály zo slín a nepotrvá dlho a zmes sa premení na zubný kameň. Na zubný kameň sa prilepujú baktérie ktoré spôsobujú zápaly ďasien a hlbších štruktúr, ktoré obklopujú zub. Pod zubným kameňom sa anaeróbne baktérie rozmnožujú. V takom prípade Vám nepomôže ani kefka ani antibakteriálne ústne vody. Zubný kameň odstráni už len hygienik, alebo zubný lekár. Z našej praxe už vieme, že nesprávna hygiena má za následok vylúčenie implantátu.

265 thoughts on “Vymeňte svoju snímateľnú protézu za fixnú”

  • Dobrý deň,
   s radosťou Vám pomôžeme.
   Koľko zubných implantátov by ste potrebovali?
   Rada by som Vám pomohla naplánovať Vaše zubné ošetrenie čo najlepšie, preto by som odporúčala, aby sme si zavolali a možnosti by som Vám vysvetlila.

   Budem Vás kontaktovať e mailom, aby sme si vymenili čísla na sbea:)

   Verím, že už čoskoro sa budete usmievať s novými zubami.

   S pozdravom,
   Natália

   Reply
 1. Dobry den,mohol by som Vas poprosit o cennik mam zaujem o fixovanu protezu hornu aj dolnu,nakolko ja nemam zuby a nosim zubnu protezu nefixovanu.Dakujem

  Reply
  • Dobrý deň, pán Jaroslav

   Ďakujeme, že ste sa obrátili na Smile clinic s otázkou ceny za kompletnú rekonštrukciu chrupu.
   Kontaktovali sme Vás e-mailom.

   S pozdravom

   Tím Smile clinic

   Reply
  • Dobrý deň, pán Pavel

   Ďakujeme, že ste kontaktovali Smile clinic.

   Radi Vám poskytneme ceny za ošetrenie prostredníctvom telefonického rozhovoru.
   S každým potenciálnym pacientom komunikujeme individuálne, nakoľko potrebujeme vedieť jeho predstavu a taktiež potrebujeme vedieť aj o potrebách v oblasti stomatologických zákrokoch.
   Posielame Vám link s možnosťou rezervácie termínu telefonickej konzultácie s jedným s našich kolegov, ktorý Vám poskytne všetky potrebné a základné informácie:
   https://smileclinic.as.me/schedule.php

   Budeme sa tešiť na rozhovor s Vami.

   S pozdravom
   Tím Smile clinic

   Reply
  • Dobrý deň, pán Jozef

   Ďakujeme, že ste sa obrátili na Smile clinic ohľadom ceny za hornú protézu.
   Kontaktovali sme Vás e-mailom.

   S pozdravom

   Tím Smile clinic

   Reply
  • Dobrý deň, pani Monika

   Ďakujeme, že ste kontaktovali Smile clinic ohľadom dolnej a hornej protézy.
   Kontaktovali sme Vás emailom s ďalšími informáciami.

   S pozdravom
   Tím Smile clinic

   Reply
 2. Dobrý deň mám vážny záujem o kompletnú protézu kontaktujte ma prosím z odhadom ceny ďakujem .

  Reply
  • Dobrý deň, pán Patrik

   Ďakujeme, že ste kontaktovali Smile clinic ohľadom kompletnej zubnej náhrady.
   Kontaktovali sme Vás emailom s ďalšími informáciami.

   S pozdravom
   Tím Smile clinic

   Reply
  • Dobrý deň, pani Elena

   Ďakujeme, že ste nás kontaktovali ohľadom fixácie dolnej protézy.
   Kontaktovali sme Vás emailom.

   S pozdravom
   Implant Clinic tím

   Reply
 3. Zdravim trapy ma uz zopar rokov strata zubov konkrétne od roku 2016 sa mi rozpadli takmer všetky horné a dve tretiny spodných zubov. Mal by som záujem o fixné náhrady celocelustne na miniimplantatoch . Zaujímala by ma cena a možnosti financovania keďže niekoľkotisícové náklady si nemôžem dovoliť naraz zaplatiť

  Reply
  • Dobrý deň, pán Daniel

   Ďakujeme, že ste sa obrátili na Smile clinic.
   Na našej klinike nerobíme miniimplantáty. Kontaktovali sme Vás prostredníctvom e-mailu ohľadom ďalších alternatív.

   S pozdravom

   Tím Smile clinic

   Reply
   • Dobrý večer ja by som sa chcela opitat o hornú aj dolnú protézu na pevno aká by bola cena alebo či to robíte na splátky vopred vam ďakujem

    Reply
    • ďakujem za váš záujem. Informácie o cenách zubných implantátov, vrátane možností protéz a dostupnosti platieb na splátky, nájdete na našej webovej stránke tu: https://www.implantclinic.sk/cena-zubnych-implantatov/

     Pre viac špecifických detailov alebo ak máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať priamo. Sme tu, aby sme vám pomohli.

     Vopred ďakujem a teším sa na vašu odpoveď.

     Reply
 4. Dobry deň chcela by som vedieť cenu za hornú aj dolnú fixáciu protézy ďakujem

  Reply
 5. Dobry deň chcela by som vedieť cenu za hornú aj dolnú fixáciu protézy ďakujem

  Reply
  • Dobrý deň Klaudia,

   ďakujeme vám za váš komentár.

   Radi vám poskytneme podrobnejšie informácie o kompletnej rekonštrukcii na váš e-mail.

   S pozdravom

   Reply
 6. Dobrý deň. Mal by som záujem o vstupnú konzultáciu. A chcel by som sa spytat aka je cena vstupnej konzultacie

  Reply
  • Dobrý deň, pán Július

   Ďakujeme, že ste sa obrátil na Smile clinic ohľadom konzultácie.
   Kontaktovali sme Vás e-mailom s ďalšími informáciami.

   S pozdravom
   Tím Smile clinic

   Reply
  • Dobrý deň p. Ľubica,
   ak máte záujem o zubnú protézu, ktorú treba na noc vyberať do pohára s vodou, takéto ošetrenie na zubnej klinike neponúkame.

   Môžem Vám ponúknuť fixné riešenie pomocou zubných implantátov, mali by ste záujem ?

   Natália

   Reply
 7. Dobrý deň mala by som záujem o hornú čeľusť mám ešte nejaké zuby ktoré sú obrusene a protéza sa mi zlomila aká by bola cena ďakujem za info

  Reply
  • Dobrý deň p. Ľudmila,
   odpovedala som na Váš na predošlý komentár.
   Cenu Vám bohužiaľ takto neviem vypočítať, keď neviem v akom stave sú Vaše zuby, to akoby ste sa pýtali stavbára koľko stojí rekonštrukcia kúpelne, bez toho aby ju videl :))
   Bolo by možné aby ste nám poslali fotografie Vašich zubov, poprípade prišli na vstupnú konzultáciu?

   Reply
 8. Do ry den,chcem sa informovat o cene spodnej protezy na miniimplantatoch.Nemam dole uz ani jeden zub ….dakujem

  Reply
  • Dobrý deň p. Lenka,
   v prípade chýbajúcich zubov Vám vieme ponúknuť riešenie pomocou 4-6 zubných implantátov a fixného keramického zubného mostíka. Vyberatelnú protézu na klinike neponúkame.

   V prípade ak by ste mali záujem o toto fixné riešenie, môžme naplánovať vstupnú konzultáciu na pobočke v Bratislave alebo v Pieštanoch, poprpípade si zatelefonovať, a ošetrenie by sme Vám priblížili.

   Budem čakať na Vašu spätnú väzbu.

   S pozdravom,

   Natália

   Reply
 9. Zdravim trapy ma uz zopar rokov strata zubov paradentoza a polamane a chybajuce zuby obmedzuje ma to pri jedeni rozpravani a samozrejme esteticky katastrofa. mal by som zaujem o fixnu nahradu hornej aj spodnej celuste, miniimplantaty … obmedzuje ma to pri jedeni rozpravani a samozrejme esteticky katastrofa
  za odpoved Vam vopred Dakujem

  Reply
  • Dobrý deň p. Jan,
   ďakujeme za Váš komentár.
   Verím, že Vám budeme vedieť pomôcť tak, aby ste bol spokojný s estetickou aj funkčnou stránkou chrupu.
   Prvým krokom by bolo objednať sa na vstupnú konzultáciu na pobočke v Piešťanoch alebo v Bratislave. Počas konzultácie zhotovíme snímky,na základe ktorých Vám pripravíme komplexný plán ošetrenia, s finálnou cenou za ošetrenie. Kedy by Vám vyhovoval termín konzultácie ?

   S pozdravom,

   Natália

   Reply
 10. Dobrý deň chcel by som sa spýtať na cenu hornej aj spodnej fixnej protézy nie implantátov.Dakujem
  A cenník

  Reply
  • Dobrý deň, pani Igor,
   ďakujeme za zanechanie komentáru. Ceníme si váš záujem informácie súvisiace s fixnou hornou a spodnou protézou. E-mailom som Vám zaslala informácie o ďalšom postupe.
   Prosím, skontrolujte Vašu e-mailovú schránku.

   S prianím pekného dňa
   Andrea – Smile clinic

   Reply
 11. Dobrý deň,
  chcela by som poprosiť, o cenu za vrchnú a spodnú protézu a jej fixné upevnenie, včetne ostatných nákladov.
  Je možnosť platby na splátky, aj formou pôžičky?
  Veľmi pekne ďakujem

  Reply
  • Dobrý deň p. Bibiána,
   ďakujeme za Váš komentár. Rada by som si s Vami zavolala, a ošetrenie aj spôsob platby vysvetlila.
   Na Váš email som Vám poslala link, ako môžeme hovor navzájom naplánovať.

   Do skorého počutia 🙂

   Reply
 12. Prajem pekny vecer. Mam hornu protezu “zabku” no ani po dvoch rokov si na nu nemozem zvyknut. Stale musim mat cukrik alebo zuvacku, lebo inac ma napina. Chcel by som fixnu protezu, aby som sa uz konecne zbavil toho neprijemneho pocitu a neistoty. Prosim Vas aka by bola cena fixnej hornej protezy. Dakujem za odpoved

  Reply
  • Dobrý deň, pán Rastislav,
   ďakujeme, že ste nás kontaktovali ohľadom výmeny vašej “žabky” za fixnú náhradu chrupu. Cena ošetrenia je individuálna a závisí od počtu potrebných implantátov, hrúbky a stability kosti a pod.
   Radi Vás objednáme na osobnú nezáväznú konzultáciu s implantológom, ktorý Vás vyšetrí a určí plán ošetrenia spolu s cenou ošetrenia.

   Prosím, skontrolujte Vašu e-mailovú schránku.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Reply
 13. Dobrý deň.Chcel by som vedieť cenu protézy…mám snimatelnu náhradu…horna čeľusť úplne bez svojich zubov…Dolná jeden zub….mal by som záujem o fixnú protézu hornú aj dolnú…dakujem

  Reply
  • Dobrý deň pán Martin,
   ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Kontaktovala som Vás emailom a rada by som si s Vami zatelefonovala, aby sme spoločne naplánovali vhodné riešenie pre Vás. Prosím, skontrolujte Vašu e-mailovú schránku.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Reply
   • Dobrý deň, pán Jaroslav

    Ďakujeme, že ste nás kontaktovali ohľadom zubnej protézy.
    Áno, na našej klinike sa špecializujeme na zubné implantáty. Radi Vám poskytneme informácie o postupe a taktiež o cenách. Prosím, neváhajte a využite možnosť rýchleho rozhovoru, ktorý si môžete naplánovať po rozkliknutí tohto linku: https://smileclinic.as.me/local-quick-call

    Budeme sa tešiť na rozhovor.

    S pozdravom
    Tím Smile clinic

    Reply
 14. Dobrý deň, poprosila by som vás o zaslanie ceny komplet vrchnej aj spodnej fixnej náhrady na implantáty. V hornej časti 4 implantáty a v spodnej časti 2 implantáty a nasadenie fixného 12 členného mostíka. V súčasnej dobe mám v hornej časti nacementovanú protézu na 6 obrúsených zuboch, kde určite bude potrebné vytrhnúť všetkých 6 zubov a v spodnej časti mám už iba 1 zub /mala som vyberateľnú protézu, ale pred týždňom boli vytrhnuté 2 zuby/. Ďakujem

  Reply
  • Dobrý deň p. Olga,
   ďakujeme za Váš komentár.
   Na Váš email som Vám poslala cenník v prípade 4 zubných implantátov a 12 členného implantovaného mostíka. Toto riešenie by Vám zaručilo stabilné riešenie vrchných zubov, a tvar a farba podľa Vašich predstáv.
   Ohľadom spodných zubov, by som si s Vami rada zavolala.
   Budem sa tešiť na spoločný telefonát.
   SS pozdravom,

   Natália

   Reply
   • Aj ja bysom potreboval aspon orientacnu cenu

    Aj ja by som potreboval aspon orientacnu cenu hornej a dolnej

    Reply
    • Dobrý deň, pán Ján

     Ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Radi Vám poskytneme informácie o rekonštrukcii horného a dolného zuboradia. Potrebovali by sme od Vás ešte doplňujúce informácie o stave Vášho chrupu. Prosím, neváhajte a využite možnosť rýchleho rozhovoru, ktorý si môžete naplánovať po rozkliknutí tohto linku: https://smileclinic.as.me/local-quick-call

     Budeme sa tešiť na rozhovor.

     S pozdravom
     Tím Smile clinic

     Reply
  • Dobrý deň pán Dominik,
   ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Cena fixnej protézy záleží od počtu implantátov, počtu zubov, ktoré musia byť trhané a pod. Mohli by sme si zavolať, aby som Vám postup ošetrenie vysvetlila?

   S pozdravom,
   Petra – Smile Clinic

   Reply
 15. dobry den chcel bi som vediet aka je cena implantovanej fixnej protezi hornej a dolnej a aky material je pouzity na samotnu protezu živica alebo keramika. kolko implantatov sa dava na hornu a dolnu celust

  Reply
  • Dobrý deň, pán Radovan

   ďakujeme, že ste kontaktovali našu zubnú kliniku ohľadom zubných implantátov.
   Kontaktovali sme Vás e-mailom, aby sme Vám mohli poskytnúť viac informácií o Vašom ošetrení.

   S pozdravom,
   Smile Clinic

   Reply
  • Dobrý deň p. Radovan,
   ďakujeme za Váš komentár.
   Fixná zubná protéza na zubných implantátoch je naša špecializácia. Cena záleží od počtu potrebných implantátov. Implantuje sa obvykle od 4-6 zubných implantátov do čeľuste, na ktoré sa fixne nasadí 12 alebo 14 členný KERAMICKÝ zubný mostík. Počet implantátov záleží od stability kosti, počtu želaných zubov a pod. Ihneď po implantácii sa pacientom nasadia “dočasné zuby” po dobu hojenia.
   Rada by som si s Vami zatelefonovala, aby som Vám postup ošetrenia aj orientačné ceny vysvetlila.
   Prosím skontrolujte si Váš email pre viac info.

   Natália

   Reply
  • Dobrý deň, pán Martin

   Ďakujeme, že ste kontaktovali našu zubnú kliniku ohľadom hornej a dolnej fixnej protézy. Prosím, skontrolujte Vašu e-mailovú schránku. Kontaktovali sme Vás e-mailom, aby sme Vám mohli poskytnúť viac informácií o Vašom ošetrení.
   S pozdravom,
   Smile Clinic

   Reply
  • Dobrý deň chcela by som sa informovať na o rientacnu cenu hornej aj dolnej fixnej protezy.ďakujem

   Reply
   • Dobrý deň, pani Iveta

    Ďakujeme, že ste kontaktovali našu zubnú kliniku ohľadom zákroku fixnej zubnej protézy. Prosím, skontrolujte Vašu e-mailovú schránku. Kontaktovali sme Vás e-mailom, aby sme Vám mohli poskytnúť viac informácií o Vašom ošetrení.
    S pozdravom,
    Smile Clinic

    Reply
  • Dobrý deň, pán Peter

   Ďakujeme za Vašu správu. Kontaktovali sme Vás e-mailom, aby sme Vám mohli poskytnúť viac informácií o Vašom ošetrení.
   S pozdravom,
   Smile Clinic

   Reply
 16. Mám 62 rokov a zaujíma ma fixná protéza. Môžete mi zaslať cenník hornej aj spodnej protézi vrátane všetkých poplatkov? Kde sídlite? Som z.PP.

  Reply
  • Dobrý deň, pán Stano

   Váš záujem si vážime a ďakujeme, že ste sa rozhodli kontaktovať Smile Clinic ohľadom cenníka. Jedna naša klinika sa nachádza v Bratislave na Pribinovej 25, v budove Tower 115. Druhá klinika je v Piešťanoch na ulici Teplická 84.
   Aby sme vám mohli podať presnejšie informácie o cene zákrokov a o vašom pláne ošetrenia, prosím, použite odkaz nižšie na naplánovanie 5 -10 min hovoru s jedným členom z nášho tímu.

   https://smileclinic.as.me/local-quick-call

   Následne vám budem môcť poslať personalizovanú odpoveď emailom a naplánovať ďalší hovor v prípade akýchkoľvek otázok z vašej strany.

   S pozdravom,

   Andrea – Smile clinic

   Reply
 17. Dobrý deň chcel by som sa spýtať na cenu hornej aj spodnej fixnej protézy nie implantátov.Dakujem

  Reply
  • Dobrý deň, pán Roman,
   ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Aby som vám mohol povedať presnejšie informácie o cene a vašom pláne ošetrenia, prosím použite odkaz nižšie na naplánovanie 5-10 min hovoru so mnou alebo niekoho z nášho tímu ak by som nebol dostupný.
   https://smileclinic.as.me/local-quick-call

   S pozdravom
   Smile Clinic

   Reply
   • Dobry den potrebujem hornu aj dolnu protezu a dolnu na mini implaty kolko by to cele osetrenie stalo dakujem.Som z Trencina

    Reply
    • Dobrý deň, pani Ľubica

     Ďakujeme, že ste kontaktovali našu zubnú kliniku ohľadom zubných implantátov. Prosím, skontrolujte Vašu e-mailovú schránku. Kontaktovali sme Vás e-mailom, aby sme Vám mohli poskytnúť viac informácií o Vašom ošetrení.
     S pozdravom,
     Smile Clinic

     Reply
   • Dobry den.mohli by ste mi prosim napisat,aka by bola cena za implantovu fixnu protezu?

    Reply
    • Dobrý deň, pani Ivana,

     ďakujeme, že ste sa na nás obrátili ohľadom protézy na implantátoch.
     Kontaktovali sme Vás e-mailom.

     Prajeme pekný deň
     Petra – Implant Clinic

     Reply
 18. Dobrý deň, chcela by som sa spýtať na cenu fixnej náhrady pre vrchnú časť.
  Momentálne na Antolskej mi včera robili na dolnú čeľusť miniimplantanty, ale na vrchnú sa nedajú dať, nakoľko kosť nemá požadovaných 10 mil, len 7, ale je dosť široká. Zatiaľ mám snímateľnú protézu. Poprosím info, či sa to dá kombinovať a koľko by to stálo.
  S pozdravom
  Anna

  Reply
  • Dobrý deň, pani Anna,

   ďakujeme za zanechanie komentáru.
   Kontaktovali sme Vás e-mailom.

   S pozdravom
   Implant Clinic

   Reply
 19. Dobrý deň. Mala by som záujem o implantáty do celkovej zubnej náhrady hornej. Môžem poprosiť o cenník, príp dá sa dohodnúť aj na splátky? Ak áno, na akom časovom harmonograme sa dá u vás dohodnúť splácanie? Ďakujem. Za odpoveď.

  Reply
  • Dobrý deň, pani Dagmar,
   ďakujeme za zanechanie komentáru. Kontaktovali sme Vás e-mailom.

   S pozdravom
   Implant Clinic

   Reply
   • Dobrý deň prajem chcel by som sa spytat potreboval by som komplet horný chrup fixnej protezy. a či sa to dá spraviť v Ke a na koľko by ma to zhruba vyšlo ďakujem.

    Reply
    • Dobrý deň, pán Miloš,
     ďakujeme, že ste nás konktatovali. Viac informácií o našich klinikách a cenách za hornú fixnú protézu sme Vám zaslali e-mailom.
     Prosím, skontrolujte Vašu e-mailovú schránku.

     S pozdravom
     Petra – Smile Clinic

     Reply
 20. Dobrý večer prajem.Mam hornú zubnú náhradu.Som 31ricna žena a dosť mi to uberá na psychike,keďže stále musím dávať pozor či mi nespadne…. Veľmi by som chcela Max fixnú náhradu a žiť bez obáv,nakoľko mám dve malé deti a imbsa treba stále venovať a vysvetľovať.Da sa to robiť aj tu v Košiciach?A koľko by ma to celé stálo.Dakujem vopred

  Reply
  • Dobrý deň

   Ďakujeme vám za komentár. Na našej klinike robíme fixné mostíky na zubných implantátoch. Cenník Som vám zaslal na mail. Pobočky máme v Piešťanoch a v Bratislave.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Reply
    • Dobrý deň, pani Daniela,

     ďakujeme, že ste nás kontaktovali ohľadom hornej protézy. Odpovedali sme Vám e-mailom.

     S pozdravom
     Petra – Smile Clinic

     Reply
  • Dobrý deň, pani Anabela,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Odporúčam osobnú konzultáciu s lekárom, ktorý sa bližšie vyjadrí, či je možná implantácia.
   V prípade záujmu Vás radi objednáme, kontaktujte nás!

   S priateľským pozdravom
   Petra – Implant clinic

   Reply
 21. Dobrý deň, zaujala ma práca Vášho stomatologického tímu.
  Chcela by som vás poprosiť o orientačný cenník pre fixnú protézu na obe čeľuste, vrátane potrebných vyšetrení a príp. augementáciu kostí.
  Ďakujem.

  Reply
  • Dobrý deň, pani Marika,

   sme radi, že sa Vám práca nášho tímu páči.
   Viac informácií o komplexnej rekonštrukcii chrupu vrátane ceny ošetrenia som Vám pred malou chvíľou zaslala na uvedený e-mail.
   V prípade otázok sme Vám k dispozícii, neváhajte nás kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Implant Clinic

   Reply
   • Dobry den mam velky problem budem potrebovat zubnu protezu ale chcela by som fixnu kolko by som platila na hornej celusti mam teraz len korunky a to len na prednych zuboch a vzadu uz nemam ziadne zuby som z toho velmi nestatna pocula som o zubnych protezach s miniimplatatmi prosim vas kolko by ma stala taka proteza ?

    Reply
    • Dobrý deň, pani Katarína

     Ďakujeme, že ste sa rozhodli kontaktovať Smile Clinic ohľadom fixných zubných protéz. Kontaktovali sme Vás prostredníctvom e-mailu.

     Prajeme príjemný deň
     Andrea – Smile clinic

     Reply
  • Dobrý deň, pán František,

   sme radi, že ste sa na nás obrátili.
   Cenu protézy fixne uchytenej na zubných implantátoch sme Vám zaslali na uvedený e-mail.
   V prípade otázok sa na nás neváhajte obrátiť.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Reply
 22. Pekny vecer zelam. Chcela by som poprosit o cennik, nakolko ma caka o par tyzdnov vyberatelna vrchna protezka a premyslam nad fixprotezou. Dakujem Svetlana

  Reply
  • Dobrý deň, pani Svetlana,

   sme radi, že ste nás kontaktovali.
   Viac informácií o fixnej zubnej náhrade sme Vám zaslali e-mailom.
   V prípade akýchkoľvek otázok sme Vám k dispozícii.

   S pozdravom
   Petra – Implant Clinic

   Reply
 23. Dobrý deň, chcela by som vymeniť dolnú a hornú protézu za fixnu. Môžete mi poslať cenník. Ďakujem.

  Reply
  • Dobrý deň, pani Ľubica,

   sme radi, že ste sa obrátili na našu zubnú kliniku.
   Cenník komplexnej rekonštrukcie chrupu sme Vám zaslali e-mailom.
   V prípade otázok sme Vám k dispozícii.

   S pozdravom
   Petra – Implant Clinic

   Reply
  • Dobrý deň, Ján

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Cenu rekonštrukcie chrupu som Vám pred malou chvíľou zaslala na Váš e-mail.
   V prípade otázok ohľadom ošetrenia alebo našej kliniky som Vám k dispozícii.

   V mene celého tímu prajem pekný deň
   Petra – Implant Clinic

   Reply
 24. Dobrý deň,
  chcela by som sa opýtať na cenu fixnej dolnej protézy. Zaujímal by ma aj čas, aký je na zavedenie implantátov potrebný, ako sa to bude hojiť a koľko asi celý proces trvá.
  Ďakujem.

  Reply
  • Dobrý deň, pani Magdaléna,

   sme radi, že ste sa na nás obrátili. Viac informácií o All on 4 ošetrení vrátane ceny som Vám pred malou chvíľou zaslala na uvedený e-mail.
   V prípade otázok alebo záujmu o termín konzultácie nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra

   Reply
 25. Pekny den.Zaujala ma Vasa praca.Chcel by som vediet,kolko by stala fixna proteza vrchna.Dakujem za odpoved

  Reply
  • Dobrý deň, pán Ondrej,

   sme radi, že sa Vám práca nášho stomatologického tímu páči.
   Cenník komplexnej rekonštrukcie celého zubného oblúka sme Vám zaslali e-mailom.
   V prípade otázok sa na nás neváhajte obrátiť.

   S pozdravom
   Petra – Implant Clinic

   Reply
 26. Dobrý deň, ja mám tiež hornú aj spodnú snímateľnú protézu a chcel by som fixnú mohol by som poprosiť o cenu. Ďakujem, pekný deň.

  Reply
  • Dobrý deň, pán Ľubomír,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Odpovedali sme Vám e-mailom.

   S pozdravom
   Petra – Implant Clinic

   Reply
 27. Dobrý deň ja som prišla o zuby nedávno , robili mi hornu protézu čo je veľká a vadí mi to podnebie čo by sa dalo robiť v mojom stave a keby som chcela len hornú čo by ma to vyšlo. Dakujem

  Reply
  • Dobrý deň, pani Aneta,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Cenník výmeny celého zubného oblúka pomocou ošetrenia All on four sme Vám zaslali na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín konzultácie s chirurgom nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Implant clinic

   Reply
 28. Dobrý večer môžte mi poslať cenník na upevnenie hornej a dolnej protézy protézu mám novú hornú aj dolnú robia to aj v Košiciach? ďakujem.

  Reply
  • Dobrý deň Ľudmila

   ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.
   Na našej klinike robíme náhrady chrupu pomocou zubných implantátov a fixných mostíkov.
   V minulosti sme vám na mail už zasielali cenník.

   Ak by ste mali záujem o termín na našej klinike radi vás objednáme

   S pozdravom Implanclinic

   Reply
 29. Prajem dobrý deň, mám 41 rokov a miesto horných zubov mám už vyše roka nasadenú snímateľnu zubnú protézu. Keď, že už dlho uvažujem o zubných implantátoch a zafixovaných zuboch veľmi by ma zaujímala cena celého horného oblúka.
  Ďakujem

  Reply
  • Dobrý deň, pani Iveta,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Cenník výmeny celého zubného oblúka pomocou zubných implantátov, na ktorých je nasadený fixný keramický mostík sme Vám zaslali na uvedený e-mail.
   Ak by ste mali akékoľvek otázky ohľadom ošetrenia alebo našej kliniky, neváhajte nás kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Implant Clinic

   Reply
  • Dobrý deň, pani Martina,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Cenu náhrady celého spodného zubného oblúka sme Vám zaslali na uvedený e-mail.
   Ak by ste mali akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Implant Clinic

   Reply
 30. Dobry den
  Mam hornu protezu a chcel by som fix protezu.
  Prosim vas keby ste mi poslali cenu kolko by to stalo
  Dakujem

  Reply
  • Dobrý deň, pán Miro,

   ďakujeme za Váš komentár. Cenník výmeny celého zubného oblúka sme Vám zaslali e-mailom.
   Ak by ste mali nejaké otázky, neváhajte sa na nás obrátiť.

   S pozdravom
   Petra – Implant clinic

   Reply
 31. Dobry den,
  Chcel by som komplet aj hornu aj dolnu fix protezu viete mi poslat nejaky cennik kolko by to asi stalo
  dakujem pekny den

  Reply
  • Dobrý deň, pán Marek,

   ďakujeme za zanechanie komentáru. Cenník All on 4 procedúry, teda výmeny celého zubného oblúka pomocou 4 implantátov, na ktoré sa nasádza fixný dvanásťčlenný mostík sme Vám zaslali na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o konzultáciu nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Implant clinic

   Reply
 32. Dobrý den poprosil by som zaslanie kompletného cenniku služieb a adresu v BA

  Ďakujem

  Reply
  • Dobrý deň,

   ďakujeme za Váš komentár. Kontaktovali sme Vás e-mailom.

   S pozdravom
   Implnat Clinic

   Reply
 33. Dobrý deň, mám panicky strach zo zubárov od detstva vďaka školskej zubárke. Zuby mam žiaľ v dezolátnom stave. Mam male dieťa a dosť pociťujem svoj hendikep nakoľko sa hambim. Prosím Vás o zaslanie cenníka v prípade odstránenia všetkých zubov, pripadne ci je mozne v narkóze a vyhotovenie a nasadenie novej fixnej protézy aby sa mi vrátil vytúžený úsmev. Ďakujem

  Reply
  • Dobrý deň,

   ďakujeme za Váš komentár. Kontaktovali sme Vás e-mailom.

   S pozdravom
   Implnat Clinic

   Reply
 34. Dobrý deň. Potrebujem informácie o fixnom upevnení vyberatelnej hornej protézy. Poprosim cenník a info čo všetko je potrebné absolvovať pri fixacii. Ďakujem

  Reply
  • Dobrý deň,

   ďakujeme za Váš komentár. Kontaktovali sme Vás e-mailom.

   S pozdravom
   Implnat Clinic

   Reply
 35. Dobry den prajem .poprosila by som o informacie ohladom hornej fixnej protezky .mam este svojich 6 zobov + tri korene .premyslam ze is dam vytrhat a mala by som zaujem o fixnu protezu.mohli by ste mi zaslat informacie ,aky by bol postup ,ako by to vyzeralo aj casovo aj financne ,ci by som musela byt bez zubov nejaky cas …. a kde vsade mate ambulanciu .dakujem velmi pekne ,zelam vsetko dobre 🙂 S pozdravom Monika

  Reply
  • Dobrý deň Monika

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.

   Počas doby hojenia sa pacientovi na zubné implantáty nasadí dočasný mostík. Priebeh a cenu ošetrenia som vám zaslala do mailu. Pobočky máme v Bratislave alebo v Piešťanoch

   S pozdravom Smile Clinic

   Reply
 36. Dobry den,
  zaujimala by ma celkova cena kompletnej fixnej protezy na miniinplantatoch.
  Dakujem

  Reply
  • Dobrý deň p. Marcel

   ďakujeme za Váš komentár.

   Cenník som Vám poslala na email.

   S pozdravom Implant Clinic

   Reply
 37. Dobrý deň!
  Chcela by som vás poprosiť o orientačný cenník pre fixnú protézu na obe čeľuste.
  ĎAKUJEM.

  Reply
 38. Dobrý deň. Poprosím o cenu vrchnej aj spodnej
  fixnej náhrady na imlantáty.Ďakujem.

  Reply
  • Dobrý deň p. Kveta,
   ďakujeme za Váš komentár.
   Cenník som Vám poslala na email.

   Reply
 39. Dobrý deň chcela som sa vas opytať na vrchnú fixnú protézu celkovú cenu koľko by to stálo.Mám 41 rokov a celiakiu. Chodila som do Košíc kde som mala ísť na operáciu plytkého vestibulu no čakám už 2 roky a nič.Táto voľba by sa my páčila.Nemôžem byť daľej bez zubov ,vyhýbam sa spoločnosti.Ďakujem za odpoveď

  Reply
  • Dobrý deň Ľudmila

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu a postup ošetrenia sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   Reply
 40. Dobrý deň prajem.
  Chcela by som sa spýtať, koľko by stálo zhotovenie spodnej fixnej zubnej protézy a za aký čas by to bolo hotové.Taktiež by sa chcem informovať ,či je nejaká čakacia doba.
  Ďakujem
  S pozdravom
  Iveta

  Reply
 41. dobry den navstevujem zubarku po 10 rokoch niekomu fo oze byt smiesne ale ja patrim medzi tych co sa zubarov boja od 1.tr.na zš.inak keby tayo zubarka nebola moja spoluziacka nikdy asi nikM nejdem mam od mala problem so zubami a v puberte som chcela byt frajedkou dala som si pirsing no a ten mi uz kompletne rozbil uplne vsetky zuby hanbim sa mam 4 r syna a chcem pracu ale takto ma nevezmu a aj sa hanbim oftvorit niekde usta napd v skolke rada by som vedelaka cakacia doba je u vas,samozrejme cenu hornej aj spodnej a to mam este aj spadnutu sanku prosim vas ak ate cas poslite i vsetky dostupe infodmacie,pretoze kamaratku zubarku ked som prosila aby mi bsstko vytrhla a urobila klasicke nahrady tak zacala vymyslat ja viem ze ako s kamaratkou fo mysli dobre, ale aj fo m na prve trhanie objednala na 16.5. 2018.budem vam moc vdacna ak by ste i poslali vsetko co mozte postup,ceny za jednotlive ukony a aj vyslednu sumu za spodne aj vrchne nahrady s implantatmi a ci musim mat nejake specialns lekarsk vysetrenie.velmi vam dakujem a budem cakat na odpoved,a zabudla som a 35rokov,este raz dakujem,byvam v Topoľčanoch

  Reply
  • Dobrý deň Lea,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu a postup ošetrenia sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   Reply
  • Dobrý deň Ľubomír

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu a postup ošetrenia sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   Reply
  • Dobrý deň Igor,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu a postup ošetrenia sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   Reply
 42. Dobrý deň, chcem sa opýtať ako približne dlho trvá založenie implantátov ich zahojenie, vyrobenie protézy a samozrejme by som požiadal aj o cenník. Je aj nejaká čakacia lehota? Hradí niečo aj poisťovňa?
  Ďakujem za odpoveď

  Reply
  • Dobrý deň Maty,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu a postup ošetrenia sme vám zaslali na váš e-mail

   Naša klinika nespolupracuje s poisťovňami.

   S pozdravom Implantclinic tím

   Reply
 43. Dobrý deň, chcela by som sa informovať na cenu dolnej fixnej protézyj kompletne aj s potrebnými vyšetreniami a dobou trvania liečby.

