Zavolajte nám Rezervovať bezplatnú konzultáciu

Môžu zubné implantáty upraviť môj úsmev?

Zubné implantáty môžu upraviť Váš úsmev. V súčasnosti je to jedna s najpopulárnejších foriem náhrady stratených zubov. Implantáty Vám upravia nielen úsmev, ale Vám vrátia aj Vaše stratené sebavedomie. Veľa pacientov ktorí stratili svoje zuby, stratili aj kvalitu svojho života. Úsmev a zuby je niečo čo si ľudia na Vás všimnú ako prvé. Či si chcete nájsť prácu alebo partnera Váš úsmev môže zohrať v tomto dôležitú úlohu. Aj keď sa Vám možno zdá, že cena je vysoká je to investícia do konca Vášho života.

satisfied_dental

V mnohých prípadoch má zubná korunka veľmi prirodzený vzhľad. Normálne ľudia nerozoznajú rozdiel medzi implantátovým zubom a prirodzeným zubom. Zubné implantáty pripevnené do kosti sú pevne uchytené.  Okrem estetických výhod zubné implantáty majú aj funkčné výhody. Toto umiestnenie umožňuje usmievať sa a jesť pohodlne a prirodzene.Prežúvanie a hryzenie Vám už nebude robiť problémy. Výhodou zubného implantátu je aj to, že je nasadený fixne. Nemáte nepohodlie vyberateľnej protézy.

Ako sa starať o Váš implantátový úsmev?

Starostlivosť o zubné implantáty je dôležitá vec. Precízna ústna hygiena musí byť dodržiavaná, aby Vám zubné implantáty vydržali čo najdlhšie. Pravidelné prehliadky u Vášho zubného lekára a hygienika musia byť samozrejmosťou. Opýtajte sa svojho zubného lekára alebo hygienika ako si umývať Váš chrup a aké typy zubných kefiek používať.

Zubné implantáty sú vyrobené z titánu. Je to materiál ktorý je dlhodobo odskúšaný v stomatológii, ale aj iných odvetviach zdravotníctva. Titán je vysoko odolný, nehrdzavejúci kov. Je biokompatibilný. Alergické reakcie na titán sú veľmi zriedkavé.

Leave a Comment