Vymeňte svoju snímateľnú protézu za fixnú

Zubné implantáty alebo zubná protéza

Čo je pre Vás najlepšie?

Ak vám pomyslenie nosenia zubných protéz po zvyšok svojho života spôsobuje nepríjemnosti, až strach, potešíme Vás, lebo máme pre Vás riešenie. Stále viac a viac ľudí volí zubné implantáty ako náhradu straty zubov a obnovu úsmevu. 

Medzi hlavné výhody zubných (dentálnych) implantátov patrí : 

 • Sú fixné, nemusia sa vyberať ako snímateľné náhrady ako sú zubné protézy / žaby, ktoré mnohým ľuďom vôbec nevyhovujú
 • Estetická funkcia – implantátová korunka vyzerá ako Váš vlastný zub (niekedy aj lepšie)
 • Funkčná funkcia – príjem potravy, žutie a pocit pri jedení je prirodzený ako pri vlastných zuboch

Tu je rýchla porovnávacia tabuľka a prehľad zubných implantátov a protéz:

Zubné implantáty

 • Pomáhajú predchádzať úbytku kostnej hmoty tým, že vyplnia miesto po chýbajúcich zuboch (tvár je plnšia, keďže chýbajúce zuby sú nahradené zubnými implantátmi)
 • Funkcia a pocit prirodzených zubov
 • Sú stabilné, pevne ukotvené v čeľustnej kosti, náhrada koreňa zuba
 • Netreba ich lepiť ako zubné protézy ( žaby)
 • Prirodzené žutie a chuť potravy
 • Sú dlhotrvajúce
 • Čistenie zubov je prirodzené ako v prípade Vašich vlastných zubov
 • Investícia na celý život

Zubné protézy

 • Zníženie kvality kosti po strate tvrdého zubného tkaniva (zuba) môže viesť k ďalšiemu zhoršeniu štruktúry tváre (tvár ochabne)
 • Protézy často pôsobia umelo a neprirodzene
 • Pri jedení, alebo rozprávaní sa často hýbu a spôsobujú tak pacientom nekomfort
 • Často sú potrebné fixačné lepidlá aby zabránili pohybu protézy/vyberatelnej zubnej náhrady
 • Obmedzená schopnosť žuvania potravy, často si treba dávať pozor na niektoré druhy potravy ako sú napr. tvrdá zelenina, ovocie, mäso
 • Zubná protéza musí byť často modifikovaná zubným laborantom
 • Počas spánku sa zubné protézy z úst vyberajú do pohára s vodou
 • Zubné protézy sú lacnejšie v porovnaní so zubnými implantátmi, ale často neefektívne a nefunkčné

Porovnanie finančných nákladov na zubné implantáty a zubné protézy

Zubné protézy, vyberateľné náhrady zubov môžu byť cenovo dostupnejšou náhradou zubov v porovnaní so zubnými implantátmi. K zubnej protéze treba ale pripočítať aj špeciálne čistiace prostriedky, kefky, fixačné lepidlá a krémy, prípadné opravy a úpravy zubných technikom. Zubné protézky nazývané tiež ako žaby sa zvyčajne musia vymieňať každých 7 až 15 rokov, v porovnaní s priemernou životnosťou zubných implantátov cca 25 rokov. Preto sú zubné implantáty považované za dlhodobú investíciu do svojho zdravia.

Ak hľadáte dlhodobo fixné riešenie náhrady prirodzených zubov, tak  zubné implantáty sú tou pravou investíciou, ktorá stojí za to. Zubné protézy jednoducho nezodpovedajú pohodliu, sebavedomiu a pokoju v duši, ktoré poskytujú zubné implantáty. Inovatívne ošetrenia, precízna technológia a univerzálny prístup zubnej kliniky Implant Clinic pomáhajú zvyšovať dostupnosť zubných implantátov na Slovensku.

Platba za zubné implantáty je vždy rozdelená do počtu návstev klienta. Ošetrenie sa obvykle dokončí v 3 návštevných po dobu od 3-5 mesiacov, a tak je to aj s platbou. Na každej návšteve zaplatíte zálohu z celkovej sumy ošetrenia.


Viac o zubných implantátoch sa dozviete tu >>>


Prevencia úbytku kosti v čeľusti

Snáď najvýznamnejšou výhodou dentálnych implantátov v porovnaní so zubnou protézou je, že môžu chrániť kosť v čeľusti. Implantáty nahradia koreň zuba a stimulujú kost v čelusti, čo pomáha udržiavať jej hustotu. To tiež môže zabrániť zmenšeniu čeľuste, takže integrita štruktúry tváre zostáva rovnaká.

Pohodlie, funkcia a sloboda

Z hľadiska pohodlia a funkcie zubné implantáty ďaleko zastieňujú zubné protézy. Snímateľné zubné protézy sa môžu pri jedle alebo rozprávaní pošmyknúť a pohybovať sa, čo spôsobuje nepohodlie a niekedy dokonca aj nepríjemné rozpaky. 

Zubné protézy môžu dráždiť ďasná a môžu viesť k bolestiam v ústach na ďasnách, alebo kandidózam v dutine ústnej.Treba myslieť na ich  údržbu a dôkladné čistenie protézy hlavne po   aplikácii lepiacich krémov. 

Zubné implantáty fungujú ako vaše prirodzené zuby. Čistenie a starostlivosť je ako pri Vašich vlastných zuboch. Bez strachu alebo starostí môžete konzumovať všetky jedlá, prirodzene sa usmievať bez toho aby ste mysleli na nepríjemné situácie, ktoré sa Vám so zubnou protézou môžu stať.  Zubné implantáty prinášajú úroveň slobody a istoty, ktorú si pri vyberatelných protézach len ťažko vieme predstaviť. 

Ak sa chcete dozvedieť viac o výhodách zubných implantátov, naplánujte si dnes bezplatnú online konzultáciu bez záväzkov.


Už sa nemusíte trápiť so snímateľnou protézou. Vymeňte svoju snímateľnú protézu za fixnú. Existuje spôsob náhrady všetkých zubov, ktorý vám pomôže zabezpečiť plnohodnotný, pohodlný život bez trápnych situácií, ktoré vám môže vyberateľná protéza priniesť. Veľa pacientov si chváli fixné protézy nasadené na zubných implantátoch. Výhoda týchto náhrad nespočíva len v pohodlnosti, ale aj vo funkčnosti. Implantáty pomáhajú pri zachovaní kosti, hryzenie a žutie je pohodlnejšie a jednoduchšie. V neposlednom rade veľkou výhodou je trvácnosť implantátov. V mnohých prípadoch vydržia aj doživotne.

Implantová fixná protéza
Implantová fixná protéza

Veľa pacientov hovorí, že s fixnou protézou sa cítia oveľa mladšie. A je to pravda. Celkový výzor tváre sa zmení. Je to hlavne preto, že keď prídeme o zuby, po čase nastáva úbytok kosti. Aj naša tvár sa potom mení a prepadnuté líca nás robia staršími a neatraktívnymi. Ak sú zuby pekné a zdravé, tak sa aj viac usmievame a sme šťastnejší.

Veľa pacientov vraví, že s fixnou protézou môžu jesť jedlá, ktoré so snímateľnou protézou nemohli jesť. Jednou z našich pacientiek, ktorá sa rozhodla pre fixnú náhradu upevnenú na implantátoch, je aj p. Iveta. Rozhodla sa vymeniť svoju čiastočne snímateľnú náhradu za fixný mostík upevnený na zubných implantátoch.

Skvelý prístup celého tímu.

– Iveta

Iveta bola veľmi spokojná s prácou nášho implantologického tímu a zubných technikov, ktorí odviedli vynikajúcu prácu. Korunky sú vyrobené z vysokokvalitnej keramiky a jadro implantovej korunky je vyrobené z titánu. Zubné implantáty Ankylos používané v Implantclinic sú vyrábané z veľmi odolného kvalitného titánu. Je to kov bežne používaný v zdravotníctve. Je biokompatibilný a dlhodobo odskúšaný.

Iveta po nasadení implantovej protézy
Iveta po nasadení implantovej protézy

Implantová protéza sa upevní na 4 – 5 implantátoch na ktorých drží fixne. Aj o Vašu protézu sa musíte strať ako o vlastné zuby. Vyžaduje si to ale dôkladnejšie čistenie v ťažko dostupných miestach, aby sa predišlo nahromadeniu povlaku v okolí implantátov. Váš hygienik Vám ukáže, ako sa správne starať o Vašu zubnú náhradu a aké pomôcky používať.

Na korunke sa Vám kaz nevytvorí. Ale povlak sa môže hromadiť pod ňou. A zvyčajne vo väčšom množstve ako na prirodzených zuboch! Pri nedostatočnej ústnej hygiene sa do povlaku zamiešajú minerály zo slín a nepotrvá dlho a zmes sa premení na zubný kameň. Na zubný kameň sa prilepujú baktérie ktoré spôsobujú zápaly ďasien a hlbších štruktúr, ktoré obklopujú zub. Pod zubným kameňom sa anaeróbne baktérie rozmnožujú. V takom prípade Vám nepomôže ani kefka ani antibakteriálne ústne vody. Zubný kameň odstráni už len hygienik, alebo zubný lekár. Z našej praxe už vieme, že nesprávna hygiena má za následok vylúčenie implantátu.

Erdelyiova_Iveta_19072013_155219
Snímok pred ošetrením
Erdelyiova_Iveta_29012014_110131
Snímok po ošetrení

Page last reviewed: 04 jún 2020

234 replies on “Vymeňte svoju snímateľnú protézu za fixnú”

 • Do ry den,chcem sa informovat o cene spodnej protezy na miniimplantatoch.Nemam dole uz ani jeden zub ….dakujem

  • Dobrý deň p. Lenka,
   v prípade chýbajúcich zubov Vám vieme ponúknuť riešenie pomocou 4-6 zubných implantátov a fixného keramického zubného mostíka. Vyberatelnú protézu na klinike neponúkame.

   V prípade ak by ste mali záujem o toto fixné riešenie, môžme naplánovať vstupnú konzultáciu na pobočke v Bratislave alebo v Pieštanoch, poprpípade si zatelefonovať, a ošetrenie by sme Vám priblížili.

   Budem čakať na Vašu spätnú väzbu.

   S pozdravom,

   Natália

   admin Administrator
 • Dobrý poprosil by som cenu hornej fixacnej protézy a aj dolnej ďakujem

 • Zdravim trapy ma uz zopar rokov strata zubov paradentoza a polamane a chybajuce zuby obmedzuje ma to pri jedeni rozpravani a samozrejme esteticky katastrofa. mal by som zaujem o fixnu nahradu hornej aj spodnej celuste, miniimplantaty … obmedzuje ma to pri jedeni rozpravani a samozrejme esteticky katastrofa
  za odpoved Vam vopred Dakujem

  • Dobrý deň p. Jan,
   ďakujeme za Váš komentár.
   Verím, že Vám budeme vedieť pomôcť tak, aby ste bol spokojný s estetickou aj funkčnou stránkou chrupu.
   Prvým krokom by bolo objednať sa na vstupnú konzultáciu na pobočke v Piešťanoch alebo v Bratislave. Počas konzultácie zhotovíme snímky,na základe ktorých Vám pripravíme komplexný plán ošetrenia, s finálnou cenou za ošetrenie. Kedy by Vám vyhovoval termín konzultácie ?

   S pozdravom,

   Natália

   admin Administrator
 • Dobrý deň chcel by som sa spýtať na cenu hornej aj spodnej fixnej protézy nie implantátov.Dakujem
  A cenník

  • Dobrý deň, pani Igor,
   ďakujeme za zanechanie komentáru. Ceníme si váš záujem informácie súvisiace s fixnou hornou a spodnou protézou. E-mailom som Vám zaslala informácie o ďalšom postupe.
   Prosím, skontrolujte Vašu e-mailovú schránku.

   S prianím pekného dňa
   Andrea – Smile clinic

   Reception Bratislava Editor
 • Dobrý deň,
  chcela by som poprosiť, o cenu za vrchnú a spodnú protézu a jej fixné upevnenie, včetne ostatných nákladov.
  Je možnosť platby na splátky, aj formou pôžičky?
  Veľmi pekne ďakujem

  Bibiána
  • Dobrý deň p. Bibiána,
   ďakujeme za Váš komentár. Rada by som si s Vami zavolala, a ošetrenie aj spôsob platby vysvetlila.
   Na Váš email som Vám poslala link, ako môžeme hovor navzájom naplánovať.

   Do skorého počutia 🙂

   admin Administrator
 • Prajem pekny vecer. Mam hornu protezu „zabku“ no ani po dvoch rokov si na nu nemozem zvyknut. Stale musim mat cukrik alebo zuvacku, lebo inac ma napina. Chcel by som fixnu protezu, aby som sa uz konecne zbavil toho neprijemneho pocitu a neistoty. Prosim Vas aka by bola cena fixnej hornej protezy. Dakujem za odpoved

  Rastislav
  • Dobrý deň, pán Rastislav,
   ďakujeme, že ste nás kontaktovali ohľadom výmeny vašej „žabky“ za fixnú náhradu chrupu. Cena ošetrenia je individuálna a závisí od počtu potrebných implantátov, hrúbky a stability kosti a pod.
   Radi Vás objednáme na osobnú nezáväznú konzultáciu s implantológom, ktorý Vás vyšetrí a určí plán ošetrenia spolu s cenou ošetrenia.

   Prosím, skontrolujte Vašu e-mailovú schránku.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   admin Administrator
 • Dobrý deň.Chcel by som vedieť cenu protézy…mám snimatelnu náhradu…horna čeľusť úplne bez svojich zubov…Dolná jeden zub….mal by som záujem o fixnú protézu hornú aj dolnú…dakujem

  • Dobrý deň pán Martin,
   ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Kontaktovala som Vás emailom a rada by som si s Vami zatelefonovala, aby sme spoločne naplánovali vhodné riešenie pre Vás. Prosím, skontrolujte Vašu e-mailovú schránku.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   admin Administrator
 • Dobrý deň, poprosila by som vás o zaslanie ceny komplet vrchnej aj spodnej fixnej náhrady na implantáty. V hornej časti 4 implantáty a v spodnej časti 2 implantáty a nasadenie fixného 12 členného mostíka. V súčasnej dobe mám v hornej časti nacementovanú protézu na 6 obrúsených zuboch, kde určite bude potrebné vytrhnúť všetkých 6 zubov a v spodnej časti mám už iba 1 zub /mala som vyberateľnú protézu, ale pred týždňom boli vytrhnuté 2 zuby/. Ďakujem

  • Dobrý deň p. Olga,
   ďakujeme za Váš komentár.
   Na Váš email som Vám poslala cenník v prípade 4 zubných implantátov a 12 členného implantovaného mostíka. Toto riešenie by Vám zaručilo stabilné riešenie vrchných zubov, a tvar a farba podľa Vašich predstáv.
   Ohľadom spodných zubov, by som si s Vami rada zavolala.
   Budem sa tešiť na spoločný telefonát.
   SS pozdravom,

   Natália

   admin Administrator
 • Dobrý deň chcem sa opýtať na cenu fixnej hornej protézy

  • Dobrý deň pán Dominik,
   ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Cena fixnej protézy záleží od počtu implantátov, počtu zubov, ktoré musia byť trhané a pod. Mohli by sme si zavolať, aby som Vám postup ošetrenie vysvetlila?

   S pozdravom,
   Petra – Smile Clinic

   admin Administrator
 • dobry den chcel bi som vediet aka je cena implantovanej fixnej protezi hornej a dolnej a aky material je pouzity na samotnu protezu živica alebo keramika. kolko implantatov sa dava na hornu a dolnu celust

  • Dobrý deň, pán Radovan

   ďakujeme, že ste kontaktovali našu zubnú kliniku ohľadom zubných implantátov.
   Kontaktovali sme Vás e-mailom, aby sme Vám mohli poskytnúť viac informácií o Vašom ošetrení.

   S pozdravom,
   Smile Clinic

   Reception Bratislava Editor
  • Dobrý deň p. Radovan,
   ďakujeme za Váš komentár.
   Fixná zubná protéza na zubných implantátoch je naša špecializácia. Cena záleží od počtu potrebných implantátov. Implantuje sa obvykle od 4-6 zubných implantátov do čeľuste, na ktoré sa fixne nasadí 12 alebo 14 členný KERAMICKÝ zubný mostík. Počet implantátov záleží od stability kosti, počtu želaných zubov a pod. Ihneď po implantácii sa pacientom nasadia „dočasné zuby“ po dobu hojenia.
   Rada by som si s Vami zatelefonovala, aby som Vám postup ošetrenia aj orientačné ceny vysvetlila.
   Prosím skontrolujte si Váš email pre viac info.

   Natália

   admin Administrator
 • Dobrý deň chcel by som sa spytat na orientacnu cenu hornej aj dolnej fixnej protezy.ďakujem

  • Dobrý deň, pán Martin

   Ďakujeme, že ste kontaktovali našu zubnú kliniku ohľadom hornej a dolnej fixnej protézy. Prosím, skontrolujte Vašu e-mailovú schránku. Kontaktovali sme Vás e-mailom, aby sme Vám mohli poskytnúť viac informácií o Vašom ošetrení.
   S pozdravom,
   Smile Clinic

   Reception Bratislava Editor
  • Dobrý deň chcela by som sa informovať na o rientacnu cenu hornej aj dolnej fixnej protezy.ďakujem

   • Dobrý deň, pani Iveta

    Ďakujeme, že ste kontaktovali našu zubnú kliniku ohľadom zákroku fixnej zubnej protézy. Prosím, skontrolujte Vašu e-mailovú schránku. Kontaktovali sme Vás e-mailom, aby sme Vám mohli poskytnúť viac informácií o Vašom ošetrení.
    S pozdravom,
    Smile Clinic

    Reception Bratislava Editor
 • Dobrý deň,poprosím cenník na hornú aj dolnú fixnú protézu..ďakujem..

  • Dobrý deň, pán Peter

   Ďakujeme za Vašu správu. Kontaktovali sme Vás e-mailom, aby sme Vám mohli poskytnúť viac informácií o Vašom ošetrení.
   S pozdravom,
   Smile Clinic

   Reception Bratislava Editor
 • Mám 62 rokov a zaujíma ma fixná protéza. Môžete mi zaslať cenník hornej aj spodnej protézi vrátane všetkých poplatkov? Kde sídlite? Som z.PP.

  • Dobrý deň, pán Stano

   Váš záujem si vážime a ďakujeme, že ste sa rozhodli kontaktovať Smile Clinic ohľadom cenníka. Jedna naša klinika sa nachádza v Bratislave na Pribinovej 25, v budove Tower 115. Druhá klinika je v Piešťanoch na ulici Teplická 84.
   Aby sme vám mohli podať presnejšie informácie o cene zákrokov a o vašom pláne ošetrenia, prosím, použite odkaz nižšie na naplánovanie 5 -10 min hovoru s jedným členom z nášho tímu.

   https://smileclinic.as.me/local-quick-call

   Následne vám budem môcť poslať personalizovanú odpoveď emailom a naplánovať ďalší hovor v prípade akýchkoľvek otázok z vašej strany.

   S pozdravom,

   Andrea – Smile clinic

   admin Administrator
 • Dobrý deň chcel by som sa spýtať na cenu hornej aj spodnej fixnej protézy nie implantátov.Dakujem

  • Dobrý deň, pán Roman,
   ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Aby som vám mohol povedať presnejšie informácie o cene a vašom pláne ošetrenia, prosím použite odkaz nižšie na naplánovanie 5-10 min hovoru so mnou alebo niekoho z nášho tímu ak by som nebol dostupný.
   https://smileclinic.as.me/local-quick-call

   S pozdravom
   Smile Clinic

   admin Administrator
   • Dobry den potrebujem hornu aj dolnu protezu a dolnu na mini implaty kolko by to cele osetrenie stalo dakujem.Som z Trencina

    • Dobrý deň, pani Ľubica

     Ďakujeme, že ste kontaktovali našu zubnú kliniku ohľadom zubných implantátov. Prosím, skontrolujte Vašu e-mailovú schránku. Kontaktovali sme Vás e-mailom, aby sme Vám mohli poskytnúť viac informácií o Vašom ošetrení.
     S pozdravom,
     Smile Clinic

     Reception Bratislava Editor
 • Dobrý deň, prosím o zaslanie cenníka na mail. Ďakujem

  Jakub Halenár
  • Dobrý deň, pán Jakub,

   samozrejme, cenník sme Vám zaslali e-mailom.

   S pozdravom
   Implant Clinic

   admin Administrator
   • Dobry den.mohli by ste mi prosim napisat,aka by bola cena za implantovu fixnu protezu?

    Ivana Beniacova
    • Dobrý deň, pani Ivana,

     ďakujeme, že ste sa na nás obrátili ohľadom protézy na implantátoch.
     Kontaktovali sme Vás e-mailom.

     Prajeme pekný deň
     Petra – Implant Clinic

     admin Administrator
 • Dobrý deň, chcela by som sa spýtať na cenu fixnej náhrady pre vrchnú časť.
  Momentálne na Antolskej mi včera robili na dolnú čeľusť miniimplantanty, ale na vrchnú sa nedajú dať, nakoľko kosť nemá požadovaných 10 mil, len 7, ale je dosť široká. Zatiaľ mám snímateľnú protézu. Poprosím info, či sa to dá kombinovať a koľko by to stálo.
  S pozdravom
  Anna

  Anna Havránková
  • Dobrý deň, pani Anna,

   ďakujeme za zanechanie komentáru.
   Kontaktovali sme Vás e-mailom.

   S pozdravom
   Implant Clinic

   admin Administrator
 • Dobrý deň. Mala by som záujem o implantáty do celkovej zubnej náhrady hornej. Môžem poprosiť o cenník, príp dá sa dohodnúť aj na splátky? Ak áno, na akom časovom harmonograme sa dá u vás dohodnúť splácanie? Ďakujem. Za odpoveď.

  Dagmar Chromá
  • Dobrý deň, pani Dagmar,
   ďakujeme za zanechanie komentáru. Kontaktovali sme Vás e-mailom.

   S pozdravom
   Implant Clinic

   admin Administrator
   • Dobrý deň prajem chcel by som sa spytat potreboval by som komplet horný chrup fixnej protezy. a či sa to dá spraviť v Ke a na koľko by ma to zhruba vyšlo ďakujem.

    • Dobrý deň, pán Miloš,
     ďakujeme, že ste nás konktatovali. Viac informácií o našich klinikách a cenách za hornú fixnú protézu sme Vám zaslali e-mailom.
     Prosím, skontrolujte Vašu e-mailovú schránku.

     S pozdravom
     Petra – Smile Clinic

     admin Administrator
 • Dobrý večer prajem.Mam hornú zubnú náhradu.Som 31ricna žena a dosť mi to uberá na psychike,keďže stále musím dávať pozor či mi nespadne…. Veľmi by som chcela Max fixnú náhradu a žiť bez obáv,nakoľko mám dve malé deti a imbsa treba stále venovať a vysvetľovať.Da sa to robiť aj tu v Košiciach?A koľko by ma to celé stálo.Dakujem vopred

  • Dobrý deň

   Ďakujeme vám za komentár. Na našej klinike robíme fixné mostíky na zubných implantátoch. Cenník Som vám zaslal na mail. Pobočky máme v Piešťanoch a v Bratislave.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   admin Administrator
   • Dobry den.
    Mohli by ste mi zaslat cennik na hornu protézu. Ďakujem

    Daniela Mravcova
    • Dobrý deň, pani Daniela,

     ďakujeme, že ste nás kontaktovali ohľadom hornej protézy. Odpovedali sme Vám e-mailom.

     S pozdravom
     Petra – Smile Clinic

     admin Administrator
 • Dobrý deň, je možná fixná náhrada pri paradentóze???

  • Dobrý deň, pani Anabela,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Odporúčam osobnú konzultáciu s lekárom, ktorý sa bližšie vyjadrí, či je možná implantácia.
   V prípade záujmu Vás radi objednáme, kontaktujte nás!

   S priateľským pozdravom
   Petra – Implant clinic

   admin Administrator
 • Dobrý deň, zaujala ma práca Vášho stomatologického tímu.
  Chcela by som vás poprosiť o orientačný cenník pre fixnú protézu na obe čeľuste, vrátane potrebných vyšetrení a príp. augementáciu kostí.
  Ďakujem.

  • Dobrý deň, pani Marika,

   sme radi, že sa Vám práca nášho tímu páči.
   Viac informácií o komplexnej rekonštrukcii chrupu vrátane ceny ošetrenia som Vám pred malou chvíľou zaslala na uvedený e-mail.
   V prípade otázok sme Vám k dispozícii, neváhajte nás kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Implant Clinic

   admin Administrator
   • Dobry den mam velky problem budem potrebovat zubnu protezu ale chcela by som fixnu kolko by som platila na hornej celusti mam teraz len korunky a to len na prednych zuboch a vzadu uz nemam ziadne zuby som z toho velmi nestatna pocula som o zubnych protezach s miniimplatatmi prosim vas kolko by ma stala taka proteza ?

    Katarina
    • Dobrý deň, pani Katarína

     Ďakujeme, že ste sa rozhodli kontaktovať Smile Clinic ohľadom fixných zubných protéz. Kontaktovali sme Vás prostredníctvom e-mailu.

     Prajeme príjemný deň
     Andrea – Smile clinic

     Reception Bratislava Editor
 • dobry den, chcel by som vediet kolko stoji fixna dolna poroteza, dakujem

  Frantisek
  • Dobrý deň, pán František,

   sme radi, že ste sa na nás obrátili.
   Cenu protézy fixne uchytenej na zubných implantátoch sme Vám zaslali na uvedený e-mail.
   V prípade otázok sa na nás neváhajte obrátiť.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   admin Administrator
 • Pekny vecer zelam. Chcela by som poprosit o cennik, nakolko ma caka o par tyzdnov vyberatelna vrchna protezka a premyslam nad fixprotezou. Dakujem Svetlana

  Svetlana
  • Dobrý deň, pani Svetlana,

   sme radi, že ste nás kontaktovali.
   Viac informácií o fixnej zubnej náhrade sme Vám zaslali e-mailom.
   V prípade akýchkoľvek otázok sme Vám k dispozícii.

   S pozdravom
   Petra – Implant Clinic

   admin Administrator
 • Dobrý deň, chcela by som vymeniť dolnú a hornú protézu za fixnu. Môžete mi poslať cenník. Ďakujem.

  Ľubica Masarykova
  • Dobrý deň, pani Ľubica,

   sme radi, že ste sa obrátili na našu zubnú kliniku.
   Cenník komplexnej rekonštrukcie chrupu sme Vám zaslali e-mailom.
   V prípade otázok sme Vám k dispozícii.

   S pozdravom
   Petra – Implant Clinic

   admin Administrator
 • Dobry den chcel by som vas poprosit na kolko by vysiel horny aj dolny fixny mostik?dakujem

  • Dobrý deň, Ján

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Cenu rekonštrukcie chrupu som Vám pred malou chvíľou zaslala na Váš e-mail.
   V prípade otázok ohľadom ošetrenia alebo našej kliniky som Vám k dispozícii.

   V mene celého tímu prajem pekný deň
   Petra – Implant Clinic

   admin Administrator
 • Dobrý deň,
  chcela by som sa opýtať na cenu fixnej dolnej protézy. Zaujímal by ma aj čas, aký je na zavedenie implantátov potrebný, ako sa to bude hojiť a koľko asi celý proces trvá.
  Ďakujem.

  Margaréta Čičmanová
  • Dobrý deň, pani Magdaléna,

   sme radi, že ste sa na nás obrátili. Viac informácií o All on 4 ošetrení vrátane ceny som Vám pred malou chvíľou zaslala na uvedený e-mail.
   V prípade otázok alebo záujmu o termín konzultácie nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra

   admin Administrator
 • Pekny den.Zaujala ma Vasa praca.Chcel by som vediet,kolko by stala fixna proteza vrchna.Dakujem za odpoved

  • Dobrý deň, pán Ondrej,

   sme radi, že sa Vám práca nášho stomatologického tímu páči.
   Cenník komplexnej rekonštrukcie celého zubného oblúka sme Vám zaslali e-mailom.
   V prípade otázok sa na nás neváhajte obrátiť.

   S pozdravom
   Petra – Implant Clinic

   admin Administrator
 • Dobrý deň, ja mám tiež hornú aj spodnú snímateľnú protézu a chcel by som fixnú mohol by som poprosiť o cenu. Ďakujem, pekný deň.

  • Dobrý deň, pán Ľubomír,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Odpovedali sme Vám e-mailom.

   S pozdravom
   Petra – Implant Clinic

   admin Administrator
 • Dobrý deň ja som prišla o zuby nedávno , robili mi hornu protézu čo je veľká a vadí mi to podnebie čo by sa dalo robiť v mojom stave a keby som chcela len hornú čo by ma to vyšlo. Dakujem

  • Dobrý deň, pani Aneta,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Cenník výmeny celého zubného oblúka pomocou ošetrenia All on four sme Vám zaslali na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín konzultácie s chirurgom nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Implant clinic

   admin Administrator
 • Dobrý večer môžte mi poslať cenník na upevnenie hornej a dolnej protézy protézu mám novú hornú aj dolnú robia to aj v Košiciach? ďakujem.

  • Dobrý deň Ľudmila

   ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.
   Na našej klinike robíme náhrady chrupu pomocou zubných implantátov a fixných mostíkov.
   V minulosti sme vám na mail už zasielali cenník.

   Ak by ste mali záujem o termín na našej klinike radi vás objednáme

   S pozdravom Implanclinic

   admin Administrator
 • Prajem dobrý deň, mám 41 rokov a miesto horných zubov mám už vyše roka nasadenú snímateľnu zubnú protézu. Keď, že už dlho uvažujem o zubných implantátoch a zafixovaných zuboch veľmi by ma zaujímala cena celého horného oblúka.
  Ďakujem

  • Dobrý deň, pani Iveta,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Cenník výmeny celého zubného oblúka pomocou zubných implantátov, na ktorých je nasadený fixný keramický mostík sme Vám zaslali na uvedený e-mail.
   Ak by ste mali akékoľvek otázky ohľadom ošetrenia alebo našej kliniky, neváhajte nás kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Implant Clinic

   admin Administrator
 • Dobry deň.
  prosím vás, mohli by ste mi poslať cenu spodnej fixnej náhrady

  • Dobrý deň, pani Martina,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Cenu náhrady celého spodného zubného oblúka sme Vám zaslali na uvedený e-mail.
   Ak by ste mali akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Implant Clinic

   admin Administrator
 • Dobry den
  Mam hornu protezu a chcel by som fix protezu.
  Prosim vas keby ste mi poslali cenu kolko by to stalo
  Dakujem

  • Dobrý deň, pán Miro,

   ďakujeme za Váš komentár. Cenník výmeny celého zubného oblúka sme Vám zaslali e-mailom.
   Ak by ste mali nejaké otázky, neváhajte sa na nás obrátiť.

   S pozdravom
   Petra – Implant clinic

   admin Administrator
 • Dobry den,
  Chcel by som komplet aj hornu aj dolnu fix protezu viete mi poslat nejaky cennik kolko by to asi stalo
  dakujem pekny den

  • Dobrý deň, pán Marek,

   ďakujeme za zanechanie komentáru. Cenník All on 4 procedúry, teda výmeny celého zubného oblúka pomocou 4 implantátov, na ktoré sa nasádza fixný dvanásťčlenný mostík sme Vám zaslali na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o konzultáciu nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Implant clinic

   admin Administrator
 • Dobrý den poprosil by som zaslanie kompletného cenniku služieb a adresu v BA

  Ďakujem

  Radoslav
  • Dobrý deň,

   ďakujeme za Váš komentár. Kontaktovali sme Vás e-mailom.

   S pozdravom
   Implnat Clinic

   admin Administrator
 • Dobrý deň, mám panicky strach zo zubárov od detstva vďaka školskej zubárke. Zuby mam žiaľ v dezolátnom stave. Mam male dieťa a dosť pociťujem svoj hendikep nakoľko sa hambim. Prosím Vás o zaslanie cenníka v prípade odstránenia všetkých zubov, pripadne ci je mozne v narkóze a vyhotovenie a nasadenie novej fixnej protézy aby sa mi vrátil vytúžený úsmev. Ďakujem

  Katarína
  • Dobrý deň,

   ďakujeme za Váš komentár. Kontaktovali sme Vás e-mailom.

   S pozdravom
   Implnat Clinic

   admin Administrator
 • Dobrý deň. Potrebujem informácie o fixnom upevnení vyberatelnej hornej protézy. Poprosim cenník a info čo všetko je potrebné absolvovať pri fixacii. Ďakujem

  • Dobrý deň,

   ďakujeme za Váš komentár. Kontaktovali sme Vás e-mailom.

   S pozdravom
   Implnat Clinic

   admin Administrator
 • Dobry den prajem .poprosila by som o informacie ohladom hornej fixnej protezky .mam este svojich 6 zobov + tri korene .premyslam ze is dam vytrhat a mala by som zaujem o fixnu protezu.mohli by ste mi zaslat informacie ,aky by bol postup ,ako by to vyzeralo aj casovo aj financne ,ci by som musela byt bez zubov nejaky cas …. a kde vsade mate ambulanciu .dakujem velmi pekne ,zelam vsetko dobre 🙂 S pozdravom Monika

  • Dobrý deň Monika

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.

   Počas doby hojenia sa pacientovi na zubné implantáty nasadí dočasný mostík. Priebeh a cenu ošetrenia som vám zaslala do mailu. Pobočky máme v Bratislave alebo v Piešťanoch

   S pozdravom Smile Clinic

   admin Administrator
 • Dobry den,
  zaujimala by ma celkova cena kompletnej fixnej protezy na miniinplantatoch.
  Dakujem

  • Dobrý deň p. Marcel

   ďakujeme za Váš komentár.

   Cenník som Vám poslala na email.

   S pozdravom Implant Clinic

   admin Administrator
 • Dobrý deň!
  Chcela by som vás poprosiť o orientačný cenník pre fixnú protézu na obe čeľuste.
  ĎAKUJEM.

  • Dobrý deň p. Katarína,
   cenovú ponuku a plán ošetrenia som Vám poslala emailom.

   Natalia Administrator
 • Dobrý deň. Poprosím o cenu vrchnej aj spodnej
  fixnej náhrady na imlantáty.Ďakujem.

  Kveta Piskláková
  • Dobrý deň p. Kveta,
   ďakujeme za Váš komentár.
   Cenník som Vám poslala na email.

   Natalia Administrator
 • Dobrý deň chcela som sa vas opytať na vrchnú fixnú protézu celkovú cenu koľko by to stálo.Mám 41 rokov a celiakiu. Chodila som do Košíc kde som mala ísť na operáciu plytkého vestibulu no čakám už 2 roky a nič.Táto voľba by sa my páčila.Nemôžem byť daľej bez zubov ,vyhýbam sa spoločnosti.Ďakujem za odpoveď

  Ľudmila Koreňová
  • Dobrý deň Ľudmila

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu a postup ošetrenia sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator
 • Dobrý deň prajem.
  Chcela by som sa spýtať, koľko by stálo zhotovenie spodnej fixnej zubnej protézy a za aký čas by to bolo hotové.Taktiež by sa chcem informovať ,či je nejaká čakacia doba.
  Ďakujem
  S pozdravom
  Iveta

  Iveta Čopáková
 • Poprosím o cenu komplet vrchnej aj spodnej fixnej náhrady na implantáty.

 • dobry den navstevujem zubarku po 10 rokoch niekomu fo oze byt smiesne ale ja patrim medzi tych co sa zubarov boja od 1.tr.na zš.inak keby tayo zubarka nebola moja spoluziacka nikdy asi nikM nejdem mam od mala problem so zubami a v puberte som chcela byt frajedkou dala som si pirsing no a ten mi uz kompletne rozbil uplne vsetky zuby hanbim sa mam 4 r syna a chcem pracu ale takto ma nevezmu a aj sa hanbim oftvorit niekde usta napd v skolke rada by som vedelaka cakacia doba je u vas,samozrejme cenu hornej aj spodnej a to mam este aj spadnutu sanku prosim vas ak ate cas poslite i vsetky dostupe infodmacie,pretoze kamaratku zubarku ked som prosila aby mi bsstko vytrhla a urobila klasicke nahrady tak zacala vymyslat ja viem ze ako s kamaratkou fo mysli dobre, ale aj fo m na prve trhanie objednala na 16.5. 2018.budem vam moc vdacna ak by ste i poslali vsetko co mozte postup,ceny za jednotlive ukony a aj vyslednu sumu za spodne aj vrchne nahrady s implantatmi a ci musim mat nejake specialns lekarsk vysetrenie.velmi vam dakujem a budem cakat na odpoved,a zabudla som a 35rokov,este raz dakujem,byvam v Topoľčanoch

  • Dobrý deň Lea,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu a postup ošetrenia sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator
 • Dobrý deň.
  Prosím Vás koľko stojí horná fixná protéza?
  Ďakujem.. Ľubomír

  • Dobrý deň Ľubomír

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu a postup ošetrenia sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator
 • Dobry deň poprosím vás o cenník hornej aj dolnej fixacnej protezy

  • Dobrý deň Igor,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu a postup ošetrenia sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator
 • Dobrý deň, chcem sa opýtať ako približne dlho trvá založenie implantátov ich zahojenie, vyrobenie protézy a samozrejme by som požiadal aj o cenník. Je aj nejaká čakacia lehota? Hradí niečo aj poisťovňa?
  Ďakujem za odpoveď

  Jozef Zákalický
  • Dobrý deň Maty,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu a postup ošetrenia sme vám zaslali na váš e-mail

   Naša klinika nespolupracuje s poisťovňami.

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator
 • Dobrý deň, chcela by som sa informovať na cenu dolnej fixnej protézyj kompletne aj s potrebnými vyšetreniami a dobou trvania liečby.

  • Dobrý deň,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator
 • Dobrý deň,chcela by som vedieť cenník na spodnú fixnú protézu-zatiaľ vyberateľnú.

  Marta Sedliaková
  • Dobrý deň Marta,

   ďakujeme za komentár.

   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Natalia Madunicka
 • Dobrý deň,

  Zaujala ma Vaša práca.
  Chcel by som sa informovať na cenu fixnej protézy, spodnej aj vrchnej kompletne aj s potrebnými vyšetreniami a dobou trvania liečby.

  Ďakujem za odpoveď,

  • Dobrý deň p. Marián,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   Natalia Madunicka
 • Dobrý deň rada by som sa spýtala na cenu fixnej protézy. Na hornej celusti mi ostali dva zuby a dole 4. Rada by som vedela aký čas trvá osadenie protézy ďakujem

  • Dobrý deň p. Denisa

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator
 • Dobry den.Potrebovala by som fixnu protezu na hornu sanku,ale obavam sa ze pod terajsim nostikom mam uz zle zuby a budu musiet ist von.zaujima ma cena,kolko by to asi stalo aspon priblizne.Mam 63 r.a dobry zdr.stav.Velmi pekne dakujem za odpoved

  • Dobrý deň p. Valéria

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator
 • Zdravym mam 33r a mam vyberatelnu protezu a dost mi to vadi pri jedeni aj ked si dam fixacni krem a aj to cistenie toho fixacneho kremu z dasien…chcel by som vediet komplet cenu za celu hornu fixacnu protezu a spodne mam este svojich 6 prednych zubou takze tam neviem ako sa to berie ci ciastocnu…?ale proste chcem taku protezu co mozem jest vsetko bez problemov…ani tu peotezu co mam tak nenosim vadi mi to pri jedeny.dakujem

  Marian Kuchta
 • Zdravím Vás, chcel by som sa informovať na cenu hornej fixnej protézy

  • Dobrý deň p. Stanislav

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator
 • Dobrý deň, mám 72 rokov, snimateľnú hornú i dolnú náhradu, tak vôbec nedrži a mala by som záujem o cenu na fixné dolné i horné náhrady ďakujem

  Anna Kotúčová
  • Dobrý deň p. Anna

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator
 • Dobrý deň… poprosila by som cenník na fixné zubné náhrady horné aj dolné Ďakujem 🙂

  • Dobrý deň p. Soňa

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator
 • Dobrý deň tie z ma to zaujalo a rad by som vedel a cenu oboch ..Hornej aj dolnej náhrady .Dakhem
  Ďakujem

  • Dobrý deň p. Lilien

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator
 • Poprosim cennik, nakolko ho neviem nikde na stranke najst. Dakujem.

  • Dobrý deň p. Boris

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator
 • Dobry den.poprosila by som vas o cenu za fixne zubne nahrady,horne aj dolne.
  S pozdravom Janka

  • Dobrý deň p. Janka

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator
 • chcel by som vediet kolko stoji fixna horna poroteza, dakujem

  František
  • Dobrý deň p. František

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator
 • Dobrý deň aká je cena za fzubny mostik a fixnu náhradu ? Ďakujem

  • Dobrý deň p. Maca

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator
 • Dobrý deň chcela by som sa opýtať koľko by stála horná aj dolná fixná protéza

  • Dobrý deň p. Mirka,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator
  • Dobrý deň
   chcela by som sa spýtať na cenu fixnej protézy hornej a dolnej celkovej alebo v prípade 5 svojich zubov v spodnej čeľusti, z ktorých dva sú už umrtvené a kanáliky vyplnené. Nie je v takomto prípade lepšie vytrhnúť ich?
   Ďakujem za odpoveď.

   Jana Ď.
   • Dobrý deň,

    Ďakujeme vám za váš kometár. Popis ošetrenia a cenu sme vám zaslali na mail. V prípade ak by ste mali záujem o konzultáciu radi vás objednáme

    S pozdravom Implant clinic

    admin Administrator
 • Dobry Den
  Mohla by som poprosit o cenu fixnej zubnej nahrady s miniimplatatmi?
  Dakujem S pozdravom Lenka

  • Dobrý deň p. Lenka

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail. Na našej klinike nepoužívame mini implantáty ale klasické zubné implantáty

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator
 • Dobry Den
  Mohla by som sa Vas opytat kolko by stala vrchna fixna zubna proteza plus odstranenie niekolko korenov?
  Dakujem S pozdravom Lenka

  • Dobrý deň p. Lenka,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu za rekonštrukciu chrupu sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator
 • Mam vykldaciu protezu dolnu aj hornu, Prosim o informaciu kolko by stali fiksacie obydvoch protez? Daju sa robiť zasahy do dasien, ked bola paradentoza:?Mam 70 rokov.Som onkologicka pacientka.

  Anna Mičeková
 • Mám vykladacie protezy vrchnu aj spodnu, aka by bola cena fixacie hornej aj dolnej protezy? Mam 70 rokov a mala som paradentozu, môže sa vrtať do takych dasien? Dakujem.

  Anna Mičeková
  • Dobrý deň p. Mičeková,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu za rekonštrukciu chrupu sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator
 • Dobrý večer ,

  chcel by som sa spýtať , kolko by komplet stála /mimo ceny za vytrhanie pôvodných zubov/ fixná protéza , horná + spodná , z kvalitnejších materiálov s impl. nasadením .
  Mám 42 rokov , so zubami cely život problémy.

  Ďakujem za info

  Roland Bajtek
  • Dobrý deň Roland,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu za rekonštrukciu chrupu sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator
 • Dobrý deň.Mám 69rokov ,mám vrchnú protézu snímatelnú ktorú si musím podlepovať aby mi nepadala/mám stoho nervy/ a spodná protéza snímatelná taká malá,lebo mám svojich 8zubovTieto protézy mám4mesiace..Prosím Vás o cenu vrchnej fixnej protézy.a bližie informácie.Ďakujem.

  Marián Šindler
  • Dobrý deň Šindler,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenu za rekonštrukciu chrupu sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator
 • Dobrý deň mám 42 hornú protézu snimatelnu a potrebujem správy aj dolnú chcem sa informovať na cenník a bližšie info ďakujem

  Peter Vengrin
  • Dobrý deň Peter,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Na našej klinike nerobíme vyberacie protézy.

   Ak by ste mali záujem kontaktujte nás.

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator
 • Dory vecer ,chcela by som vediet kolko by stala horna fixna proteza lebo snimatelna mi prekaza a tak ju nepouzivam.

 • Dobrý deň.Aka je cenová relácia hornej aj dolnej fixnej protezi.Prosim o zaslanie cenníka na uvedený email.
  Ďakujem.

 • Dobry den.Mam zaujem o fixsnu protezu na vrchnu aj spodnu .prosim o zaslanie cennika a adresu Dakujem

  • Dobrý deň Magda,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

   Ak by ste mali záujem kontaktujte nás.

   S pozdravom Implant Clinic tím

   admin Administrator
  • Dobrý deň.Aka je cenová relácia hornej aj dolnej fixnej protezi.Prosim o zaslanie cenníka na uvedený email.
   Ďakujem.

   • Dobrý deň Katka

    Ďakujeme vám za váš komentár.

    Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

    Ak by ste mali záujem kontaktujte nás.

    S pozdravom Implantclinic tím

    admin Administrator
 • Prajem pekný deň.
  Prosím o zaslanie cenníka.

  Kveta Kaducová
  • Dobrý deň Kveta,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

   Ak by ste mali záujem kontaktujte nás.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   admin Administrator
 • Dobry den.Mozem vas poprosit o cennik hornej aj dolnej fixnej protezy?Dakujem.S pozdravom Iveta

  • Dobrý deň Iveta,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

   Ak by ste mali záujem kontaktujte nás.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   admin Administrator
 • Dobry vecer prajem, prosim Vas viete mi poslat cennik fixnej protezy hornej aj spodnej s mini implantatmi? Dakujem. S pozdravom Pavol

  • Dobrý deň Pavol,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Na našej klinike nepoužívame mini implantáty.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   S pozdravom Implantclinic

   admin Administrator
 • Dobry den.Mam čiastočne snimatelnu vrchnu protézu.5 hornych zubov este svojich ale nemam pocit že su ok.nakoľko už boli viac krát opravovane.Chcem sa spýtať keby som chcela vrchne zuby na miniimplantatoch môžte mi zaslat cenu za komplet vrchnych zubov aj s cenou za prácu.Dakujem pekne.

  • Dobrý deň Iveta

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

   Ak by ste mali záujem kontaktujte nás.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   admin Administrator
 • DOBRY DEN .NAKOLKO SOM SI PRECITAL ZE SA TU STALE JEDNA O FIXNU PROTEZU -VRCHNU-SPODNU MAM ZAUJEM .NAKOLKO SOM UZ DO NIEKOLKYCH PROTIEZ INVESTOVAL NIEKOLKO TISIC EUR STALE SOM NA TOM ISTOM PROTEZA NA VYBERANIE .MAM VAZNY ZAUJEM O VRCHNU PROTEZU-SPODNU ALE-UZ NIE ZE BUDEM POUZIVAT FIXSACNY KREM NA UCHYTENIE PROTEZY .VOPRED DAKUJEM ZA ODPOVED.MICHAL

  MICHAL MATASOVSKY
  • Dobrý deň Michal,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Kontaktovali sme vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator
 • Dobrý deň, mohla by som Vás poprosiť o zaslanie cenníka? Ďakujem.

  Veronika
  • Dobrý deň Veronika,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Kontaktovali sme vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator
 • Dobrý deň!.Mám zaujem o fixnú protézu vrchnú aj spidnú.Pkprosím cenník a adresu.Ďakujem

  • Dobrý deň Anna,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Kontaktovali sme vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator
 • Dobry den.poprosila by som vas o cenu za fixne zubne nahrady,horne aj dolne.

  Dakujem

  Eva Kentosova
  • Dobrý deň Eva,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   V prípade záujmu o konzultáciu nás kontaktujte.

   S pozdravom Implantclinic

   admin Administrator
 • Dobrý deň,poprosím cenník na celú hornú fixnú protézu.
  Vďaka.

  • Dobrý deň Denisa,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.

   cenník sme vám zaslali na mail.

   Odporúčame osobnú konzultáciu na klinike na vypracovanie plánu ošetrenia.

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator
 • Dobrý deň. Mala by som záujem o vaše služby. Nakoľko mám iba 3 zuby na spodnej čeľusti- inak celú protezu a moja horná čeľusť sa čoraz viac deformuje,mala by som záujem o najvhodnejšie riešenie. Keďže sa do problematiky nevyznám,rada by som si nechala poradiť. Keďže obe čeľuste sú finančne určite náročné,je možný i splátkový kalendár? Za vašu odpoveď vopred ďakujem

  Erika Šadláková
  • Dobrý deň Erika,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.

   Cenník a odpoveď sme vám zaslali na váš e-mail.

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator
 • Poprosila by som vás o cenník. Ďakujem.

  • Dobrý deň Maja,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.

   Cenník a odpoveď sme vám zaslali na váš e-mail.

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator
 • Prosim vas o cennik vsetkych ukonov a implantatov

  • Dobrý deň Andy,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.

   Cenník a odpoveď sme vám zaslali na váš e-mail.

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator
 • Dobrý deň,

  poprosím cenník za hornú fixnú protézu.

  Ďakujem pekný deň

  • Dobrý deň Mária,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.

   Cenník a odpoveď sme vám zaslali na váš e-mail.

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator
  • Dobry den,poprosila by som o zaslanie cennnika celkovych nakladov na fixnu protezu .Dakujem

   • Dobrý deň, pani Tatiana,

    ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Cenník komplexnej rekonštrukcie chrupu sme Vám zaslali e-mailom.

    S pozdravom
    Implant Clinic

    admin Administrator
 • Dobrý deň. Mam 33 rokov
  Zuby už žiadne práve mi zubárka vytrháva posledné korene.
  Chcela by som sa spýtať , koľko by ma stála
  fixná protéza .
  Ďakujem

  • Dobrý deň Lenka,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.

   Cenník a odpoveď sme vám zaslali na váš e-mail.

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator
 • Zdravim Vas, pekna praca, rad by som Vas aj ja poprosil o cennik. Dakujem Vam!

  • Dobrý deň Roman,

   ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator
 • Pekny den.Zaujala ma Vasa praca.Chcela by som vediet,kolko by stala fixna proteza spodna aj vrchna.Dakujem za odpoved

  • Dobrý deň Katka,

   ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator
   • Dobry den. Moje zuby uz odchadzaju. Kolko stoji komplet spodna aj vr hna proteza?

    • Dobrý deň Zdenko,

     Ďakujeme vám za váš komentár.

     Cenu a postup ošetrenia sme vám zaslali na váš e-mail

     S pozdravom Implantclinic tím

     admin Administrator
  • Dobrý deň, prosím Vás koľko stojí vrchná a spodná protéza,? mALA BY SOM ZáUJEM bRATISLAVA

   Bačová Marta
   • Dobrý deň p. Marta

    Ďakujeme vám za váš komentár.

    Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

    S pozdravom Implantclinic tím

    admin Administrator
    • Zdravym chcel by som sa ties opytat kolko stoji komplet aj horna aj spodna celust s stimi miniimplatatmi kde tu fixnu protezu uchitite.mam protezu snimatelnu na hornej celusti kompletnu a na spodnej mam svojich len 6 prednich zubov. a vadi mi to pri jedeny ze sa hybe… tak ju ani nenosim.dakujem

     • Dobrý deň p. Majky

      Ďakujeme vám za váš komentár.

      Cenu za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail

      S pozdravom Implantclinic tím

      admin Administrator
   • Dobri ja bi som sa kcel informovat kolko by stála horná fixná protéza s miniimpl.

    • Dobrý deň, pán Roman,

     ďakujeme, že ste sa na nás obrátili. S miniimplantátmi na našej klinike nepracujeme. E-mailom som Vám zaslala viac informácií o komplexnej rekonštrukcii chrupu pomocou implantátov a fixného keramického mostíka.
     V prípade otázok sme vám k dispozícii.

     S pozdravom
     Implant Clinic

     admin Administrator
 • kolko by stála horná fixná protéza s miniimpl.

  Magulova Milada§é
  • Dobrý deň,

   ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   Na našej klinike nepoužívame miniimplantáty.

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator
  • Chcem sa opýtať na koľko má výjde vrchná a spodná fixna protéza.

   Vladimír
   • Dobrý deň p. Vladimír

    ďakujeme za Váš komentár.

    Cenník som Vám poslala na email.

    S pozdravom Implant Clinic

    admin Administrator
    • Dobrý deň, chcem sa spýtať koľko ma výjde spodná aj horná fixná protéza?

     • Dobrý deň, Janet,

      sme radi, že ste nás kontaktovali.
      Cenník komplexnej rekonštrukcie chrupu sme Vám zaslali e-mailom. V prípade záujmu o ošetrenie je potrebná osobná konzultácia s lekárom, ktorý pre Vás pripraví plán ošetrenia spolu s konečnou cenou ošetrenia. Pre rezerváciu termínu nás neváhajte kontaktovať.

      S pozdravom
      Petra – Implant Clinic

      admin Administrator
    • Dobry den kolko by stala fixna proteza s mini implantatmi na vrch aj spodok?

