Naše kliniky

Naše kliniky

zubné ošetrenie implantátmi

Vitajte na stránke súkromnej zubnej ambulancie MUDr. Mareka Salku, zaoberajúcej sa implantológiou a kozmetickou stomatológiou. Naša moderná implantologická klinika sa nachádza v Piešťanoch.

Na čo sa špecializuje naša zubná klinika?

Zubná klinika je špeciálne navrhnutá na ošetrenie zubnými implantátmi. Sme jednou z popredných zubných kliník na Slovensku. Náš tím poskytuje ošetrenie pre pacientov z celého Slovenska, ale aj zo zahraničia.

V zubnej klinike MUDr. Mareka Salku poskytujeme bezplatnú vstupnú konzultáciu a liečebný plán pre zubné ošetrenie. Snažíme sa aby sa pacient počas konzultácie cítil príjemne. Je veľmi dôležité, aby pacient porozumel presnému postupu liečby zubov podľa poskytnutého liečebného plánu.

Okrem ošetrenia pomocou zubných implantátov v našej zubnej ambulancii vykonávame aj tieto ošetrenia:

Piešťany Implant Clinic

Túto kliniku vedie implantológ MUDr. Marek Salka & jeho tím a má:

 • 9 chirurgických miestností
 • 2 CB CT scany
 • Rozsiahle zubné laboratórium
 • Súkromné konzultačné miestnosti
 • Bezbariérový prístup
 • Wifi zdarma
 • Viacero čakární s ponukou teplých či studených nápojov
 • Súkromné parkovisko v pešej dostupnosti

V roku 2020 prešla klinika kompletnou modernizáciou, ktorá spĺňa prísne medzinárodné štandardy.

Adresa: Smile Clinic, Teplická ulica 84, Piešťany 92101 (v blízkosti nákupného centra Aupark, oproti policajnej stanici)


Absolvujte virtuálnu prehliadku a prezrite si naše kliniky z pohodlia vášho domova!


Vytvorili sme špeciálnu virtuálnu prehliadku, ktorá vám ukáže priestory našich kliník. Jednoducho sledujte šípku, ktorá sa pohybuje okolo a kliknite na smer, kam chcete ísť.

Bratislava Implant Clinic

Túto kliniku vedie implantológ MUDr. Martin Kafka & jeho tím a má:

 • 3 chirurgické miestnosti
 • CB CT scanner
 • Súkromnú konzultačnú miestnosť
 • Bezbariérový prístup
 • Wifi zdarma
 • Recepčná miestnosť s ponukou teplých či studených nápojov
 • Bezplatné parkovanie v nákupnom centre Eurovea
Adresa: Smile Clinic, prízemie, Tower 115, Pribinova 25, Bratislava (v blízkosti Eurovei / Nové SND)

Absolvujte virtuálnu prehliadku a prezrite si naše kliniky z pohodlia vášho domova!

Vytvorili sme špeciálnu virtuálnu prehliadku, ktorá vám ukáže priestory našich kliník. Jednoducho sledujte šípku, ktorá sa pohybuje okolo a kliknite na smer, kam chcete ísť.

Keď prídete k nám na implantologickú kliniku ako pacient budete mať istotu, že u nás sa bude o Vás starať ten najlepší tím odborníkov, ktorý používa najmodernejšie dostupné technológie v modernej dentálnej implantológii.

V podstate sme si taký istý kvalitou Našej práce, že Vám môžeme garantovať doživotnú záruku našich zubných implantátov. Je to niečo čo v súčasnosti neponúka žiadna iná implantologická klinika na Slovensku.

Naša implantologická klinika sa nachádza v budove na 800m2, v centre kúpeľného mesta Piešťany. Mesto, ktoré sa pýši svojou povesťou svetoznámich kúpeľov. Mesto je situované 87 kilometrov od Bratislavy.

Implantologická klinika má 9 zubárskych kresiel na ktorých pracujú tí najlepší implantológovia a stomatológovia. Svojou profesionalitou si získali mnohých spokojných pacientov.

Naša implantologická klinika sa špecializuje na zubné  implantáty. Náš hlavný implantológ je MUDr. Marek Salka. Šecializuje sa na implantológiu a na kozmetickú stomatológiu. Okrem toho naša klinika ponúka aj iné stomatologické ošetrenia – preventívne prehliadky, endodonciu – ošetrenie koreňových kanálikov, ošetrenie zubných kazov, bielenie zubov, dentálnu hygienu. Kvalitu našich odborníkov zvyšujeme pravidelnými návštevami na domácich i zahraničných odborných stomatologických seminároch.

Čo hovoria pacienti o Implantologickej klinike:

„Profesionalita, priateľský prístup, bezbolestné ošetrenie prispôsobenie ku klientovi a finálny efekt je priam neuveriteľný.“

Jaroslav

„Príjemný prístup zamestnancov, ochota riešiť problémy, vynikajúci výsledok práce – som veľmi spokojná, že som sa obrátila práve na Implantologickú kliniku. Zároveň ďakujem pánovi doktorovi Salkovi a ostatným spolupracovníkom, vďaka ktorým mám krásny úsmev.“

Mária

„Všetky zákroky mi boli poskytnuté bez akejkoľvek bolesti, dôslednosť, profesionalita, precíznosť, individuálny prístup, zmysel pre detail, príjemné vystupovanie, ohľaduplnosť – každý zákrok bol so mnou vopred prekonzultovaný.

Ďakujem za všetky rady a za to, že sa môžem opäť usmievať“

Zuzana

„Bola som nadšená prístupom každého jedného zamestnanca. Prívetivosť, citlivosť, ľudskosť. Vaše služby budem s dobrým pocitom odporúčať ďalej.“

Monika

Page last reviewed: 31 októbra, 2021

4 replies on “Naše kliniky”

 • Dobry den zaujimala by ma cena komplet vrchnej casti chrupu.
  Dakujem
  Lobotkova

  Miroslava Lobotkova
  • Dobrý deň, pani Miroslava,

   ďakujeme, že ste kontaktovali našu zubnú kliniku ohľadom ceny za kompletnú rekonštrukciu chrupu. Prosím, skontrolujte Vašu e-mailovú schránku. Kontaktovali sme Vás e-mailom, aby sme Vám mohli poskytnúť viac informácií o Vašom ošetrení.
   S pozdravom,
   Smile Clinic

   admin Administrator
   • Dobri den mohla ifiormovat na rekostruciu celeho chrupu prosim mohla a vas obratit by mohlipooct najstusmev dost utraoena mohli prosim dat vediet prosim

    Ivetka tothova
    • Dobrý deň, pani Ivetka.
     Sme radi, že ste sa na nás obrátili. E-mailom som Vám zaslala viac informácií o rekonštrukcii celého chrupu na našej klinike. Prosím, skontrolujte Vašu e-mailovú schránku.

     S pozdravom
     Petra – Smile Clinic

     admin Administrator

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *