Vymeňte svoju snímateľnú protézu za fixnú.

Zubné implantáty alebo zubná protéza

Čo je pre Vás najlepšie?

Ak vám pomyslenie nosenia zubných protéz po zvyšok svojho života spôsobuje nepríjemnosti, až strach, potešíme Vás, lebo máme pre Vás riešenie. Stále viac a viac ľudí volí zubné implantáty ako náhradu straty zubov a obnovu úsmevu. 

Medzi hlavné výhody zubných (dentálnych) implantátov patrí : 

 • Sú fixné, nemusia sa vyberať ako snímateľné náhrady ako sú zubné protézy / žaby, ktoré mnohým ľuďom vôbec nevyhovujú
 • Estetická funkcia – implantátová korunka vyzerá ako Váš vlastný zub (niekedy aj lepšie)
 • Funkčná funkcia – príjem potravy, žutie a pocit pri jedení je prirodzený ako pri vlastných zuboch

Tu je rýchla porovnávacia tabuľka a prehľad zubných implantátov a protéz:

Zubné implantáty

 • Pomáhajú predchádzať úbytku kostnej hmoty tým, že vyplnia miesto po chýbajúcich zuboch (tvár je plnšia, keďže chýbajúce zuby sú nahradené zubnými implantátmi)
 • Funkcia a pocit prirodzených zubov
 • Sú stabilné, pevne ukotvené v čeľustnej kosti, náhrada koreňa zuba
 • Netreba ich lepiť ako zubné protézy ( žaby)
 • Prirodzené žutie a chuť potravy
 • Sú dlhotrvajúce
 • Čistenie zubov je prirodzené ako v prípade Vašich vlastných zubov
 • Investícia na celý život

Zubné protézy

 • Zníženie kvality kosti po strate tvrdého zubného tkaniva (zuba) môže viesť k ďalšiemu zhoršeniu štruktúry tváre (tvár ochabne)
 • Protézy často pôsobia umelo a neprirodzene
 • Pri jedení, alebo rozprávaní sa často hýbu a spôsobujú tak pacientom nekomfort
 • Často sú potrebné fixačné lepidlá aby zabránili pohybu protézy/vyberatelnej zubnej náhrady
 • Obmedzená schopnosť žuvania potravy, často si treba dávať pozor na niektoré druhy potravy ako sú napr. tvrdá zelenina, ovocie, mäso
 • Zubná protéza musí byť často modifikovaná zubným laborantom
 • Počas spánku sa zubné protézy z úst vyberajú do pohára s vodou
 • Zubné protézy sú lacnejšie v porovnaní so zubnými implantátmi, ale často neefektívne a nefunkčné

Porovnanie finančných nákladov na zubné implantáty a zubné protézy

Zubné protézy, vyberateľné náhrady zubov môžu byť cenovo dostupnejšou náhradou zubov v porovnaní so zubnými implantátmi. K zubnej protéze treba ale pripočítať aj špeciálne čistiace prostriedky, kefky, fixačné lepidlá a krémy, prípadné opravy a úpravy zubných technikom. Zubné protézky nazývané tiež ako žaby sa zvyčajne musia vymieňať každých 7 až 15 rokov, v porovnaní s priemernou životnosťou zubných implantátov cca 25 rokov. Preto sú zubné implantáty považované za dlhodobú investíciu do svojho zdravia.

Ak hľadáte dlhodobo fixné riešenie náhrady prirodzených zubov, tak  zubné implantáty sú tou pravou investíciou, ktorá stojí za to. Zubné protézy jednoducho nezodpovedajú pohodliu, sebavedomiu a pokoju v duši, ktoré poskytujú zubné implantáty. Inovatívne ošetrenia, precízna technológia a univerzálny prístup zubnej kliniky Implant Clinic pomáhajú zvyšovať dostupnosť zubných implantátov na Slovensku.

Platba za zubné implantáty je vždy rozdelená do počtu návstev klienta. Ošetrenie sa obvykle dokončí v 3 návštevných po dobu od 3-5 mesiacov, a tak je to aj s platbou. Na každej návšteve zaplatíte zálohu z celkovej sumy ošetrenia.


Viac o zubných implantátoch sa dozviete tu >>>


Prevencia úbytku kosti v čeľusti

Snáď najvýznamnejšou výhodou dentálnych implantátov v porovnaní so zubnou protézou je, že môžu chrániť kosť v čeľusti. Implantáty nahradia koreň zuba a stimulujú kost v čelusti, čo pomáha udržiavať jej hustotu. To tiež môže zabrániť zmenšeniu čeľuste, takže integrita štruktúry tváre zostáva rovnaká.

Pohodlie, funkcia a sloboda

Z hľadiska pohodlia a funkcie zubné implantáty ďaleko zastieňujú zubné protézy. Snímateľné zubné protézy sa môžu pri jedle alebo rozprávaní pošmyknúť a pohybovať sa, čo spôsobuje nepohodlie a niekedy dokonca aj nepríjemné rozpaky. 

Zubné protézy môžu dráždiť ďasná a môžu viesť k bolestiam v ústach na ďasnách, alebo kandidózam v dutine ústnej.Treba myslieť na ich  údržbu a dôkladné čistenie protézy hlavne po   aplikácii lepiacich krémov. 

Zubné implantáty fungujú ako vaše prirodzené zuby. Čistenie a starostlivosť je ako pri Vašich vlastných zuboch. Bez strachu alebo starostí môžete konzumovať všetky jedlá, prirodzene sa usmievať bez toho aby ste mysleli na nepríjemné situácie, ktoré sa Vám so zubnou protézou môžu stať.  Zubné implantáty prinášajú úroveň slobody a istoty, ktorú si pri vyberatelných protézach len ťažko vieme predstaviť. 

Ak sa chcete dozvedieť viac o výhodách zubných implantátov, naplánujte si dnes bezplatnú online konzultáciu bez záväzkov.


Už sa nemusíte trápiť so snímateľnou protézou. Vymeňte svoju snímateľnú protézu za fixnú. Existuje spôsob náhrady všetkých zubov, ktorý vám pomôže zabezpečiť plnohodnotný, pohodlný život bez trápnych situácií, ktoré vám môže vyberateľná protéza priniesť. Veľa pacientov si chváli fixné protézy nasadené na zubných implantátoch. Výhoda týchto náhrad nespočíva len v pohodlnosti, ale aj vo funkčnosti. Implantáty pomáhajú pri zachovaní kosti, hryzenie a žutie je pohodlnejšie a jednoduchšie. V neposlednom rade veľkou výhodou je trvácnosť implantátov. V mnohých prípadoch vydržia aj doživotne.

Implantová fixná protéza
Implantová fixná protéza

Veľa pacientov hovorí, že s fixnou protézou sa cítia oveľa mladšie. A je to pravda. Celkový výzor tváre sa zmení. Je to hlavne preto, že keď prídeme o zuby, po čase nastáva úbytok kosti. Aj naša tvár sa potom mení a prepadnuté líca nás robia staršími a neatraktívnymi. Ak sú zuby pekné a zdravé, tak sa aj viac usmievame a sme šťastnejší.

Veľa pacientov vraví, že s fixnou protézou môžu jesť jedlá, ktoré so snímateľnou protézou nemohli jesť. Jednou z našich pacientiek, ktorá sa rozhodla pre fixnú náhradu upevnenú na implantátoch, je aj p. Iveta. Rozhodla sa vymeniť svoju čiastočne snímateľnú náhradu za fixný mostík upevnený na zubných implantátoch.

Skvelý prístup celého tímu.

– Iveta

Iveta bola veľmi spokojná s prácou nášho implantologického tímu a zubných technikov, ktorí odviedli vynikajúcu prácu. Korunky sú vyrobené z vysokokvalitnej keramiky a jadro implantovej korunky je vyrobené z titánu. Zubné implantáty Ankylos používané v Implantclinic sú vyrábané z veľmi odolného kvalitného titánu. Je to kov bežne používaný v zdravotníctve. Je biokompatibilný a dlhodobo odskúšaný.

Iveta po nasadení implantovej protézy
Iveta po nasadení implantovej protézy

Implantová protéza sa upevní na 4 – 5 implantátoch na ktorých drží fixne. Aj o Vašu protézu sa musíte strať ako o vlastné zuby. Vyžaduje si to ale dôkladnejšie čistenie v ťažko dostupných miestach, aby sa predišlo nahromadeniu povlaku v okolí implantátov. Váš hygienik Vám ukáže, ako sa správne starať o Vašu zubnú náhradu a aké pomôcky používať.

