MUDr.Marek Salka

IMG_4353-Edit

MUDr  Marek Salka je skúsený zubný lekár / implnatológ, ktorý sa špecializuje na estetickú stomatológiu. Počas jeho pôsobenia ako stomatológ liečil mnoho pacientov. V súčasnosti sa venuje hlavne implantácii. Je to skúsený odborník a má za sebou stovky pacientov zo Slovenska a aj zo zahraničia. S 99% úspešnosťou implantuje približne 1000 zubných implantátov ročne. Záujem o implantáty každoročne stúpa a stáva sa dostupnejším a trvácnym riešením pri náhrade zubov.

Štúdium ukončil v roku 2000 na univerzite Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach. Po skončení štúdii MUDr. Salka pracoval v zahraničí ako zubný lekár.

Pravidelne navštevuje odborné školenia a semináre na Slovensku, Anglicku, Taliansku, Maďarsku, Rakúsku. V roku 2005 si MUDr. Salka otvoril svoju súkromnú ambulanciu v Piešťanoch. Počet pacientov, ktorých lieči každoročne narastá.

„Uvedomujeme si, že veľa ľudí má strach, alebo obavy z návštevy u zubného lekára, a preto sa snažíme, aby ste sa cítili pohodlne, v uvoľnenej, neformálnej atmosfére. Sami sa presvedčte, že môžete s našou pomocou prekonať strach zo zubného ošetrenia v tejto špičkovej implantologickej klinike.

Srdečne Vás vítame, budeme veľmi radi, ak nás navštívite, s radosťou sa tu o Vás postaráme.“

Page last reviewed: 29 apríla, 2020

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *