Zavolajte nám Rezervovať bezplatnú konzultáciu

Žiarivo biely úsmev

Žiarivo biely úsmev je všeobecne pokladaný za synonymum krásy a zdravia. Faktom je, že ak sme my sami s našimi zubami spokojní, pôsobíme na ľudí v okolí príjemnejším dojmom, vysielame svojim úsmevom pozitívnu energiu a mnohokrát pôsobíme ako inšpirácia pre tých, ktorých už nejaký čas trápia zubné problémy.

Žiarivo biely úsmev

Náš chrup totiž prispieva nie len k estetike našej tváre, ale taktiež nám slúži pri prijímaní stravy a zohráva významnú úlohu pri našom hlasovom prejave.

Cítim sa ako znovu zrodený. Môj žiarivo biely úsmev ma núti usmievať sa celý deň.

Takto sa vyjadril po ošetrení jeden z našich pacientov, ktorý sa rozhodol pre “smile makeover” v Implant Clinic a ktorého príbeh vám prinášame spolu s fotografiami a postupom jeho ošetrenia.

Keďže mal pacient značne narušenú žuvaciu funkciu chrupu, vyriešiť tento problém bolo prioritné. Pri osobnej konzultácii s pacientom, implantológ MUDr. Marek Salka navrhol plán ošetrenia pre 6 zubných implantátov spolu s 14-členným zubným mostíkom ako do vrchnej, tak aj do spodnej čeľuste.

Pacient súhlasil s plánom ošetrenia a rezervoval si termín na zákrok v Smile Clinic Piešťany. Ošetrenie bolo rozdelené na dve sedenia. V prvej návšteve MUDr. Salka implantoval zubné implantáty do vrchnej čeľuste a implantácia do spodnej čeľuste prebehla už v nasledujúci deň.

Pri celkových rekonštrukciách chrupu, kedy nahrádzame celú čeľusť, v Implant Clinic poskytujeme pacientom dočasný zubný mostík hneď po implantácii. Takže sa pacienti nemusia obávať obdobia bez zubov a môžu bežne fungovať v každodennom živote. Dočasná zubná náhrada je fixne nasadená na zavedené zubné implantáty a slúži pacientovi počas celej doby hojenia implantátov.

Po implantácii nasleduje obdobie hojenia zubných implantátov, ktoré zvyčajne trvá 2-3 mesiace od zavedenia zubných implantátov.

Po dobe hojenia zubných implantátov nasleduje fáza ošetrenia, kedy sa pacient rozhodne pre odtieň svojich zubných koruniek. Farebná škála odtieňov zubných koruniek sa pohybuje od prirodzených až po žiarivo biele. V tomto prípade sa náš pacient rozhodol pre žiarivo bielu farbu nových zubných koruniek.

Veď keď už mám nové zuby, tak nech si to aj všetci všimnú.

2 thoughts on “Žiarivo biely úsmev”

 1. Dobry chcel by som sa opytat z hornej celusti mi ostali 4 zuby vo frontalnom useku ale su uz zahnednute od korena takze neviem ci sa budu dat zachranit ale mam aj stolicky.Tak mam otazku misto all on four by sa dali nastrelit abutmenty na 10 zubov v hornej celusti systemom abutmentov strauman szo zirkom Lava espe ,alebo e max…tj kolko zubov tolko abutmentov…dakujem za skoru odpoved

  Reply
  • Dobrý deň,
   Ďakujeme vám za váš komentár.
   Odpoveď sme vám zaslali na váš e-mail.
   S pozdravom
   Implant Clinic tím

   Reply

Leave a Comment