     • Dobrý deň, pán Michal,

      ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Žiaľ, na našej klinike miniimplantáty nepoužíme. E-mailom som Vám zaslala viac informácií o komplexnej rekonštrukcii chrupu pomocou implantátov. V prípade otázok som Vám k dispozícii.

      S pozdravom
      Petra – Implant Clinic

      admin Administrator
   • Poprosím vas o cenník na pevnú protezu. Dakujem
    michalovaviera65@gmail.com

    Viera Michalová
    • Dobrý deň, pani Viera,

     ďakujeme za zanechanie komentáru, kontaktovali sme Vás e-mailom.

     S pozdravom
     Implant Clinic

     admin Administrator
 • Rada by som to podnikla
  Prosila by som bližšie informácie /adresu, ordinačne hodiny, cenové relacie, objednávky….. /

  • Dobrý deň p. Dana,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   Mali by ste záujem o termín v Bratislave alebo v Piešťanoch?

   S pozdravom Implantclinic tím

   admin Administrator
   • MAM ZUBNU NAHRADU SPOD.AJ VRCH.ASI 8 ROKOV.TREBA VYMENIT CELU NAHRADU?ALEBO?…….KOLKO BY STALA NOVA AJ S UPEVNENIM? DAKUJEM ZA ODPOVED.

    KLčO MIRO
    • Dobrý deň p. Miro

     ďakujeme za Váš komentár.

     Cenník som Vám poslala na email.

     S pozdravom Implant Clinic

     admin Administrator
     • MAM ZUBNU NAHRADU SPODNU ASI 6 ROKOV.TREBA VYMENIT CELU NAHRADU?ALEBO?…….KOLKO BY STALA NOVA AJ S UPEVNENIM? DAKUJEM ZA ODPOVED.

     • Dobrý deň, pán Maťo.

      Sme radi, že ste nás kontaktovali. Viac informácií o fixnej náhrady celého zubného oblúka sme Vám zaslali na vašu e-mailovú adresu.
      V prípade záujmu Vás radi objednáme na osobnú konzultáciu s lekárom.

      S pozdravom
      Petra – Smile Clinic

      admin Administrator
   • Pekny den, mozem poprosit o cenovu relaciu ? Dakujem

    • Dobrý deň, pán Peter,
     samozrejme, približnú cenu ošetrenia pomocou implantátov sme Vám zaslali e-mailom. Pre vypracovanie presnej cenovej kalkulácie je potrebná osobná konzultácia s chirurgom. Radi Vás objednáme.

     S pozdravom
     Petra – Implant Clinic

     admin Administrator
  • To by aj mňa zaujímalo

   • Dobrý deň, prosím o informácie, tento týždeň mi vytrhli zuby, hornú 4 a 5, v ako časovom odstupe by sa mohli urobiť inplantáty, koľko a akých vyšetrení by som potrebovala absolvovať , koľko by to stálo v Bratislave
    Vopred ďakujem za infomácie s pozdravom Pobočeková

    Zuzana pobočeková
    • Dobrý deň, pani Zuzana,

     ďakujeme za zanechanie komentáru.
     Kontaktovali sme Vás e-mailom.

     S pozdravom
     Implant Clinic

     admin Administrator
  • Dobrý deň
   Chcela by som sa informovať na orientačnú cenu fixnej protézy spodnej a vrchnej časti
   Vopred ďakujem za odpoveď
   S pozdravom
   Zábrodská

   Monika Zábrodská
   • Dobrý deň p. Záborská,
    na Váš email som Vám poslala cenu fixného mostíka na zubných implantátoch.

    Natalia Administrator
   • Dobrý deň, chcela by som sa spýtať na cenu fixnej nahrady pre vr chnu časť, ďakujem

    • Dobrý deň, pani Eva,

     sme radi, že ste nás kontaktovali.
     Cenník komplexnej rekonštrukcie chrupu sme Vám zaslali e-mailom. V prípade záujmu o ošetrenie je potrebná osobná konzultácia s lekárom, ktorý pre Vás pripraví plán ošetrenia spolu s konečnou cenou ošetrenia. Pre rezerváciu termínu nás neváhajte kontaktovať.

     S pozdravom
     Petra – Implant Clinic

     admin Administrator
     • Dobry den. Minuly tyzden mi vytrhli horne zuby. V akom casovom odstupe by sa mohli urobit implantaty, kolko a akych vysetreni by som potrebovala absolvovat, kolko by to stalo v Bratislave. Dakujem za informacie. S pozdravom Trstanova

      Mária Trstanova
     • Dobrý deň, pani Mária,

      ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Vo väčšine prípadov je možné implantovať až po zahojení rany po extrakcii, čo býva po 2 – 6 mesiacoch.
      Pre ukončenie ošetreia sú potrebné 3 – 4 návštevy kliniky.
      Tieto a viac informácií sme Vám zaslali aj e-mailom. V prípade otázok sme Vám k dispozícii.

      S pozdravom
      Petra – Implant Clinic

      admin Administrator
  • Dobrý deň,
   Mám nasadenú vrchnú vyberatelnu protézu . Dá sa aj táto pripevniť napevno, alebo sa musí vyrobiť nová bez podnebia?
   Aká by bola cca cena.
   Ďakujem
   Eliáš

   Eliáš Tibor
   • Dobrý deň p. Eliáš,
    po implantácii by sme vedeli Vašu protézu modifikovať a použiť na dočasné provizórium. Trvalý zubný mostík, ktorý nasádzame na zahojené implantáty je keramický a ten bude potrebné aby bol vyrobený nový.

    Natalia Drgova Administrator
  • Dobry den chcela by som sa opytat kolko by ma stala horna fixna proteza dakujem

   ANNA FERENCOVA
   • Dobrý deň, pani Anna,

    ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
    Cenu fixnej zubnej náhrady (ošetrenia All on 4) sme Vám zaslali na Váš e-mail.
    V prípade záujmu je potrebné absolvovať osobnú konzultáciu s lekárom, ktorý stanoví plán ošetrenia spolu s presnou cenou zákroku.
    Radi Vás objednáme.

    S pozdravom
    Petra – Implant Clinic

    admin Administrator
    • Dobrý deň mám k Vám prosbu mám hornú vyberatelnú protézu na dolnej čeľusti som mala 8 koruniek 3korene mii museli vytrhnúť lebo korunka sa kyvala až spadla na korunkach som mal kovové spony ktoré držali zadné zuby celé roky boli utrpenie 3 mesiace dolu nemám zuby čakám čo mi
     iponúknu chcela by som vás poprosiť o cenu fixné
     Hornej aj dolnej nesnimatelne.A cenu
     Implantátov na obe čeľuste
     Opted Daķujem ❤️♥️

     Chmelíková Dáša
     • Dobrý deň, pani Chmelíková,
      ceníme si, že ste sa na nás obrátili.
      Vedeli by ste prísť k nám na konzultáciu na pobočku do Piešťan alebo Bratislavy, aby sme spravili RTG a CT snímky a vedeli Vám tak dať presnú cenu ošetrenia vo Vašom prípade?
      Viac informácií som Vám zaslala aj na uvedený e-mail.

      S pozdravom,
      Petra – Smile Clinic

      admin Administrator
  • Dobrý deň, chcel by som sa opýtať cca. koľko by stála fixácia hornej protézy a asi kolko návštev Vašej kliniky ja potrebných. Je nutné aby na protéze bolo aj umelé podnebie? Ďakujem.

   • Dobrý deň, pán Emil,

    ďakujeme za Váš komentár.
    Viac informácií o komplexnej rekonštrukcie chrupu pomocou zubných implantátov a fixného celokeramického mostíka sme Vám zaslali e-mailom.
    V prípade otázok alebo záujmu o nezáväznú konzultáciu nás neváhajte kontaktovať.

    S prianím pekného dňa
    Petra – Implant Clinic

    admin Administrator

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *