Implantologický tím

Dovoľte nám predstaviť náš implantologický tím. Skladá sa z vysoko vyškoleného personálu, ktorý denne pracuje na tom, aby naši pacienti od nás odchádzali spokojní a aby sme im splnili ich prianie o bezchybnom a zdravom úsmeve.

Marek Salka

MUDr. Marek Salka Implantológ /stomatológ Pochádza z Prešova. V roku 2000 ukončil Univerzitu Pavla Jozefa Šafárika – fakulta lekárska – stomatológia. MUDr. Salka absolvoval v 2003 špecializáciu v stomatológii prvého stupňa.

Pôsobil mnoho rokov v zahraničí ako stomatológ, kde získal dôležité skúsenosti. Je zaregistrovaný v komore zubných lekárov. MUDr. Salka pravidelne navštevuje školenia na Slovensku a v zahraničí. Špecializuje sa na implantológiu, ošetrenie koreňových kanálikov a na estetickú stomatológiu. Používa najmodernejšie a najkvalitnejšie technológie a postupy dostupné v dnešnej stomatológii. (Weld-one technológia, 3D snímkovanie, najkvalitnejšie zubné implantáty Straumann, Neodent, Ankylos)

Dr. R. Mikulas

MUDr. Róbert Mikuláš – Stomatóg Pochádza z Piešťan. V máji 2009 skončil Univerzitu Palackého v Olomouci – fakulta lekárska – odbor Stomatológia. Jeho vedomosti boli od vtedy obohatené o školenia ako Odborná príprava práce so stomatologickými rontgenovými prístrojmi, Sirona Dental Academy – CEREC systém pre pokročilých, Kerr a EuDent – Nepriame estetické rekonštrukcie v záchovnej stomatológii, KaVo Dental – ARCUS digma Anwendertreffen, Parodontológia „od A do Z“, Mukogingiválna chirurgia, Dentálna Rádiológia a iné.
MUDr. Robert Mikuláš nastúpil do SmileClinic v auguste 2010. Od vtedy si svojou profesionalitou získal dôveru mnohých pacientov. Špecializuje sa na ošetrovanie koreňových kanálikov s použitím mikroskopu, celokeramické rekonštrukcie a protetiku. Pred SmileClinic MUDr. Mikuláš pracoval jeden rok pre A-dent Piešťany. Okrem svojej mladej rodiny sa venuje športu, hlave lyžovaniu, snowbordovaniu a in-line korčuľovaniu.

Page last reviewed: 6 mája, 2020

3 replies on “Implantologický tím”

 • Dobrý deň. Mna boli velmi jazyk pochodila som uz vsetko co sa dalo a nikto mi nevie pomôcť nevedeli by ste mi poradit kam mam ist alebo ci ma mozete vyšetriť som s Piešťan bola som na krcnom u zubara ale kazdy sa len pozrel a to bolo vsetko nikto mi nic nerobil mam strach co by to mohlo byt dakujem

 • Dobry den. Mam zaujem o nahradenie 4 zadnych zubov implantmi. Zaujimala by ma cena a tiez ako dlho by to trvalo. Dakujem.

  lenka gulova
  • Dobrý deň Lenka,
   Ďakujeme že ste nás kontaktovali.
   Ak na mieste kde chcete implantáty sú ešte Vaše zuby tak tie sa musia extrahovať a hneď na to sa môže implantovať. V prípade že implantáty budú na rôznych miestach tak sa zavedie implantát a po zahojení prídete na odtlačky. Po dvoch týždňoch vám nasadíme korunky.Cena za jeden implantát a korunku je 1000Euro. Ak potrebujete nahradiť 4 zuby vedľa seba tak postačia 2 implantáty. Cena za jeden implantát je 673Euro. Na tieto dva implantáty sa pripevní 4 členný mostík. Cena jednej korunky je 327Euro. To znamená 327×4=1308Euro. Cena za extrakciu jedného zubu je 40 Euro.
   S pozdravom SmileClinic

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *