Zavolajte nám Rezervovať bezplatnú konzultáciu

MUDr.Marek Salka

IMG_4353-Edit

MUDr  Marek Salka je skúsený zubný lekár / implnatológ, ktorý sa špecializuje na estetickú stomatológiu. Počas jeho pôsobenia ako stomatológ liečil mnoho pacientov. V súčasnosti sa venuje hlavne implantácii. Je to skúsený odborník a má za sebou stovky pacientov zo Slovenska a aj zo zahraničia. S 99% úspešnosťou implantuje približne 1000 zubných implantátov ročne. Záujem o implantáty každoročne stúpa a stáva sa dostupnejším a trvácnym riešením pri náhrade zubov.

Štúdium ukončil v roku 2000 na univerzite Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach. Po skončení štúdii MUDr. Salka pracoval v zahraničí ako zubný lekár.

Pravidelne navštevuje odborné školenia a semináre na Slovensku, Anglicku, Taliansku, Maďarsku, Rakúsku. V roku 2005 si MUDr. Salka otvoril svoju súkromnú ambulanciu v Piešťanoch. Počet pacientov, ktorých lieči každoročne narastá.

“Uvedomujeme si, že veľa ľudí má strach, alebo obavy z návštevy u zubného lekára, a preto sa snažíme, aby ste sa cítili pohodlne, v uvoľnenej, neformálnej atmosfére. Sami sa presvedčte, že môžete s našou pomocou prekonať strach zo zubného ošetrenia v tejto špičkovej implantologickej klinike.

Srdečne Vás vítame, budeme veľmi radi, ak nás navštívite, s radosťou sa tu o Vás postaráme.”

2 thoughts on “MUDr.Marek Salka”

 1. Budú tomu 3 roky, čo som navštívila ambulanciu pána doktora. Celý život som mala problémy so zubami a nekonečné bolesti. Po implantácii celého chrupu mám pokoj. Ďakujem ešte raz celému kolektívu pána doktora Salku. Ich profesionálny prístup, kvalita práca si zaslúžia ešte raz moje nekonečné ďakujem…….
  Každému doporučujem v prípade problémov navštíviť túto kliniku.
  Klobúk dolu páni a dámy Vašej práci. Ste najlepší !!!

  Reply
  • Dobrý deň, pani Jana

   Ďakujeme za pozitívnu recenziu. Sme radi, že ste s nami ako Vašou zubnou klinikou spokojná.

   S pozdravom

   Tím Smile clinic

   Reply

Leave a Comment