  Reply
  • Dobrý deň,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   Reply
 44. Dobrý deň,chcela by som vedieť cenník na spodnú fixnú protézu-zatiaľ vyberateľnú.

  Reply
  • Dobrý deň Marta,

   ďakujeme za komentár.

   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Reply
 45. Dobrý deň,

  Zaujala ma Vaša práca.
  Chcel by som sa informovať na cenu fixnej protézy, spodnej aj vrchnej kompletne aj s potrebnými vyšetreniami a dobou trvania liečby.

  Ďakujem za odpoveď,

  Reply
  • Dobrý deň p. Marián,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   Reply
 46. Dobrý deň rada by som sa spýtala na cenu fixnej protézy. Na hornej celusti mi ostali dva zuby a dole 4. Rada by som vedela aký čas trvá osadenie protézy ďakujem

  Reply
  • Dobrý deň p. Denisa

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   Reply
 47. Dobry den.Potrebovala by som fixnu protezu na hornu sanku,ale obavam sa ze pod terajsim nostikom mam uz zle zuby a budu musiet ist von.zaujima ma cena,kolko by to asi stalo aspon priblizne.Mam 63 r.a dobry zdr.stav.Velmi pekne dakujem za odpoved

  Reply
  • Dobrý deň p. Valéria

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   Reply
 48. Zdravym mam 33r a mam vyberatelnu protezu a dost mi to vadi pri jedeni aj ked si dam fixacni krem a aj to cistenie toho fixacneho kremu z dasien…chcel by som vediet komplet cenu za celu hornu fixacnu protezu a spodne mam este svojich 6 prednych zubou takze tam neviem ako sa to berie ci ciastocnu…?ale proste chcem taku protezu co mozem jest vsetko bez problemov…ani tu peotezu co mam tak nenosim vadi mi to pri jedeny.dakujem

  Reply
  • Dobrý deň p. Stanislav

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   Reply
 49. Dobrý deň, mám 72 rokov, snimateľnú hornú i dolnú náhradu, tak vôbec nedrži a mala by som záujem o cenu na fixné dolné i horné náhrady ďakujem

  Reply
  • Dobrý deň p. Anna

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   Reply
  • Dobrý deň p. Soňa

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   Reply
 50. Dobrý deň tie z ma to zaujalo a rad by som vedel a cenu oboch ..Hornej aj dolnej náhrady .Dakhem
  Ďakujem

  Reply
  • Dobrý deň p. Lilien

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   Reply
  • Dobrý deň p. Boris

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   Reply
  • Dobrý deň p. Janka

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   Reply
  • Dobrý deň p. František

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   Reply
  • Dobrý deň p. Maca

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   Reply
  • Dobrý deň p. Mirka,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   Reply
  • Dobrý deň
   chcela by som sa spýtať na cenu fixnej protézy hornej a dolnej celkovej alebo v prípade 5 svojich zubov v spodnej čeľusti, z ktorých dva sú už umrtvené a kanáliky vyplnené. Nie je v takomto prípade lepšie vytrhnúť ich?
   Ďakujem za odpoveď.

   Reply
   • Dobrý deň,

    Ďakujeme vám za váš kometár. Popis ošetrenia a cenu sme vám zaslali na mail. V prípade ak by ste mali záujem o konzultáciu radi vás objednáme

    S pozdravom Implant clinic

    Reply
 51. Dobry Den
  Mohla by som poprosit o cenu fixnej zubnej nahrady s miniimplatatmi?
  Dakujem S pozdravom Lenka

  Reply
  • Dobrý deň p. Lenka

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail. Na našej klinike nepoužívame mini implantáty ale klasické zubné implantáty

   S pozdravom Implantclinic tím

   Reply
 52. Dobry Den
  Mohla by som sa Vas opytat kolko by stala vrchna fixna zubna proteza plus odstranenie niekolko korenov?
  Dakujem S pozdravom Lenka

  Reply
  • Dobrý deň p. Lenka,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu za rekonštrukciu chrupu sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   Reply
 53. Mam vykldaciu protezu dolnu aj hornu, Prosim o informaciu kolko by stali fiksacie obydvoch protez? Daju sa robiť zasahy do dasien, ked bola paradentoza:?Mam 70 rokov.Som onkologicka pacientka.

  Reply
 54. Mám vykladacie protezy vrchnu aj spodnu, aka by bola cena fixacie hornej aj dolnej protezy? Mam 70 rokov a mala som paradentozu, môže sa vrtať do takych dasien? Dakujem.

  Reply
  • Dobrý deň p. Mičeková,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu za rekonštrukciu chrupu sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   Reply
 55. Dobrý večer ,

  chcel by som sa spýtať , kolko by komplet stála /mimo ceny za vytrhanie pôvodných zubov/ fixná protéza , horná + spodná , z kvalitnejších materiálov s impl. nasadením .
  Mám 42 rokov , so zubami cely život problémy.

  Ďakujem za info

  Reply
  • Dobrý deň Roland,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu za rekonštrukciu chrupu sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   Reply
 56. Dobrý deň.Mám 69rokov ,mám vrchnú protézu snímatelnú ktorú si musím podlepovať aby mi nepadala/mám stoho nervy/ a spodná protéza snímatelná taká malá,lebo mám svojich 8zubovTieto protézy mám4mesiace..Prosím Vás o cenu vrchnej fixnej protézy.a bližie informácie.Ďakujem.

  Reply
  • Dobrý deň Šindler,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu za rekonštrukciu chrupu sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   Reply
 57. Dobrý deň mám 42 hornú protézu snimatelnu a potrebujem správy aj dolnú chcem sa informovať na cenník a bližšie info ďakujem

  Reply
  • Dobrý deň Peter,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Na našej klinike nerobíme vyberacie protézy.

   Ak by ste mali záujem kontaktujte nás.

   S pozdravom Implantclinic tím

   Reply
 58. Dory vecer ,chcela by som vediet kolko by stala horna fixna proteza lebo snimatelna mi prekaza a tak ju nepouzivam.

  Reply
 59. Dobrý deň.Aka je cenová relácia hornej aj dolnej fixnej protezi.Prosim o zaslanie cenníka na uvedený email.
  Ďakujem.

  Reply
 60. Dobry den.Mam zaujem o fixsnu protezu na vrchnu aj spodnu .prosim o zaslanie cennika a adresu Dakujem

  Reply
  • Dobrý deň Magda,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

   Ak by ste mali záujem kontaktujte nás.

   S pozdravom Implant Clinic tím

   Reply
  • Dobrý deň.Aka je cenová relácia hornej aj dolnej fixnej protezi.Prosim o zaslanie cenníka na uvedený email.
   Ďakujem.

   Reply
   • Dobrý deň Katka

    Ďakujeme vám za váš komentár.

    Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

    Ak by ste mali záujem kontaktujte nás.

    S pozdravom Implantclinic tím

    Reply
  • Dobrý deň Kveta,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

   Ak by ste mali záujem kontaktujte nás.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Reply
  • Dobrý deň Iveta,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

   Ak by ste mali záujem kontaktujte nás.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Reply
 61. Dobry vecer prajem, prosim Vas viete mi poslat cennik fixnej protezy hornej aj spodnej s mini implantatmi? Dakujem. S pozdravom Pavol

  Reply
  • Dobrý deň Pavol,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Na našej klinike nepoužívame mini implantáty.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   S pozdravom Implantclinic

   Reply
 62. Dobry den.Mam čiastočne snimatelnu vrchnu protézu.5 hornych zubov este svojich ale nemam pocit že su ok.nakoľko už boli viac krát opravovane.Chcem sa spýtať keby som chcela vrchne zuby na miniimplantatoch môžte mi zaslat cenu za komplet vrchnych zubov aj s cenou za prácu.Dakujem pekne.

  Reply
  • Dobrý deň Iveta

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

   Ak by ste mali záujem kontaktujte nás.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Reply
 63. DOBRY DEN .NAKOLKO SOM SI PRECITAL ZE SA TU STALE JEDNA O FIXNU PROTEZU -VRCHNU-SPODNU MAM ZAUJEM .NAKOLKO SOM UZ DO NIEKOLKYCH PROTIEZ INVESTOVAL NIEKOLKO TISIC EUR STALE SOM NA TOM ISTOM PROTEZA NA VYBERANIE .MAM VAZNY ZAUJEM O VRCHNU PROTEZU-SPODNU ALE-UZ NIE ZE BUDEM POUZIVAT FIXSACNY KREM NA UCHYTENIE PROTEZY .VOPRED DAKUJEM ZA ODPOVED.MICHAL

  Reply
  • Dobrý deň Michal,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Kontaktovali sme vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Implantclinic tím

   Reply
  • Dobrý deň Veronika,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Kontaktovali sme vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Implantclinic tím

   Reply
 64. Dobrý deň!.Mám zaujem o fixnú protézu vrchnú aj spidnú.Pkprosím cenník a adresu.Ďakujem

  Reply
  • Dobrý deň Anna,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Kontaktovali sme vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Implantclinic tím

   Reply
 65. Dobry den.poprosila by som vas o cenu za fixne zubne nahrady,horne aj dolne.

  Dakujem

  Reply
  • Dobrý deň Eva,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   V prípade záujmu o konzultáciu nás kontaktujte.

   S pozdravom Implantclinic

   Reply
  • Dobrý deň Denisa,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.

   cenník sme vám zaslali na mail.

   Odporúčame osobnú konzultáciu na klinike na vypracovanie plánu ošetrenia.

   S pozdravom Implantclinic tím

   Reply
 66. Dobrý deň. Mala by som záujem o vaše služby. Nakoľko mám iba 3 zuby na spodnej čeľusti- inak celú protezu a moja horná čeľusť sa čoraz viac deformuje,mala by som záujem o najvhodnejšie riešenie. Keďže sa do problematiky nevyznám,rada by som si nechala poradiť. Keďže obe čeľuste sú finančne určite náročné,je možný i splátkový kalendár? Za vašu odpoveď vopred ďakujem

  Reply
  • Dobrý deň Erika,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.

   Cenník a odpoveď sme vám zaslali na váš e-mail.

   S pozdravom Implantclinic tím

   Reply
  • Dobrý deň Maja,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.

   Cenník a odpoveď sme vám zaslali na váš e-mail.

   S pozdravom Implantclinic tím

   Reply
  • Dobrý deň Andy,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.

   Cenník a odpoveď sme vám zaslali na váš e-mail.

   S pozdravom Implantclinic tím

   Reply
  • Dobrý deň Mária,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.

   Cenník a odpoveď sme vám zaslali na váš e-mail.

   S pozdravom Implantclinic tím

   Reply
  • Dobry den,poprosila by som o zaslanie cennnika celkovych nakladov na fixnu protezu .Dakujem

   Reply
   • Dobrý deň, pani Tatiana,

    ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Cenník komplexnej rekonštrukcie chrupu sme Vám zaslali e-mailom.

    S pozdravom
    Implant Clinic

    Reply
 67. Dobrý deň. Mam 33 rokov
  Zuby už žiadne práve mi zubárka vytrháva posledné korene.
  Chcela by som sa spýtať , koľko by ma stála
  fixná protéza .
  Ďakujem

  Reply
  • Dobrý deň Lenka,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.

   Cenník a odpoveď sme vám zaslali na váš e-mail.

   S pozdravom Implantclinic tím

   Reply
  • Dobrý deň Roman,

   ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   S pozdravom Implantclinic tím

   Reply
 68. Pekny den.Zaujala ma Vasa praca.Chcela by som vediet,kolko by stala fixna proteza spodna aj vrchna.Dakujem za odpoved

  Reply
  • Dobrý deň Katka,

   ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   S pozdravom Implantclinic tím

   Reply
    • Dobrý deň Zdenko,

     Ďakujeme vám za váš komentár.

     Cenu a postup ošetrenia sme vám zaslali na váš e-mail

     S pozdravom Implantclinic tím

     Reply
  • Dobrý deň, prosím Vás koľko stojí vrchná a spodná protéza,? mALA BY SOM ZáUJEM bRATISLAVA

   Reply
   • Dobrý deň p. Marta

    Ďakujeme vám za váš komentár.

    Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

    S pozdravom Implantclinic tím

    Reply
    • Zdravym chcel by som sa ties opytat kolko stoji komplet aj horna aj spodna celust s stimi miniimplatatmi kde tu fixnu protezu uchitite.mam protezu snimatelnu na hornej celusti kompletnu a na spodnej mam svojich len 6 prednich zubov. a vadi mi to pri jedeny ze sa hybe… tak ju ani nenosim.dakujem

     Reply
     • Dobrý deň p. Majky

      Ďakujeme vám za váš komentár.

      Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

      S pozdravom Implantclinic tím

    • Dobrý deň, pán Roman,

     ďakujeme, že ste sa na nás obrátili. S miniimplantátmi na našej klinike nepracujeme. E-mailom som Vám zaslala viac informácií o komplexnej rekonštrukcii chrupu pomocou implantátov a fixného keramického mostíka.
     V prípade otázok sme vám k dispozícii.

     S pozdravom
     Implant Clinic

     Reply
  • Dobrý deň,

   ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   Na našej klinike nepoužívame miniimplantáty.

   S pozdravom Implantclinic tím

   Reply
   • Dobrý deň p. Vladimír

    ďakujeme za Váš komentár.

    Cenník som Vám poslala na email.

    S pozdravom Implant Clinic

    Reply
     • Dobrý deň, Janet,

      sme radi, že ste nás kontaktovali.
      Cenník komplexnej rekonštrukcie chrupu sme Vám zaslali e-mailom. V prípade záujmu o ošetrenie je potrebná osobná konzultácia s lekárom, ktorý pre Vás pripraví plán ošetrenia spolu s konečnou cenou ošetrenia. Pre rezerváciu termínu nás neváhajte kontaktovať.

      S pozdravom
      Petra – Implant Clinic

     • Dobrý deň, pán Michal,

      ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Žiaľ, na našej klinike miniimplantáty nepoužíme. E-mailom som Vám zaslala viac informácií o komplexnej rekonštrukcii chrupu pomocou implantátov. V prípade otázok som Vám k dispozícii.

      S pozdravom
      Petra – Implant Clinic

    • Dobrý deň, pani Viera,

     ďakujeme za zanechanie komentáru, kontaktovali sme Vás e-mailom.

     S pozdravom
     Implant Clinic

     Reply
 69. Rada by som to podnikla
  Prosila by som bližšie informácie /adresu, ordinačne hodiny, cenové relacie, objednávky….. /

  Reply
  • Dobrý deň p. Dana,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   Mali by ste záujem o termín v Bratislave alebo v Piešťanoch?

   S pozdravom Implantclinic tím

   Reply
   • MAM ZUBNU NAHRADU SPOD.AJ VRCH.ASI 8 ROKOV.TREBA VYMENIT CELU NAHRADU?ALEBO?…….KOLKO BY STALA NOVA AJ S UPEVNENIM? DAKUJEM ZA ODPOVED.

    Reply
    • Dobrý deň p. Miro

     ďakujeme za Váš komentár.

     Cenník som Vám poslala na email.

     S pozdravom Implant Clinic

     Reply
     • MAM ZUBNU NAHRADU SPODNU ASI 6 ROKOV.TREBA VYMENIT CELU NAHRADU?ALEBO?…….KOLKO BY STALA NOVA AJ S UPEVNENIM? DAKUJEM ZA ODPOVED.

     • Dobrý deň, pán Maťo.

      Sme radi, že ste nás kontaktovali. Viac informácií o fixnej náhrady celého zubného oblúka sme Vám zaslali na vašu e-mailovú adresu.
      V prípade záujmu Vás radi objednáme na osobnú konzultáciu s lekárom.

      S pozdravom
      Petra – Smile Clinic

    • Dobrý deň, pán Peter,
     samozrejme, približnú cenu ošetrenia pomocou implantátov sme Vám zaslali e-mailom. Pre vypracovanie presnej cenovej kalkulácie je potrebná osobná konzultácia s chirurgom. Radi Vás objednáme.

     S pozdravom
     Petra – Implant Clinic

     Reply
   • Dobrý deň, prosím o informácie, tento týždeň mi vytrhli zuby, hornú 4 a 5, v ako časovom odstupe by sa mohli urobiť inplantáty, koľko a akých vyšetrení by som potrebovala absolvovať , koľko by to stálo v Bratislave
    Vopred ďakujem za infomácie s pozdravom Pobočeková

    Reply
    • Dobrý deň, pani Zuzana,

     ďakujeme za zanechanie komentáru.
     Kontaktovali sme Vás e-mailom.

     S pozdravom
     Implant Clinic

     Reply
  • Dobrý deň
   Chcela by som sa informovať na orientačnú cenu fixnej protézy spodnej a vrchnej časti
   Vopred ďakujem za odpoveď
   S pozdravom
   Zábrodská

   Reply
   • Dobrý deň p. Záborská,
    na Váš email som Vám poslala cenu fixného mostíka na zubných implantátoch.

    Reply
   • Dobrý deň, chcela by som sa spýtať na cenu fixnej nahrady pre vr chnu časť, ďakujem

    Reply
    • Dobrý deň, pani Eva,

     sme radi, že ste nás kontaktovali.
     Cenník komplexnej rekonštrukcie chrupu sme Vám zaslali e-mailom. V prípade záujmu o ošetrenie je potrebná osobná konzultácia s lekárom, ktorý pre Vás pripraví plán ošetrenia spolu s konečnou cenou ošetrenia. Pre rezerváciu termínu nás neváhajte kontaktovať.

     S pozdravom
     Petra – Implant Clinic

     Reply
     • Dobry den. Minuly tyzden mi vytrhli horne zuby. V akom casovom odstupe by sa mohli urobit implantaty, kolko a akych vysetreni by som potrebovala absolvovat, kolko by to stalo v Bratislave. Dakujem za informacie. S pozdravom Trstanova

     • Dobrý deň, pani Mária,

      ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Vo väčšine prípadov je možné implantovať až po zahojení rany po extrakcii, čo býva po 2 – 6 mesiacoch.
      Pre ukončenie ošetreia sú potrebné 3 – 4 návštevy kliniky.
      Tieto a viac informácií sme Vám zaslali aj e-mailom. V prípade otázok sme Vám k dispozícii.

      S pozdravom
      Petra – Implant Clinic

  • Dobrý deň,
   Mám nasadenú vrchnú vyberatelnu protézu . Dá sa aj táto pripevniť napevno, alebo sa musí vyrobiť nová bez podnebia?
   Aká by bola cca cena.
   Ďakujem
   Eliáš

   Reply
   • Dobrý deň p. Eliáš,
    po implantácii by sme vedeli Vašu protézu modifikovať a použiť na dočasné provizórium. Trvalý zubný mostík, ktorý nasádzame na zahojené implantáty je keramický a ten bude potrebné aby bol vyrobený nový.

    Reply
   • Dobrý deň, pani Anna,

    ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
    Cenu fixnej zubnej náhrady (ošetrenia All on 4) sme Vám zaslali na Váš e-mail.
    V prípade záujmu je potrebné absolvovať osobnú konzultáciu s lekárom, ktorý stanoví plán ošetrenia spolu s presnou cenou zákroku.
    Radi Vás objednáme.

    S pozdravom
    Petra – Implant Clinic

    Reply
    • Dobrý deň mám k Vám prosbu mám hornú vyberatelnú protézu na dolnej čeľusti som mala 8 koruniek 3korene mii museli vytrhnúť lebo korunka sa kyvala až spadla na korunkach som mal kovové spony ktoré držali zadné zuby celé roky boli utrpenie 3 mesiace dolu nemám zuby čakám čo mi
     iponúknu chcela by som vás poprosiť o cenu fixné
     Hornej aj dolnej nesnimatelne.A cenu
     Implantátov na obe čeľuste
     Opted Daķujem ❤️♥️

     Reply
     • Dobrý deň, pani Chmelíková,
      ceníme si, že ste sa na nás obrátili.
      Vedeli by ste prísť k nám na konzultáciu na pobočku do Piešťan alebo Bratislavy, aby sme spravili RTG a CT snímky a vedeli Vám tak dať presnú cenu ošetrenia vo Vašom prípade?
      Viac informácií som Vám zaslala aj na uvedený e-mail.

      S pozdravom,
      Petra – Smile Clinic

  • Dobrý deň, chcel by som sa opýtať cca. koľko by stála fixácia hornej protézy a asi kolko návštev Vašej kliniky ja potrebných. Je nutné aby na protéze bolo aj umelé podnebie? Ďakujem.

   Reply
   • Dobrý deň, pán Emil,

    ďakujeme za Váš komentár.
    Viac informácií o komplexnej rekonštrukcie chrupu pomocou zubných implantátov a fixného celokeramického mostíka sme Vám zaslali e-mailom.
    V prípade otázok alebo záujmu o nezáväznú konzultáciu nás neváhajte kontaktovať.

    S prianím pekného dňa
    Petra – Implant Clinic

    Reply

Leave a Comment