Na korunke sa Vám kaz nevytvorí. Ale povlak sa môže hromadiť pod ňou. A zvyčajne vo väčšom množstve ako na prirodzených zuboch! Pri nedostatočnej ústnej hygiene sa do povlaku zamiešajú minerály zo slín a nepotrvá dlho a zmes sa premení na zubný kameň. Na zubný kameň sa prilepujú baktérie ktoré spôsobujú zápaly ďasien a hlbších štruktúr, ktoré obklopujú zub. Pod zubným kameňom sa anaeróbne baktérie rozmnožujú. V takom prípade Vám nepomôže ani kefka ani antibakteriálne ústne vody. Zubný kameň odstráni už len hygienik, alebo zubný lekár. Z našej praxe už vieme, že nesprávna hygiena má za následok vylúčenie implantátu.

Erdelyiova_Iveta_19072013_155219
Snímok pred ošetrením
Erdelyiova_Iveta_29012014_110131
Snímok po ošetrení

Page last reviewed: 26 máj 2020

195 replies on “Vymeňte svoju snímateľnú protézu za fixnú.”

 • Dobrý deň, prosím o zaslanie cenníka na mail. Ďakujem

  Jakub Halenár
  • Dobrý deň, pán Jakub,

   samozrejme, cenník sme Vám zaslali e-mailom.

   S pozdravom
   Implant Clinic

   admin Administrator
   • Dobry den.mohli by ste mi prosim napisat,aka by bola cena za implantovu fixnu protezu?

    Ivana Beniacova
    • Dobrý deň, pani Ivana,

     ďakujeme, že ste sa na nás obrátili ohľadom protézy na implantátoch.
     Kontaktovali sme Vás e-mailom.

     Prajeme pekný deň
     Petra – Implant Clinic

     admin Administrator
 • Dobrý deň, chcela by som sa spýtať na cenu fixnej náhrady pre vrchnú časť.
  Momentálne na Antolskej mi včera robili na dolnú čeľusť miniimplantanty, ale na vrchnú sa nedajú dať, nakoľko kosť nemá požadovaných 10 mil, len 7, ale je dosť široká. Zatiaľ mám snímateľnú protézu. Poprosím info, či sa to dá kombinovať a koľko by to stálo.
  S pozdravom
  Anna

  Anna Havránková
  • Dobrý deň, pani Anna,

   ďakujeme za zanechanie komentáru.
   Kontaktovali sme Vás e-mailom.

   S pozdravom
   Implant Clinic

   admin Administrator
 • Dobrý deň. Mala by som záujem o implantáty do celkovej zubnej náhrady hornej. Môžem poprosiť o cenník, príp dá sa dohodnúť aj na splátky? Ak áno, na akom časovom harmonograme sa dá u vás dohodnúť splácanie? Ďakujem. Za odpoveď.

  Dagmar Chromá
  • Dobrý deň, pani Dagmar,
   ďakujeme za zanechanie komentáru. Kontaktovali sme Vás e-mailom.

   S pozdravom
   Implant Clinic

   admin Administrator
 • Dobrý večer prajem.Mam hornú zubnú náhradu.Som 31ricna žena a dosť mi to uberá na psychike,keďže stále musím dávať pozor či mi nespadne…. Veľmi by som chcela Max fixnú náhradu a žiť bez obáv,nakoľko mám dve malé deti a imbsa treba stále venovať a vysvetľovať.Da sa to robiť aj tu v Košiciach?A koľko by ma to celé stálo.Dakujem vopred

  • Dobrý deň

   Ďakujeme vám za komentár. Na našej klinike robíme fixné mostíky na zubných implantátoch. Cenník Som vám zaslal na mail. Pobočky máme v Piešťanoch a v Bratislave.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   admin Administrator
 • Dobrý deň, je možná fixná náhrada pri paradentóze???

  • Dobrý deň, pani Anabela,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Odporúčam osobnú konzultáciu s lekárom, ktorý sa bližšie vyjadrí, či je možná implantácia.
   V prípade záujmu Vás radi objednáme, kontaktujte nás!

   S priateľským pozdravom
   Petra – Implant clinic

   admin Administrator
 • Dobrý deň, zaujala ma práca Vášho stomatologického tímu.
  Chcela by som vás poprosiť o orientačný cenník pre fixnú protézu na obe čeľuste, vrátane potrebných vyšetrení a príp. augementáciu kostí.
  Ďakujem.

  • Dobrý deň, pani Marika,

   sme radi, že sa Vám práca nášho tímu páči.
   Viac informácií o komplexnej rekonštrukcii chrupu vrátane ceny ošetrenia som Vám pred malou chvíľou zaslala na uvedený e-mail.
   V prípade otázok sme Vám k dispozícii, neváhajte nás kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Implant Clinic

   admin Administrator
   • Dobry den mam velky problem budem potrebovat zubnu protezu ale chcela by som fixnu kolko by som platila na hornej celusti mam teraz len korunky a to len na prednych zuboch a vzadu uz nemam ziadne zuby som z toho velmi nestatna pocula som o zubnych protezach s miniimplatatmi prosim vas kolko by ma stala taka proteza ?

    Katarina
    • Dobrý deň, pani Katarína

     Ďakujeme, že ste sa rozhodli kontaktovať Smile Clinic ohľadom fixných zubných protéz. Kontaktovali sme Vás prostredníctvom e-mailu.

     Prajeme príjemný deň
     Andrea – Smile clinic

     Reception Bratislava Editor
 • dobry den, chcel by som vediet kolko stoji fixna dolna poroteza, dakujem

  Frantisek
  • Dobrý deň, pán František,

   sme radi, že ste sa na nás obrátili.
   Cenu protézy fixne uchytenej na zubných implantátoch sme Vám zaslali na uvedený e-mail.
   V prípade otázok sa na nás neváhajte obrátiť.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   admin Administrator
 • Pekny vecer zelam. Chcela by som poprosit o cennik, nakolko ma caka o par tyzdnov vyberatelna vrchna protezka a premyslam nad fixprotezou. Dakujem Svetlana

  Svetlana
  • Dobrý deň, pani Svetlana,

   sme radi, že ste nás kontaktovali.
   Viac informácií o fixnej zubnej náhrade sme Vám zaslali e-mailom.
   V prípade akýchkoľvek otázok sme Vám k dispozícii.

   S pozdravom
   Petra – Implant Clinic

   admin Administrator
 • Dobrý deň, chcela by som vymeniť dolnú a hornú protézu za fixnu. Môžete mi poslať cenník. Ďakujem.

  Ľubica Masarykova
  • Dobrý deň, pani Ľubica,

   sme radi, že ste sa obrátili na našu zubnú kliniku.
   Cenník komplexnej rekonštrukcie chrupu sme Vám zaslali e-mailom.
   V prípade otázok sme Vám k dispozícii.

   S pozdravom
   Petra – Implant Clinic

   admin Administrator
 • Dobry den chcel by som vas poprosit na kolko by vysiel horny aj dolny fixny mostik?dakujem

  • Dobrý deň, Ján

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Cenu rekonštrukcie chrupu som Vám pred malou chvíľou zaslala na Váš e-mail.
   V prípade otázok ohľadom ošetrenia alebo našej kliniky som Vám k dispozícii.

   V mene celého tímu prajem pekný deň
   Petra – Implant Clinic

   admin Administrator
 • Dobrý deň,
  chcela by som sa opýtať na cenu fixnej dolnej protézy. Zaujímal by ma aj čas, aký je na zavedenie implantátov potrebný, ako sa to bude hojiť a koľko asi celý proces trvá.
  Ďakujem.

  Margaréta Čičmanová
  • Dobrý deň, pani Magdaléna,

   sme radi, že ste sa na nás obrátili. Viac informácií o All on 4 ošetrení vrátane ceny som Vám pred malou chvíľou zaslala na uvedený e-mail.
   V prípade otázok alebo záujmu o termín konzultácie nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra

   admin Administrator
 • Pekny den.Zaujala ma Vasa praca.Chcel by som vediet,kolko by stala fixna proteza vrchna.Dakujem za odpoved

  • Dobrý deň, pán Ondrej,

   sme radi, že sa Vám práca nášho stomatologického tímu páči.
   Cenník komplexnej rekonštrukcie celého zubného oblúka sme Vám zaslali e-mailom.
   V prípade otázok sa na nás neváhajte obrátiť.

   S pozdravom
   Petra – Implant Clinic

   admin Administrator
 • Dobrý deň, ja mám tiež hornú aj spodnú snímateľnú protézu a chcel by som fixnú mohol by som poprosiť o cenu. Ďakujem, pekný deň.

  • Dobrý deň, pán Ľubomír,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Odpovedali sme Vám e-mailom.

   S pozdravom
   Petra – Implant Clinic

   admin Administrator
 • Dobrý deň ja som prišla o zuby nedávno , robili mi hornu protézu čo je veľká a vadí mi to podnebie čo by sa dalo robiť v mojom stave a keby som chcela len hornú čo by ma to vyšlo. Dakujem

  • Dobrý deň, pani Aneta,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Cenník výmeny celého zubného oblúka pomocou ošetrenia All on four sme Vám zaslali na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín konzultácie s chirurgom nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Implant clinic

   admin Administrator
 • Dobrý večer môžte mi poslať cenník na upevnenie hornej a dolnej protézy protézu mám novú hornú aj dolnú robia to aj v Košiciach? ďakujem.

  • Dobrý deň Ľudmila

   ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.
   Na našej klinike robíme náhrady chrupu pomocou zubných implantátov a fixných mostíkov.
   V minulosti sme vám na mail už zasielali cenník.

   Ak by ste mali záujem o termín na našej klinike radi vás objednáme

   S pozdravom Implanclinic

   admin Administrator
 • Prajem dobrý deň, mám 41 rokov a miesto horných zubov mám už vyše roka nasadenú snímateľnu zubnú protézu. Keď, že už dlho uvažujem o zubných implantátoch a zafixovaných zuboch veľmi by ma zaujímala cena celého horného oblúka.
  Ďakujem

  • Dobrý deň, pani Iveta,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Cenník výmeny celého zubného oblúka pomocou zubných implantátov, na ktorých je nasadený fixný keramický mostík sme Vám zaslali na uvedený e-mail.
   Ak by ste mali akékoľvek otázky ohľadom ošetrenia alebo našej kliniky, neváhajte nás kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Implant Clinic

   admin Administrator
 • Dobry deň.
  prosím vás, mohli by ste mi poslať cenu spodnej fixnej náhrady

  • Dobrý deň, pani Martina,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Cenu náhrady celého spodného zubného oblúka sme Vám zaslali na uvedený e-mail.
   Ak by ste mali akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Implant Clinic

   admin Administrator
 • Dobry den
  Mam hornu protezu a chcel by som fix protezu.
  Prosim vas keby ste mi poslali cenu kolko by to stalo
  Dakujem

  • Dobrý deň, pán Miro,

   ďakujeme za Váš komentár. Cenník výmeny celého zubného oblúka sme Vám zaslali e-mailom.
   Ak by ste mali nejaké otázky, neváhajte sa na nás obrátiť.

   S pozdravom
   Petra – Implant clinic

   admin Administrator
 • Dobry den,
  Chcel by som komplet aj hornu aj dolnu fix protezu viete mi poslat nejaky cennik kolko by to asi stalo
  dakujem pekny den

  • Dobrý deň, pán Marek,

   ďakujeme za zanechanie komentáru. Cenník All on 4 procedúry, teda výmeny celého zubného oblúka pomocou 4 implantátov, na ktoré sa nasádza fixný dvanásťčlenný mostík sme Vám zaslali na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o konzultáciu nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Implant clinic

   admin Administrator
 • Dobrý den poprosil by som zaslanie kompletného cenniku služieb a adresu v BA

  Ďakujem

  Radoslav
  • Dobrý deň,

   ďakujeme za Váš komentár. Kontaktovali sme Vás e-mailom.

   S pozdravom
   Implnat Clinic

   admin Administrator
 • Dobrý deň, mám panicky strach zo zubárov od detstva vďaka školskej zubárke. Zuby mam žiaľ v dezolátnom stave. Mam male dieťa a dosť pociťujem svoj hendikep nakoľko sa hambim. Prosím Vás o zaslanie cenníka v prípade odstránenia všetkých zubov, pripadne ci je mozne v narkóze a vyhotovenie a nasadenie novej fixnej protézy aby sa mi vrátil vytúžený úsmev. Ďakujem

  Katarína
  • Dobrý deň,

   ďakujeme za Váš komentár. Kontaktovali sme Vás e-mailom.

   S pozdravom
   Implnat Clinic

   admin Administrator
 • Dobrý deň. Potrebujem informácie o fixnom upevnení vyberatelnej hornej protézy. Poprosim cenník a info čo všetko je potrebné absolvovať pri fixacii. Ďakujem

  • Dobrý deň,

   ďakujeme za Váš komentár. Kontaktovali sme Vás e-mailom.

   S pozdravom
   Implnat Clinic

   admin Administrator
 • Dobry den prajem .poprosila by som o informacie ohladom hornej fixnej protezky .mam este svojich 6 zobov + tri korene .premyslam ze is dam vytrhat a mala by som zaujem o fixnu protezu.mohli by ste mi zaslat informacie ,aky by bol postup ,ako by to vyzeralo aj casovo aj financne ,ci by som musela byt bez zubov nejaky cas …. a kde vsade mate ambulanciu .dakujem velmi pekne ,zelam vsetko dobre 🙂 S pozdravom Monika

  • Dobrý deň Monika

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.

   Počas doby hojenia sa pacientovi na zubné implantáty nasadí dočasný mostík. Priebeh a cenu ošetrenia som vám zaslala do mailu. Pobočky máme v Bratislave alebo v Piešťanoch

   S pozdravom Smile Clinic

   admin Administrator
 • Dobry den,
  zaujimala by ma celkova cena kompletnej fixnej protezy na miniinplantatoch.
  Dakujem

  • Dobrý deň p. Marcel

   ďakujeme za Váš komentár.

   Cenník som Vám poslala na email.

   S pozdravom Implant Clinic

   admin Administrator
 • Dobrý deň!
  Chcela by som vás poprosiť o orientačný cenník pre fixnú protézu na obe čeľuste.
  ĎAKUJEM.

  • Dobrý deň p. Katarína,
   cenovú ponuku a plán ošetrenia som Vám poslala emailom.

   Natalia Administrator
 • Dobrý deň. Poprosím o cenu vrchnej aj spodnej
  fixnej náhrady na imlantáty.Ďakujem.

  Kveta Piskláková
  • Dobrý deň p. Kveta,
   ďakujeme za Váš komentár.
   Cenník som Vám poslala na email.

   Natalia Administrator
 • Dobrý deň chcela som sa vas opytať na vrchnú fixnú protézu celkovú cenu koľko by to stálo.Mám 41 rokov a celiakiu. Chodila som do Košíc kde som mala ísť na operáciu plytkého vestibulu no čakám už 2 roky a nič.Táto voľba by sa my páčila.Nemôžem byť daľej bez zubov ,vyhýbam sa spoločnosti.Ďakujem za odpoveď

  Ľudmila Koreňová
  • Dobrý deň Ľudmila

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu a postup ošetrenia sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator
 • Dobrý deň prajem.
  Chcela by som sa spýtať, koľko by stálo zhotovenie spodnej fixnej zubnej protézy a za aký čas by to bolo hotové.Taktiež by sa chcem informovať ,či je nejaká čakacia doba.
  Ďakujem
  S pozdravom
  Iveta

  Iveta Čopáková
 • Poprosím o cenu komplet vrchnej aj spodnej fixnej náhrady na implantáty.

 • dobry den navstevujem zubarku po 10 rokoch niekomu fo oze byt smiesne ale ja patrim medzi tych co sa zubarov boja od 1.tr.na zš.inak keby tayo zubarka nebola moja spoluziacka nikdy asi nikM nejdem mam od mala problem so zubami a v puberte som chcela byt frajedkou dala som si pirsing no a ten mi uz kompletne rozbil uplne vsetky zuby hanbim sa mam 4 r syna a chcem pracu ale takto ma nevezmu a aj sa hanbim oftvorit niekde usta napd v skolke rada by som vedelaka cakacia doba je u vas,samozrejme cenu hornej aj spodnej a to mam este aj spadnutu sanku prosim vas ak ate cas poslite i vsetky dostupe infodmacie,pretoze kamaratku zubarku ked som prosila aby mi bsstko vytrhla a urobila klasicke nahrady tak zacala vymyslat ja viem ze ako s kamaratkou fo mysli dobre, ale aj fo m na prve trhanie objednala na 16.5. 2018.budem vam moc vdacna ak by ste i poslali vsetko co mozte postup,ceny za jednotlive ukony a aj vyslednu sumu za spodne aj vrchne nahrady s implantatmi a ci musim mat nejake specialns lekarsk vysetrenie.velmi vam dakujem a budem cakat na odpoved,a zabudla som a 35rokov,este raz dakujem,byvam v Topoľčanoch

  • Dobrý deň Lea,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu a postup ošetrenia sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím