Najlepšia investícia do zdravia

Dal som si urobiť zuby na Slovensku v Implant Clinic a myslím, že je to najlepšia investícia do zdravia čo som do teraz urobil.

Brandon po nasadení koruniek
Brandon po nasadení koruniek

Brandon pochádza z Anglicka. Naša klinika ho zaujala natoľko, že sa rozhodol pricestovať na Slovensko a podstúpiť opravu svojho chrupu spojenú s návštevou Piešťan. Brandon čítal o našej klinike na internete, a vždy chcel navštíviť Slovensko, tak sa rozhodol spojiť príjemne s užitočným.

Jeho zuby boli vo veľmi zlom stave a návštevu zubnej kliniky dlho odkladal. Ako sa sám vyjadril, hanbil sa rozprávať a už vôbec nie usmievať. Jeho život nebol plnohodnotný. Nové zuby mu zmenili život a konečne zdvihli sebavedomie. Investícia do zdravia je niečo, čo netreba odkladať. Ľudia v každom veku by si mali uvedomiť, že zdravé zuby sú veľmi dôležitou súčasťou nášho zdravia a života.

Investícia do zdravia je doživotná.

Plán ošetrenia Brandona: dve extrakcie, šesť zubných implantátov, dentálna hygiena, osem implantových koruniek, päť keramických koruniek. V Implant Clinic ponúkame na naše zubné implantáty doživotnú záruku. Používame vysoko kvalitné zubné implantáty značky Straumann, Neodent a Ankylos. Úspešnosť implantácie záleží aj od skúseností a zručnosti implantológa. V Implant Clinic je hlavným implantológom MUDr. Marek Salka. Je uznávaný odborník v stomatologicko – estetickom obore. Každoročne úspešne implantuje okolo 1000 zubných implantátov.

Pridávame fotografiu Brandona po nasadení koruniek, snímok pred a po.

Snímok po
Snímok po
Snímok pred
Snímok pred

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *